صفحه 52 از 146 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    سلام

من سو پيشينه رو ٤روزه برام فرستان اما خودشون مي گن ١٠ روز، پولشم همون جا دادم، كلا كار راحتيه،

شما كي اقدام كردين؟ و كي آفيسرتون مشخص شد؟ مديكال رو هم خواسته؟
    من 4 فوریه لاج کردو و 2 می آفیسرم مشخص شد. تقریبا 3 ماه. همون موقع هم یه ایمیل زدن و مدیکال،سوء پیشینه، فرم 80 و فرم 1221 رو خواستن

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alexar نمایش پست ها
    درود به همه! میثم، وهاب، سینا و بقیه و همین‌طور دوستان جدیدتر تاپیک.
    جالبه مهلت ورود منم دقیقا مثل شما دو نفره! جناب superwise شما برنامه‌ت چیه؟ تاریخ و شهر رو انتخاب کردی؟
    راستش من هنوز برنامه خاصی ندارم !! واسه همین هست که خیلی مشتاقم بدونم که آیا بعد از اولین ورودمون به خاک استرالیا میتونیم 18 ماه بمونیم یا نه!!
    فعلا منتطر ویزای دانشجویی از یک کشور دیگه هستم و اگر نتییجه مثبت باشه شاید بصورت توریستی یک سری به استرالیا هم بزنم در غیر این صورت هم که مستقیما مزاحم وقت شریف جناب استرالیا میشم و دنبال جاب - هانتینگ میرم !!!
    ...Where there's a will there's a way

Junior Member

کسی اطلاعاتی راجع به مدیریت عملیات دانشکده صنایع پردیس فنی تهران داره؟ایا با فوق لیسانس اون هم میشه برای ویزا استرالیا اقدام کرد؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان کسی هست من رو راهنماییی کنه واسه ویزای کاری که به دانشجوها میدن .من انگلیس درس میخونم و چک کردم دانشگاهمم مورد تایید استرالیا هست آخرای درسمه و میخوام از ویزای 2 ساله برای کار که به دانشگاهای مورد تاییدشون میدن استفاده کنم خیلی کمک کردین اگه راهنماییم کنید باید چه مدارکی آماده کنم و کلا پروسه کار رو برام توضیح بدید

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من مطلب های قبلی دوستان رو در مورد اینکه هر دو آزمون آکادمیک و جنرال ترینینگ برای این ویزا قابل قبول هست رو خوندم ولی در صفحه مربوط به Main Applicant Eligibility برای ویزای 476 در قسمت English Language Ability این جمله رو نوشته:

. you need only take the general training test unless otherwise advised by your skills assessing authority

دوستانی که اخیرا با مدرک آکادمیک اقدام کردن یا پذیرفته شدن و یا اینکه از صحت مورد قبول بودنش اطمینان دارن، ممنون میشم اگه در این مورد توضیح بدن. من منتظر سایت IELTS هستم که ثبت نامش باز بشه ولی هنوز مطمئن نیستم کدوم ماژول رو ثبت نام کنم.مرسی.

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در حین تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

منظور parhamahmadi ویزای Recognized Graduate Temporary Visa (Subclas 476 هست.
    اگه دانشگاهی که ازش مدرک گرفتین توی لیستشون باشه، میتونید واسه این ویزا درخواست بدید. با این ویزا میتونید حداکثر تا 18 ماه داخل استرالیا بمونید و کار کنید. لینکهای زیر در مودش توضیح داده:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...stitutions.htm
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...migration/476/
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست من رو راهنماییی کنه واسه ویزای کاری که به دانشجوها میدن .من انگلیس درس میخونم و چک کردم دانشگاهمم مورد تایید استرالیا هست آخرای درسمه و میخوام از ویزای 2 ساله برای کار که به دانشگاهای مورد تاییدشون میدن استفاده کنم خیلی کمک کردین اگه راهنماییم کنید باید چه مدارکی آماده کنم و کلا پروسه کار رو برام توضیح بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوست من برای گرفتن ویزای کار پس از تحصیل باید حداقل 2 سال در داخل استرالیا تحصیل کرده باشید. به مستر 2 سال و دکترا 4 سال ویزای 485 میدن. حتما باید خود استرالیا درس خونده باشید
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

هر دو ماژول مورد قبوله و دوستان اکثرا با آکادمیک اقدام کردن چون در کنارش دنبال پذیرش دانشگاهی هم هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط marazeghi نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی راجع به مدیریت عملیات دانشکده صنایع پردیس فنی تهران داره؟ایا با فوق لیسانس اون هم میشه برای ویزا استرالیا اقدام کرد؟
    در مدرک دانشگاهی چه لیسانس و چه فوق لیسانس باید عنوان Engineering ذکر شده باشه مثلا industrial engineering مورد قبوله ولی industrial managment یا موارد مشابه مورد قبول نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmehdi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من مطلب های قبلی دوستان رو در مورد اینکه هر دو آزمون آکادمیک و جنرال ترینینگ برای این ویزا قابل قبول هست رو خوندم ولی در صفحه مربوط به Main Applicant Eligibility برای ویزای 476 در قسمت English Language Ability این جمله رو نوشته:

. you need only take the general training test unless otherwise advised by your skills assessing authority

دوستانی که اخیرا با مدرک آکادمیک اقدام کردن یا پذیرفته شدن و یا اینکه از صحت مورد قبول بودنش اطمینان دارن، ممنون میشم اگه در این مورد توضیح بدن. من منتظر سایت IELTS هستم که ثبت نامش باز بشه ولی هنوز مطمئن نیستم کدوم ماژول رو ثبت نام کنم.مرسی.
    هیچ فرقی نداره کدام ماژول باشه

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamahmadi نمایش پست ها

برای ویزای 476 این لینک رو نگاه کنید
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...migration/476/

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)