صفحه 50 از 146 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    من از یکی از وکلا شنیدم که اگه بورس بگیریم امکان تبدیل ویزای 476 به ویزای دانشجویی در خاک استرالیا وجو نداره! شما چیزی در این مورد می دونید؟
    درست گفتن. باید بیاد بیرون از خاک استرالیا و دوباره دانشجویی اقدام کنین. تنها در صورتی می تونین بمونین که بریج بگیرین و بریج برای ویزای PR هست. برای بچه های مهندسی شیمی و مواد سقف رشته با هم 120 تاست. نه مهندسی شیمی تنها. جولای 2013 هم نزدیکه. همه چی معلوم میشه . نگران نباشین. مشکلات همه جا هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

با عرض سلام من هم دارم برای این ویزا اقدام می کنم. فقط یه چیزی واسم مبهمه.
    1- این دوستانی که میگن با مدرک موقت هم میشه اقدام کرد و این کارو انجام دادن و نتیجه داده، اگه دقت کنید تو مدرک موقت مشخصا ذکر شده که این مدرک ارزش ترجمه نداره! آخه شماها چطوری استفاده کردید پس؟؟؟!!!!
    2- یه سوال دیگه. من دیدم که غیر از مدارکی که صرفا برای صدور ویزا نیازه خیلی مدرکها هم میتونه اونطرف به درد بخوره. اما خیلی جسته گریخته گفته شده. کسی میتونه خیلی مشخص بگه چه مدارکی رو بهتریه اینجا اقدام کنیم واسش یا ترجمه کنیم ببریم؟ چه دوره هایی را بهتره اینجا بگذرونیم که شاید اونجا اگه بریم باید کلی هزینه کنیم؟

1-مدرک موقت ارزش ترجمه نداره درسته یعنی اگر شما ببری دارالترجمه مهر وزارت امور خارجه روش نمی خوره و صرفا یه ترجمه غیر رسمی از روش میکنن.ولی استرالیا به مترجمین مورد اعتماد خودش و مهر (ناتی) بیشتر از مهر وزارت خارجه ایران اعتماد داره! شما می بری دارالترجمه آبیز تو میدان انقلاب ترجمه برات می کنن و حتی اون قسمت که نوشته ارزش ترجمه نداره رو ترجمه نمی کنن! آخرش هم مهر ناتی رو میزنن یعنی مدرکی رو بهت میدن مثل دانشنامه آزاد شده.تنها فرقش اینه که این دانشنامه فقط تو استرالیا ارزش داره.حتی با این مدرک می تونی اسسمنت رو هم انجام بدی.منظور این که اگر هدفت استرالیاست هیچ وقت نیاز به آزاد کردن مدرک پیدا نمیکنی.
    2-ببین رشته به رشته فرق میکنه مثلا من تو چند تا کامنت قبل گفتم دوره کمک های اولیه برای رشته های معدن و نفت و عمران الزامیه.بهترین راه برای اینکه بفهمی چه مدارکی رو از اینجا ببری و چه دوره هایی رو اینجا ببینی اینه که بری تو سایت migranthelp.com و هم رشته ای هات رو پیدا کنی و از اونها بپرسی.البته تو سایت مایگرنت هلپ هم تو قسمت رشته ها و مشاغل مختلف یه چیزایی نوشته شده اون ها رو هم مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    با عرض سلام من هم دارم برای این ویزا اقدام می کنم. فقط یه چیزی واسم مبهمه.
    1- این دوستانی که میگن با مدرک موقت هم میشه اقدام کرد و این کارو انجام دادن و نتیجه داده، اگه دقت کنید تو مدرک موقت مشخصا ذکر شده که این مدرک ارزش ترجمه نداره! آخه شماها چطوری استفاده کردید پس؟؟؟!!!!
    2- یه سوال دیگه. من دیدم که غیر از مدارکی که صرفا برای صدور ویزا نیازه خیلی مدرکها هم میتونه اونطرف به درد بخوره. اما خیلی جسته گریخته گفته شده. کسی میتونه خیلی مشخص بگه چه مدارکی رو بهتریه اینجا اقدام کنیم واسش یا ترجمه کنیم ببریم؟ چه دوره هایی را بهتره اینجا بگذرونیم که شاید اونجا اگه بریم باید کلی هزینه کنیم؟
    من فقط شنیدم که با مدرک موقت رو می شه ترجمه با مهر "ناتی" کرد که برای این ویزاقبول می کنند. استرالیا این مهر "ناتی" رو قبول داره.
    در ضمن من دانشگاهی که رفتم زمان registration هم هرگز از من اصل مدرک فارغ التخصیلی نگرفتند. بقیه سوالاتتون رو نمی دونم.

دوستانی که با موفقیت نتیجه کارشون اومده و ویزا گرفتن و کسانی که هنزدر اواسط کار هستن
    می خواستم خواهش کنم که اگه می شه در status یا توی یه پست تاریخ لادج، تعیین مدیکال، و دریافت ویزا رو بگن.

مرسی

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

با توجه به نظرات رسیده از دانشجوهای ما
    بیمارستان ایران‌مهر مناسب تر است. حد اقل نیم تا یک روز کامل وقت شما را خواهد گرفت.

سلام بچه ها شما اطلاع ندارین که با تافل هم میشه اقدام کرد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_1012 نمایش پست ها
    سلام بچه ها شما اطلاع ندارین که با تافل هم میشه اقدام کرد یا نه؟
    سلام خير متاسفانه نمي شه، بايد آيلتس جنرال يا آكادميك و در هر مهارت ٦ بگيريد
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    دوستانی که با موفقیت نتیجه کارشون اومده و ویزا گرفتن و کسانی که هنزدر اواسط کار هستن
    می خواستم خواهش کنم که اگه می شه در status یا توی یه پست تاریخ لادج، تعیین مدیکال، و دریافت ویزا رو بگن.

مرسی

Date of visa application: 24 december 2012
    Requested documents: CV, Medical Exam, Plice Certificate
    Date of granted visa: 23 April 2013
    ...Where there's a will there's a way

فقط یک موضوعی برای من مبهم هست و اینکه نوشته * must make first entry to Australia before 7 January 2014* و بعدش نوشته شده که * stay period: 18 months from the date of first arrival*

یعنی اگر من دسامبر 2013 یرم اونجا میتونم برای 18 ماه بمونم یا فقط میتونم تا پایان مهلت ویزا اقامت داشته باشم؟
    ...Where there's a will there's a way

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)