صفحه 23 از 146 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

درود بر Faraz_sm عزیز،

اول ممنون بابت پاسخ‌هایی که به سوالات می‌دی.
    شما الان توی مرحله‌ی قبل از رفتن هستی و همونجور که گفتی در حال جمع و جور کردن. قطعا می‌دونی که کارهایی هست که قبل رفتن لازمه آدم بکنه و یا خیلی خوبه اگه بکنه. بعضی از این کارا حتی از ماه‌ها قبل از رفتن می‌تونه انجام بشه. پیشنهاد می‌کنم هر چی درباره‌ی این موارد می‌دونیم بنویسیم تا بتونیم از زمان بهترین استفاده رو بکنیم.

چیزایی که من به صورت کلی می‌دونم این‌هاست:
    - داشتن مدرک کمک‌های اولیه، برای پیدا کردن کار مهمه. این دوره توی ایران رایگانه؛ در حالی که اونور هزینه‌داره. (کم نه). تازه چون فارسی نیست اونقدر که باید یاد هم نمی‌گیری.
    - تمام کسایی که رفتن روی اهمیت تسلط به زبان تاکید کردن. مخصوصا برای پیدا کردن کار. برای همین بهتره که به صورت مداوم روی زبان و مخصوصا مکالمه کار بشه.
    - برای کسایی که بیمه براشون رد نمیشه؛ بعدا برای ادعای سابقه‌ی کار توی اون مدت ممکنه لازم شه حساب بانکی نشون بدن که ماهیانه مبلغی به حسابشون واریز شده.
    - یه بنده خدایی هم می‌گفت داشتن مدرک شنا توی رزومه توی استرالیا خوبه! درست و غلطش رو نمی‌دونم!

خوبه که بقیه هم چیزایی که می‌دونن یا بهش بر می‌خورن رو بگن که خودمون رو هر چه بهتر آماده کنیم.

همگی موفق باشین.
    A l e x a r

Junior Member

دوستان مهندس فروش شغلی هستش که حتما باید فن مذاکره رو بلد باشین و مسلما کسی که حتا زبانش خوبه بازم گزینه مناسبی برای استخدام تو استرالیا حتی با سابقه 5-6 سال نیست. میخواستم بپرستم کسی از بازارکار مهندس فروش تو استرالیا خبر داره ؟ به ایرانیا این شغل رو میدن ؟

Banned

سلام به همه دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنین؟
    من 31 خرداد 89 ارشدم رو تو امیرکبیر دفاع کردم ولی دانشنامه ام 28 آذر 89 یا 18 دسامبر 2010 صادر شده! (یعنی 2 سال و 4 روز پیش)
    مدرک زبان هم ندارم (تافل 92 منقضی شده دارم) ولی مطمئنم که خیلی سریع میتونم تمام آیتم ها رو بالای 6 بیارم....
    تمام مدارک دیگه ام هم آماده و ترجمه شده هستن.....(پاسپورت، دانشنامه ها، ریزنمرات، سوء پیشینه......)
    رشته ام هم مهندسی مواد هستش که تو لیست هستش....
    حالا به نظر شما اقدام کنم برای این ویزا؟ چکار باید بکنم؟
    البته من باید بگم که این امکان رو دارم که تو ترجمه دانشنامه، تاریخ صدور دانشنامه رو هر تاریخی که بخوام بزنن (مثلاً 15 ژانویه 2011) آیا اینکار مشکلی ایجاد میکنه؟
    من دوسال از عمرمو به علاوه کلی هزینه صرف اپلای کردن کردم ونتیجه نگرفتم....الان امشب که متوجه ماجرای ویزای 476 شدم و میبینم که 2 سال از تاریخ مدرکم میگذره به حد جنون رسیدم.....چرا تو این دوسال کسی نبود که اینو بهم بگه آخه....دارم دیوونه میشم. لطفاً نظرتون رو بهم بگید......
    ویرایش توسط sajjadtech : December 23rd, 2012 در ساعت 01:49 AM

Junior Member

سلام به همگی
    یکی از دوستانی که این ویزا رو گرفته لطفا راهنمایی کنه .همه شرایطو برای این ویزا دارم فقط ایلتس ندارم . مدرکمو از انگلیس گرفتم MSc Engineering Geology)
    یاز هم ایلتس لازم دارم ؟ برای درخواست انلاین پرداخت هزینه با ویزا یا مستر کارته یا میشه ریالی هم پرداخت کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

در صورتی که British Passport ندارید، باز هم نیاز به ایلتس دارید حتی اگر مدرکتون رو از انگلیس گرفته باشید.
    درضمن دانشگاه رو هم چک کنید که تو لیست باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix_2 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یکی از دوستانی که این ویزا رو گرفته لطفا راهنمایی کنه .همه شرایطو برای این ویزا دارم فقط ایلتس ندارم . مدرکمو از انگلیس گرفتم MSc Engineering Geology)
    یاز هم ایلتس لازم دارم ؟ برای درخواست انلاین پرداخت هزینه با ویزا یا مستر کارته یا میشه ریالی هم پرداخت کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنین؟
    من 31 خرداد 89 ارشدم رو تو امیرکبیر دفاع کردم ولی دانشنامه ام 28 آذر 89 یا 18 دسامبر 2010 صادر شده! (یعنی 2 سال و 4 روز پیش)
    مدرک زبان هم ندارم (تافل 92 منقضی شده دارم) ولی مطمئنم که خیلی سریع میتونم تمام آیتم ها رو بالای 6 بیارم....
    تمام مدارک دیگه ام هم آماده و ترجمه شده هستن.....(پاسپورت، دانشنامه ها، ریزنمرات، سوء پیشینه......)
    البته من باید بگم که این امکان رو دارم که تو ترجمه دانشنامه، تاریخ صدور دانشنامه رو هر تاریخی که بخوام بزنن (مثلاً 15 ژانویه 2011) آیا اینکار مشکلی ایجاد میکنه؟
    من دوسال از عمرمو به علاوه کلی هزینه صرف اپلای کردن کردم ونتیجه نگرفتم....الان امشب که متوجه ماجرای ویزای 476 شدم و میبینم که 2 سال از تاریخ مدرکم میگذره به حد جنون رسیدم.....چرا تو این دوسال کسی نبود که اینو بهم بگه آخه....دارم دیوونه میشم. لطفاً نظرتون رو بهم بگید......
    ببینین من تا حالا نمونه دانشنامه ندیدم ولی ببین اگر تاریخ فارغ التحصیلی توش داره و میتونی کاریش کنی یه کاری کن که دو سال ازش نگذشته باشه. حتی یک روز از دوسال گذشته باشه قبول نمی کنند. در ضمن نا امید نشو. شما برای 190 یا 189 اقدام کن. کشورهای دیگه هم هستند که میتونی برای مهاجرت به طور مستقیم اقدام کنی مثل دانمارک، آلمان. البته نیاز به سابقه کار حداقل یکسال داری.

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz_sm نمایش پست ها
    نه با پست چیزی دریافت نمی کنید... شما ضمیمه ایمیلی که بهتون دادن باید چند تا فایل باشه که شماره ویزاتون و شرایطش توش درج شده... شما با پرینت همون فرم می تونید مسافرت کنید...
    ولی اگه می خواید خیالتون راحت باشه و تو فرودگاه دچار معطلی ناخواسته نشید می تونید یه ایمیل به سفارت استرالیا در تهران بزنید و یک وقت ملاقات بگیرید تا براتون برچسب ویزا رو در پاسپورت الصاق کنند...
    کلا تو سفارت کارتون 1 ربع ساعت طول می کشه و حتی کپی Visa Grant رو هم نگاه نمی کنن.... البته شما یه پرینت با خودتون ببرید حتما...
    من امروز زنگ زدم به سفارت استرالیا در ایران برای برچسب زدن ویزا، اما اپراتور مربوطه گفت که میزای 476 نیازی نداره حتی بعد از تاکید من بازم گفت برای اینکار وقتملاقات نمیدیم چون ویزای 476 بدون نیاز به برچسب هست.!!

Junior Member

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط hkesfahaani نمایش پست ها
    من امروز زنگ زدم به سفارت استرالیا در ایران برای برچسب زدن ویزا، اما اپراتور مربوطه گفت که میزای 476 نیازی نداره حتی بعد از تاکید من بازم گفت برای اینکار وقتملاقات نمیدیم چون ویزای 476 بدون نیاز به برچسب هست.!!
    درسته که نیازی به برچسب نیست ولی شما با ایمیل وقت ملاقات بگیرید شاید دادن. معمولا اپراتور تلفنی می خواد بپیچونه. در هر صورت شما با همراه داشتن پرینت از. فایل گرنت ویزاتون همیشه کارتون راه خواهد افتاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممکنه منو راهنمایی کنین؟
    تو دانشنامه روزی که آخرین نمره تون رد شده باشه رو به عنوان تاریخ فارغ التحصيلی می نویسن. البته فقط ماه رو می نویسن. ولی اگر در ترجمه عوض کنید ممکنه مهر تایید وزارت خارجه رو نزنن براتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)