صفحه 44 از 146 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2012 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من می خواستم بپرسم برای این ویزا حتما باید لیسانس از این دو دانشگاه باشه یا با مدرک فوق هم میشه اقدام کرد؟

بله ، با مدرکه فوق هم میتونید برای این ویزا اقدام کنید،

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    کسی می دونه که برای تبدیل این ویزا به ویزای دانشجویی چی کار باید کرد؟

بعد از اینکه ویزا رو گرفتید می تونید برای تبدیلش یا هر کار دیگه ای که مجاز بهش باشید از کیس آفیسری که پروندتون رو بررسی کرده کمک بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    درود بر همه‌ی دوستان ۴۷۶ی!

مدت یکماه و نیم بود که از فروم دور بودم و الان که اومدم این چهار، پنج صفحه‌ای که نبودم رو خوندم. دلم برای IDهاتون هم تنگ شده بود! مخصوصا meeiissaam خان که انصافا وقت می‌زاره و مشارکت می‌کنه.

قبل از هر چیز بگم که ویزای من هم اومد!

پروسه هم این شکلی بود: آذر لاج کردم. ۲۸ روز بعد کیس‌آفیسر نامه زد و همه‌ی مدارک رو ازم خواست. در نهایت هم آخر اسفند ویزام اومد. یعنی کلا سه ماه و نیم.

با توجه به این‌که ویزام رو گرفتم نکاتی که به ذهنم می‌رسه رو می‌گم؛ هم برای دوستان قبل از لاج و هم دوستان منتظر ویزا.

۱- مهلت ورود شما به استرالیا دقیقا یکسال بعد از تاریخ انجام مدیکالتون خواهد بود. فرقی نمی‌کنه ویزاتون کی بیاد.

۲- در مورد مدرک تحصیلی: مدرک من آزاد نشده بود. من حتی با مدرک موقت هم اقدام نکردم. من با گواهی فراغت از تحصیل که دانشگاه برای نظام‌وظیفه صادر می‌کنه اقدام کردم!

۳- برای دانشجویان امیرکبیر: برای ریزنمره من همون پرینت انگلیسی دانشگاه که با اون وضع اسف‌بار روش نوشته Unofficial همون رو فرستادم. در مورد اون ریزنمره‌ی لاتین هم که پول می‌گیرن و به خودمون نمی‌دن و واسه خود سفارت می‌فرستن بگم که من اون رو هم با یه کلکی خودم گرفتم و با نهایت تاسف چیزی که توی پاکت بود نسخه‌ی رنگی همون پرینت خود پورتاله؛ با همون Unofficial!. خلاصه‌ش این که بیخود پول برای ترجمه‌ی ریزنمره‌ی فارسی نیاز نیست بدین.

۴- به صورت کلی نگرانی واسه این ویزا معنی نداره. یا شما سه شرط ۳۱سال، ۲سال فارغ‌التحصیلی و پاسپورت رو دارین یا ندارین. اگر دارین باقی چیزا رو می‌شه درست کرد.

۵- برای آقایون مشمول: من وسط خدمت لاج کردم و قبل از پایان خدمت هم ویزام رو گرفتم. تنها و تنها و تنها نکته‌ی مهم اینه که قبل از خدمت پاسپورتتون رو بگیرین.

همه‌ی این‌ها در مورد گرفتن خود ویزا بود. ولی نکته‌ای که می‌خوام بگم به دوستان و یادمه چندین بار از زبون آدمای مختلف هم شنیده بودم اینه که این ویزا خودش مهم نیست، بعدش مهمه!! یعنی حتی اگه هنوز پروسه‌ی ویزا رو شروع نکردین به فکر بعدش باشید! هر چی زودتر به فکر باشین فرصت بیشتری برای آماده شدن دارین.

توی چند صفحه‌ی قبل دیدم که جناب hkesfahaani که تازه با این ویزا رفتن تجربیاتشون رو گذاشته بودن. خیلی خوب بود و من ممنونم ازشون و همین‌طور ممنون می‌شم اگه این روند رو ادامه بدن.

هدف مشخه: گرفتن اقامت دائم. چیزهای اصلی هم که باید شروع بکنیم براش آماده بشیم عموما این‌هاست:
    - تقویت زبان: هر چی بیشتر بهتر؛ مخصوصا مکالمه. تا وقتی که آیلتس ۸ نگیرین هر چی بخونین کم خوندین.
    - تقویت مهارت‌ها، طی کردن دوره‌های آموزشی لازم، گرفتن مدارک بین‌المللی (مثلا فنی‌حرفه‌ای)
    - سابقه‌ی کار و جمع‌اوری مدارک مرتبط برای اثباتش.

همگی موفق باشید.

بسیار متشکرم از شما که اینقدر کامل توضیح دادید،
    من هم امیرکبیرم، راهنماییتون خیلی خوب بود در مورد مدررک و ریز نمره من هم انشالا همین کارو میکنم
    فقط بخش آخر نوشته تون که تقویت مهارت بود و مدرک بین المللی ، شما منظورتون چه کلاس ها و مدارکی هست؟(من عمرانم)
    کدوم موسسه ها مدرکشون بین المللی و قابل قبوله؟ جهاد- مجتمع فنی تهران ؟؟

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

امروز ديدم تو سايت دياك زده
    All subsequent entrant applications lodged before 11 February 2013 have been allocated to a case officer.

نميدونم اگه كيس آفيسر دار شديم كجا گير كرده اين كيس آفيسر ما؟؟؟؟؟؟

به اون تاریخ توجه نکن برای من هم همین اتفاق افتاد من که 16 دسامبر 2012 لاچ کردم هنوز کیس آفیسر نداشتم ولی اونجا زده بود تا آخر 2012 همه کیس آفیسر دار شدن.

Your visa is valid until: 10/10/2014
    You are allowed to make: Multiple entries to and from Australia during the validity of your visa
    You must not arrive in Australia after: 07/01/2014
    Your period of stay is: 18 months stay on each arrival
    دوستان من این رو درست متوجه نمیشم.چرا یک سال به من مهلت ورود ندادن؟
    و از اون خط اول منظورشون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meeiissaam نمایش پست ها
    Your visa is valid until: 10/10/2014
    You are allowed to make: Multiple entries to and from Australia during the validity of your visa
    You must not arrive in Australia after: 07/01/2014
    Your period of stay is: 18 months stay on each arrival
    دوستان من این رو درست متوجه نمیشم.چرا یک سال به من مهلت ورود ندادن؟
    و از اون خط اول منظورشون چیه؟

سلام ، نکته مبهمی وجود نداره!!
    سطراول که تاریخ expiry ویزاتون رو نوشته
    سطر دوم شرایط ورود و خروجش رو نوشته
    سطر سوم هم آخرین تاریخ ممکن برای ورود به استرالیا رو ذکر کرده
    سطر چهارم ها مدت زمان ویزا رو نوشته
    شما به این نکته توجه کن که تا تاریخ 07/01/2014 میتونی وارد بشی، و از همون تاریخ ورودت ۱۸ ماه حساب کن

نکته مبهم این که الان که یه مقدار برنامه هام تغییر کرده ممکنه به یک سال زمان ورود نیاز داشته باشم نه 8 ماه.تا اونجا که یادمه همه می گفتن 1 سال مهلت ورود داریم.من ویزام 10 آپریل اومد یعنی به من 8-9 ماه وقت دادن.و در مورد تاریخ expiry درست نمی فهمم یعنی من اگر تو استرالیا باشم و تاریخ expiry برسه مشکله ایجاد نمیشه؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

یه سوال
    بچه های رشته های مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی هم میتونن برای این ویزا اقدام کنند؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)