صفحه 46 از 146 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان،

من پنجم فوریه لاج کردم و الان که تقریباً دو ماه ونیم از اون تاریخ می‌گذره، هنوز برام ایمیلی نیومده که CO به من اختصاص داده شده یا خیر.
    از مجموع صحبت دوستان هم متوجه نشدم که بالاخره فایده داره بهشون ایمیل بزنم بگم "پس چی شد این CO؟" یا نه، بهتره همینطور منتظر بمونم.
    و در نهایت اگر بهتره که ایمیلی زده بشه دقیقاً به چه آدرسی بزنم؟ چون ظاهراً اگه به هر چی آدرس که در اختیار هست زده بشه شاکی می‌شن.

ممنون،
    محمد

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من پنجم فوریه لاج کردم و الان که تقریباً دو ماه ونیم از اون تاریخ می‌گذره، هنوز برام ایمیلی نیومده که CO به من اختصاص داده شده یا خیر.
    از مجموع صحبت دوستان هم متوجه نشدم که بالاخره فایده داره بهشون ایمیل بزنم بگم "پس چی شد این CO؟" یا نه، بهتره همینطور منتظر بمونم.
    و در نهایت اگر بهتره که ایمیلی زده بشه دقیقاً به چه آدرسی بزنم؟ چون ظاهراً اگه به هر چی آدرس که در اختیار هست زده بشه شاکی می‌شن.

ممنون،
    محمد
    سلام محمد جون، از این ورا؟
    نه میل نزن. نمی خواد عجله کنی. نهایتا ویزات همون 4 ماه طول میکشه و بیشتر نمیشه.راحت به بقیه کارات برس و به قول خودشون enjoy with your life.
    راستی از استانبول چه خبر. یه خورده هم سرشون شلوغه. اگر دقت کنی یه میل اتوماتیک بعد از لادج دقیقا 1روز طول میکشه و این نشون میده که میزان تقاضا بالاست. دو نات ووری

Junior Member galadrail77 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهنسي شيمي گرايش پتروشيمي (پلي تكنيك تهران)

بالاخره بعد از گذشت 3 ماه و يك هفته كيس آفيسر من خودش رو معرفي كرد

و طبق جدول زير هركس كه تا 13 فوريه لادج كرده كيس آفيسرش بايد مشخص شده باشه

awda.JPG

با مدرک دانشگاه شریف نمیشه.مدرک MBA هم مهندسی نیست و لفظ (مهندسی) تو اسم رششتتون نیومده. از شرایط مدرک اینه که حتما مهندسی باشه و اسم مهندسی بعد از عنوان رشته اومده باشه مثل مدرکی که از شریف دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meeiissaam نمایش پست ها
    Your visa is valid until: 10/10/2014
    You are allowed to make: Multiple entries to and from Australia during the validity of your visa
    You must not arrive in Australia after: 07/01/2014
    Your period of stay is: 18 months stay on each arrival
    دوستان من این رو درست متوجه نمیشم.چرا یک سال به من مهلت ورود ندادن؟
    و از اون خط اول منظورشون چیه؟
    تبریک می گم میثم جان
    من هم همین سوال برام پیش اومد ولی منطقی ش این است که اون تاریخ اتمام ویزا تمدید خواهد شد ، بستگی به زمان اولین ورود شما دارد و 18 ماه از آن تاریخ محاسبه خواهد شد
    به من تا نوامبر 2013 وقت ورود دادند
    به سلامتی کی می خواهی بروی؟

نه تاریخ اجباری اولین ورود برای همه متفاوته و معمولا حدود 1 سال بعد از انجام آزمایشات پزشکی هست ولی خوب با ما حال نکردن 8 ماه مهلت دادن
    نمی دونم واقعیت اولش خواستم سریع 2-3 هفته ای برم الان با چند نفر صحبت کردم و قراره با چند تا از دوستان این فروم هم صحبت کنم و یه تصمیم منطقی بگیرم.من چون سنم کمه (23 سال و 4 ماه) و چون آیلتس 7 ندارم شرایط اخذ اقامت دائم رو ندارم.اگه مثلا 6 ماه صبر کنم هم آیلتس 7 رو میگیرم هم اسسمنت رو انجام میدم هم سابقه کارم بیشتر میشه و هم بعد از اینکه رفتم استرالیا قبل از این که 18 ماه تموم بشه سنم به 25 میرسه و 5 امتیازم از اونجا می گیرم.

رشته و دانشگاه

از دكتر ابراهيمي وقت گرفتم و اين طور كه گفت هزينه ي حدود 450 براي هر نفر خواهد بود.

دوستان آیا بانک استیتمنت هم باید برای مبلغی که ادعا می کنیم باید ارایه بدیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhozef نمایش پست ها
    چرا
    دو تا فایل PDF به ایمیل اتچ شده که مشخصات شما با اسم CO شما اومده و این که چه مدارکیو باید آماده کنین و توضیحات دیگه...،
    فقط TRN تو ایمیل ذکر کنین که سریع پیداتون کنن و پروندتون به جریان بیفته
    موفق باشین
    ببخشید توی مدارکی کیس آفیسر درخواست کرده مدارک مالی هم هست مثل بانک استیتمنت یا نه
    Subclass 573 - lodged date: 20/03/2013 - File Number: 24/03/2013 - Medical letter: 05/04/2013 - Medical Test: Dey 06/04/2013
    Ir Embsy to Amman Embsy:11/04/2013, Grant visa: 23/04/2013

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    دوستان آیا بانک استیتمنت هم باید برای مبلغی که ادعا می کنیم باید ارایه بدیم؟
    اصلا اين ويزا ربطي به وضعيت مالي شما نداره كه بخوان شما بانك استيتمنت نشون بدين.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)