صفحه 19 از 146 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

دوستان عزیزی که مدارکتونو لاج کردین اگه کسی می دونه Migrating dependents و Non migrating dependents چیه خواهشا بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nahidpoureisa نمایش پست ها
    سلام. من خیلی سر درگمم توروخدا کمک کنید. من تا آخر اسفند امسال وقتدارم از این ویزا استفاده کنم. ولی هنوز ایلتزمو ندادم. و اصن نمیدونم چه کار کنم؟؟ یه موسسه هست که 1500 دلار میگیره تا کارای این ویزا رو انجام بده واسم. به نظرتون می ارزه؟ یا خودممی تونم.
    سلام دوست عزیز،

شما خیلی ساده توی اولین آزمون آیلتسی که تونستین ثبت نام کنین. نمره‌ش که اومد می‌تونین برای ویزا لاج (ثبت‌نام) کنید.
    با توجه به این‌که بعد از لاج ۲۸ روز فرصت دارین مدرک آیلتسون رو ارائه کنین، شما می‌تونین آخر اسفند لاج کنین و تا هفته‌ی اول و دوم فرودین وقت دارین که آزمون آیلتس بدین. گرچه اصلا نباید بزارین برای روزای آخر. چون هیچ‌چیزی حساب کتاب نداره.
    به نظر من اون ۱۵۰۰ دلار رو هم به جای این‌که بدین موسسه، خرج آیلتس ارمنستان یا ترکیه کنین که بتونین نمره‌ی بهتری بیارین که بعدا توی گرفتن اقامت هم براتون امتیاز بیاره. (آیلتس ۷، ۱۰ امیتیاز و آیلتس ۸، ۲۰ امتیاز داره).

برای ثبت‌نام هم نگران چیزی نیاز نیست باشین. با مطالعه‌ی همین تاپیک و همینطور سوال از دوستان کارتون راه میافته.

موفق باشید.
    A l e x a r

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که مدارکتونو لاج کردین اگه کسی می دونه Migrating dependents و Non migrating dependents چیه خواهشا بگه
    سلام!
    Migrating dependents وابستگان درجه یک شما هستند که شما میخواهید با استفاده از این ویزا اونهارو با خودتون ببرید و Non migrating dependents برعکس اینه! کلن این چیز مهمی نیست توی فرمها اگر کسی رو نمیخواین با خودتون ببرین.
    شاد باشید!

Junior Member

سلام به همه‌ی دوستان،
    چند تا سوال مهم درباره‌ی ترجمه دارم:

۱ - برای ترجمه‌ی شناسنامه همون مهر دارالترجمه (که ۸هزار تومن هم میشه) کافیه یا باید تایید دادگستری هم بشه؟
    ۲ - کسی هست که سندی رو توی سفارت Certify کرده باشه؟
    ۳ - کسی از بچه‌ها هست که ریزنمره‌ی لاتین امیرکبیر (که روش نوشته Unofficial) رو فرستاده باشه؟
    ۴ - صفحه‌ی اول پاسپورت رو اسکن کنیم بفرستیم کافیه؟ ترجمه نمی‌خواد که؟
    ۵ - کسی درباره‌ی مهر NAATI اطلاعات داره؟ و تفاوتش از لحاظ هزینه و سایر موارد با مهر دارالترجمه...

ممنون می‌شم از دوستان توی هر کدوم تجربه‌ای دارن در میون بزارن.
    همگی موفق باشین.
    A l e x a r

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    سلام به همه‌ی دوستان،
    چند تا سوال مهم درباره‌ی ترجمه دارم:

۱ - برای ترجمه‌ی شناسنامه همون مهر دارالترجمه (که ۸هزار تومن هم میشه) کافیه یا باید تایید دادگستری هم بشه؟
    ۲ - کسی هست که سندی رو توی سفارت Certify کرده باشه؟
    ۳ - کسی از بچه‌ها هست که ریزنمره‌ی لاتین امیرکبیر (که روش نوشته Unofficial) رو فرستاده باشه؟
    ۴ - صفحه‌ی اول پاسپورت رو اسکن کنیم بفرستیم کافیه؟ ترجمه نمی‌خواد که؟
    ۵ - کسی درباره‌ی مهر NAATI اطلاعات داره؟ و تفاوتش از لحاظ هزینه و سایر موارد با مهر دارالترجمه...

ممنون می‌شم از دوستان توی هر کدوم تجربه‌ای دارن در میون بزارن.
    همگی موفق باشین.
    برای اینکه هم هزینه هاتون پایین باشه هم مشکلی پیش نیاد مدارک رو به یه مترجم ناتی بدید که دیگه نیازی به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نداره.. برای شناسنامه و بقیه مدارک هم فرقی نمی کنه...
    من ریز نمرات پرتال امیرکبیر رو دادم به مترجم با ریز نمرات اصلیم که از رو اون ترجمه کنه... چون دیگه داشتم اصل فارسی شو همونو فرستادم...
    صفحه اصلی پاسپورت مورد میازه ولی اگه تو صفحات دیگه ویزایی دارید که فکر می کنید می تونه امتیاز داشته باشه اسکن کنید.. کار سختی که نیست... پاسپورت رو به صورت یه فایل pdf در بیارید.. من چون هم شنگن داشتم و هم ویزای چین و مهر چند جای دیگه این کار رو کردم...
    ناتی انجمن مترجمان تایید شده استرالیاست که مورد اطمینانشون هست پس دیگه نیاز به تمبر و مهر اضافه نداره...
    در مورد شناسنامه دقت کنید به اسم Birth Certificate ترجمه بشه...

دوستان، من یه مشکل با پر کردن فرم درخواست آنلاین پیدا کردم و اون اینه که:اگر به سوال " آیا میخواهید همسرتون جزو ویزا حساب بشه" جواب آره بدی، میره به صفحه ای که مشخصات همسر رو از شما میخواد که مشخصات پاسپورت هم یکی از اوناست. ولی متاسفانه همسر من داره دوران سربازی رو طی میکنه و نمیتونه پاسپورت بگیره. برای بر نخوردن به این مشکل میشه جواب این سوال رو نه داد که باز این سوال رو میپرسه که "آیا قصد داره بعدا بهتون ملحق بشه یا نه" که میشه بله جواب داد که دراین صورت مشخصات پاسپورت رو نمیخواد.
    حالا من میخواستم از دوستان بپرسم اطلاعی از این دارن که اگر مثل مدلی که در بالا توضیح دادم فرم رو پر کنم میشه بعدا اون رو تغییر داد به طوری که همسرم هم جزو ویزا حساب بشه؟

Junior Member

سلا به دوستان
    من می خوام از این ساب کلاس 476 استفاده کنم, از مالزی فارق تحصیل شدم و مدرکم مورد قبولشون هست 31 سالم هم هست و به نظر میرسه که همه چیز درست باشه, در ضمن من 6 سال هم سابقه کاری دارم و مدرک ارشدم هم یه 3-4 ماه دیگه میگیرم (بعد از وایوا)
    من برای ساب کلاس 189 و 190 هم شرایط رو دارم, اما مشکل اینجاست که من پول کافی برای اقدام برای اونها ندارم , برای همین به فکر 476 افتادم. اقدام برای 190 حدود 6-9 ماه طول میکشه تا تمام بشه, و من سنم لب مرزه و اگه اشتباه کنم ممکنه شانسم رو از دست بدم, موندم که آیا پول قرض بگیرم و 190 رو انجام بدم یا 476
    میخواستم از دوستانی که تونستن ویزای کار از 476 بگیرن بپرسم که آیا انجامش سخت هست یا آیا زیاد گیر میدن یا راحت ویزا رو میدن اگه شرایط رو داشته باشی.
    ممنون میشم اگه جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط meteorsh نمایش پست ها
    سلا به دوستان
    من می خوام از این ساب کلاس 476 استفاده کنم, از مالزی فارق تحصیل شدم و مدرکم مورد قبولشون هست 31 سالم هم هست و به نظر میرسه که همه چیز درست باشه, در ضمن من 6 سال هم سابقه کاری دارم و مدرک ارشدم هم یه 3-4 ماه دیگه میگیرم (بعد از وایوا)
    من برای ساب کلاس 189 و 190 هم شرایط رو دارم, اما مشکل اینجاست که من پول کافی برای اقدام برای اونها ندارم , برای همین به فکر 476 افتادم. اقدام برای 190 حدود 6-9 ماه طول میکشه تا تمام بشه, و من سنم لب مرزه و اگه اشتباه کنم ممکنه شانسم رو از دست بدم, موندم که آیا پول قرض بگیرم و 190 رو انجام بدم یا 476
    میخواستم از دوستانی که تونستن ویزای کار از 476 بگیرن بپرسم که آیا انجامش سخت هست یا آیا زیاد گیر میدن یا راحت ویزا رو میدن اگه شرایط رو داشته باشی.
    ممنون میشم اگه جواب بدید
    شما باید زیر 31 سنتون باشه و گرنه برای این ساب کلاس مجاز نیستین اقدام کنین.در ضمن اگر میتونین 189 یا 190 اقدام کنین هم خوبه و مشکلی نداره. به هر حال 476 موقته و باید به دایم تبدیل شه. حالا شما این راهو میتونی توی خاک استرالیا بری و میتونی خارج خاک استرالیا بری این راه رو.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من با ریز نمرات غیر رسمی و گواهی موقت می تونم واسه این ویزا اقدام کنم؟ آخه دانشگاه تهران ریز نمرات رسمی رو با دانشنامه تا چهل روزه دیگه تحویل می ده منم واسه این ویزا فورس دارم
    ممنون می شم یکی از دوستان منو راهنمایی کنه
    دوستان؛یک سوال این ویزا به گواهی تمکین مالی نیاز داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان؛یک سوال این ویزا به گواهی تمکین مالی نیاز داره؟
    نه نیازی نیست و جزو فرمهایی که باید بفرستید نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)