صفحه 22 از 146 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    ممنون.
    این که می‌گین به سوالات سریع پاسخ می‌ده، من چطوری باید ازش سوال کنم؟! یه همچین ایمیلی ته ایمیل معرفی CO هست: adelaide.gsm.team9@immi.gov.au همینجوریه ایمیل‌هاشون؟ یا با ایمیل شخصی‌شون کار می‌کنن؟ من به این ایمیل، یه ایمیل زدم ولی فقط یه جواب اتوماتیک گرفتم.
    مورد بعدی هم این‌که من برعکس همه عجله‌ای برای گرفتن ویزا ندارم! به نظر شما از عمد همه‌چی رو تاخیر بندازم یا نه، بعد از گرفتن ویزا براشون توضیح بدم و خودشون تمدید می‌کنن مهلت ورود رو؟

شما می‌تونین به صورت کلی بگین چند ماه بعد از COدار شدن، ویزاتون رو گرفتین و مهلت ورودش برای چندماه بعدش بود؟
    خیلی ممنون.
    درسته اول یک ای میل اتوماتیک میاد ولی به فاصله نهایتا دو روز جوابتون رو می دن و این در مقایسه با بقیه انواع پرونده ها که باید منتظر بود تا یه جواب کامل دریافت کنید خیلی سریع حساب می شه. با همین ایمیل مکاتبه کنید و اطلاعات پرونده تون رو هم همیشه تو متن ای میل کپی کنید و شماره پرونده هم در سابجکت ای میل باشه....
    آقا تاخیر جایز نیست... شما از روزی که ویزاتون رو بگیرید یازده ماه فرصت دارید تا به استرالیا وارد شید... برای چند روز دیرتر گرفتن ویزا ریسک نکنید و همه چیز رو به موقع بفرستید...

ممنون از همه امیدوارم ویزای همه زود بیاد.
    الان میخوام تاریخ های مهم ارسال و جواب هایی که گرفتم براتون بذارم بعنوان یک تجربه شاید مفید باشه:
    1- من 8 اکتبر تو سایت ثبت نام کردم و بعد از اون شروع کردم مدارک بصورت آنلاین وارد سایت کردم.
    2- تاریخ 30 اکتبر برام ایمیل امد که آفیسر مشخص شد (MRS Beth BUCKLEY) که واقعا خیلی خوب بود و از من مدارک تکمیلی خواست.
    3- از اونجایی که من نمی خواستم مشکل پیش بیاد مجددا تمامی مدارک و اونایی که خواسته بود (بجز پزشکی که دکتر انلاین فرستاده بود) مجددا در تاریخ 11 نوامبر براش فرستادم.
    3- بعد از اون چند بار ازم خواست رزومه و فرم 80 خودم و خانومم اصلاح کنم و بفرستم که آخرین بار 29 نوامبر بود.
    4- من که خیلی عجله داشتم دیشب بهش ایمیل زدم که بابا چی شد این ویزای ما، سال تموم شد هنوز کاراش نشده...
    5- امروز صبح 21 دسامبر برام با ایمیل ویزا رو فرستاد.
    فقط نمی دونم همین کافیه یا باید با پست هم برای بیاد ویزا؟
    اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hkesfahaani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم مثل خیلی ها به خرافات اعتقاد ندارم و مطمئن بودم 21 دسامبر هیچ اتفاقی نمی افته.
    ولی امروز که از خواب پاشدم دیدم حداقل برای من و همسرم دنیا جدیدی باز شده..
    امروز ویزای 476 برای من ارسال شد
    تبریک می گن دوست عزیز...
    اتفاقا این گروه ویزا بسیار موقعیت شناسن و از عنصر غافلگیری زیاد استفاده می کنن...
    من هم ویزام رو صبح روز تولدم دریافت کردم که خیلی هدیه خوبی بود.... جالت اینجاست که روز تولدم با تاریخ تولد تو پاسپورت خیلی فرق داره...

Alexar عزیز: برای من پروسه از ائل تا آخرش 3 ماه و نیم طول کشید و 11 ماه هم فرصت برای ورود داشتم. یعنی تا سپتامبر 2013...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از همه امیدوارم ویزای همه زود بیاد.
    الان میخوام تاریخ های مهم ارسال و جواب هایی که گرفتم براتون بذارم بعنوان یک تجربه شاید مفید باشه:
    1- من 8 اکتبر تو سایت ثبت نام کردم و بعد از اون شروع کردم مدارک بصورت آنلاین وارد سایت کردم.
    2- تاریخ 30 اکتبر برام ایمیل امد که آفیسر مشخص شد (MRS Beth BUCKLEY) که واقعا خیلی خوب بود و از من مدارک تکمیلی خواست.
    3- از اونجایی که من نمی خواستم مشکل پیش بیاد مجددا تمامی مدارک و اونایی که خواسته بود (بجز پزشکی که دکتر انلاین فرستاده بود) مجددا در تاریخ 11 نوامبر براش فرستادم.
    3- بعد از اون چند بار ازم خواست رزومه و فرم 80 خودم و خانومم اصلاح کنم و بفرستم که آخرین بار 29 نوامبر بود.
    4- من که خیلی عجله داشتم دیشب بهش ایمیل زدم که بابا چی شد این ویزای ما، سال تموم شد هنوز کاراش نشده...
    5- امروز صبح 21 دسامبر برام با ایمیل ویزا رو فرستاد.
    فقط نمی دونم همین کافیه یا باید با پست هم برای بیاد ویزا؟
    اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    نه با پست چیزی دریافت نمی کنید... شما ضمیمه ایمیلی که بهتون دادن باید چند تا فایل باشه که شماره ویزاتون و شرایطش توش درج شده... شما با پرینت همون فرم می تونید مسافرت کنید...
    ولی اگه می خواید خیالتون راحت باشه و تو فرودگاه دچار معطلی ناخواسته نشید می تونید یه ایمیل به سفارت استرالیا در تهران بزنید و یک وقت ملاقات بگیرید تا براتون برچسب ویزا رو در پاسپورت الصاق کنند...
    کلا تو سفارت کارتون 1 ربع ساعت طول می کشه و حتی کپی Visa Grant رو هم نگاه نمی کنن.... البته شما یه پرینت با خودتون ببرید حتما...

ممنون فراز جان
    با اینکه تو صفحات قبل هم احتمالا توضیح دادی میشه لطفا بگی الان چند وقته رفتی و کدوم شهر هستی؟
    اوضاع خرج زندگی و کار چجوریه؟ فکر میکنی چند ماهه میشه کار پیدا کردم؟
    من کاشناسی ارشد مهندسی عمران محیط زیست (گرایش آب و فاضلاب) دارم.
    البته من پذیرش دانشگاه هم دارم ولی چون بورس نیستم نمی خوام اینقدر هزینه کنم.

Junior Member miladmh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - University of Tehran

سلام
    دوستان با آیلتس آکادمیک هم میشه برای این ویزا اقدام کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟ کسی هست که با آکادمیک اقدام کرده باشه؟

آره من با آیلتس آکادمیک اقدام کردم. اول نمره 6 فرستادم (هیچ کدوم زیر6 نباشه). بعد که 6.5 آکادمیک امد اونم براشون فرستادم ولی با نمره 6 ثبت نام انجام شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون فراز جان
    با اینکه تو صفحات قبل هم احتمالا توضیح دادی میشه لطفا بگی الان چند وقته رفتی و کدوم شهر هستی؟
    اوضاع خرج زندگی و کار چجوریه؟ فکر میکنی چند ماهه میشه کار پیدا کردم؟
    من کاشناسی ارشد مهندسی عمران محیط زیست (گرایش آب و فاضلاب) دارم.
    البته من پذیرش دانشگاه هم دارم ولی چون بورس نیستم نمی خوام اینقدر هزینه کنم.
    قربانت عزیز
    من هنوز در خدمت اسلام و مسلمین در سرزمین شکوهمند ایران هستم... و در حال جمع و جور کردن و دعا برای پیدا کردن کار...این سوال رو 2 تا 3 ماه دیگه جواب می دم....

Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    دوست عزیز، چند سوال برام پیش اومد:
    ۱- شما فرم ۸۰ رو توی فرصت اون ۲۸ روز اول بعد از لاج پر کردین و فرستادین؟
    ۲- شما اون فرم آنلاین که توی صفحه‌ی Application Status هست به نام Complete character assessment particulars for this applicant رو پر کرده بودین؟
    ۳- شما توی اون ۲۸ روز سوء پیشینه رو انجام ندادین. درسته؟ آخه تو Document Checklist توی توضیحات Character Requirements Penal Clearance Certificates نوشته که باید ظرف ۲۸ روز بعد از لاج بفرستین.
    ۴- شما آخرین فایل رو چند روز بعد از لاج آپلود کردین و CO تون چند روز بعد مشخ شد.

ممنون.

سلام
    من بعد از اینکه ویزا را لاج کردم (2 روز بعد تقریبا")
    یک ایمیل برام اومد که اونجا می تونستم فایل هامو اتچ کتم(28 روز فرصت دادن)
    فایل های مورد نیاز برای آپلود را هم در صفحه ای که مخصوص وضعیت ویزاست مشخص شده است
    بعد از 26 روز اینطورا چون مدارک و همه رو آپلود کرده بودم (به غیر مدیکال و سوء پیشینه که گفته بود تو سایتش تا ما نگفتیم نگیرین) یک ایمیل اومد برام از طرف CO با 4 تا فایل که گفته بود 28 روز فرصت داری که این مدارک و آپلود کنی ( CV و مدیکال و فرم 80 و سوء پیشینه) که من CV و و فرم 80 و ترجمه سوء پیشینه را آپلود کردم.
    مدیکلا رو هم انجام دادم خودشون می فرستن من فقط قبض TNT رو براشون آپلود کردم که دکترم بهم داده بود.

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
    سلام
    من بعد از اینکه ویزا را لاج کردم (2 روز بعد تقریبا")
    یک ایمیل برام اومد که اونجا می تونستم فایل هامو اتچ کتم(28 روز فرصت دادن)
    فایل های مورد نیاز برای آپلود را هم در صفحه ای که مخصوص وضعیت ویزاست مشخص شده است
    بعد از 26 روز اینطورا چون مدارک و همه رو آپلود کرده بودم (به غیر مدیکال و سوء پیشینه که گفته بود تو سایتش تا ما نگفتیم نگیرین) یک ایمیل اومد برام از طرف CO با 4 تا فایل که گفته بود 28 روز فرصت داری که این مدارک و آپلود کنی ( CV و مدیکال و فرم 80 و سوء پیشینه) که من CV و و فرم 80 و ترجمه سوء پیشینه را آپلود کردم.
    مدیکلا رو هم انجام دادم خودشون می فرستن من فقط قبض TNT رو براشون آپلود کردم که دکترم بهم داده بود.
    موفق باشی
    ممنون دوست عزیز از پاسخ کاملتون.
    مورد مهم برام این بود که توی ۲۸ روز همه‌ی چیزای لازم رو بفرستم.
    من روز ۲۷ بعد از لاج همه‌ی مدارک (شناسنامه، پاسپورت، عکس، ریزنمره و گواهی فراغت از تحصیل، آیلتس) رو فرستادم. دقیقا ظهر روز ۲۸م هم ایمیل CO اومد!
    فرم ۱۲۲۱ رو همون روز ۲۸م فرستادم و فرم ۸۰ رو هم هنوز نفرستادم. اون فرم آنلاین رو هم پرنکردم.
    توی ایمیل CO هم فرم ۸۰، ۱۲۲۱، سوءپیشینه و مدیکال خواسته شده.
    فقط هنوز نفهمیدم اون فرم آنلاین توی صفحه‌ی Application Status داستانش چیه؟! پر کنم؟ یا پرنکنم مهم نیست؟
    A l e x a r

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)