صفحه 54 از 146 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط triumphant نمایش پست ها
    سلام
    شما این ویزا رو گرفتین؟ من 8 آپریل لاج کردم، همه مدارکم رو فرستادم. آفیسرم معلوم نشده. از طرفی هم برای ارشد احتمالا آخر آگوست یه کشور دیگه میرم. حالا اگر افیسر بعد از اینکه من رفتم معلوم شد، چکار کنم؟ مدرک اضافی میخواد؟ اگه خواست از کجا بیارم؟ چی میخواد؟ حد اقل از اینجا آماده کنم! بعد از ویزا دادن تا چند مدت میتونیم وارد خاک استرالیا بشیم؟
    80-90 روز بعد از لاچ کیس آفیسرتون معلوم میشه بعدش بعضی از مدارک مثل سوء پیشینه-مدیکال-رزومه-فرم 80 رو میخواد البته از بعضی ها اگر خدمت رفته باشن ترجمه کارت پایان خدمت رو می خوان ولی در کل همیناست که گفتم.مدیکال رو الانم میتونی انجام بدی بذار نزدیک رفتنت انجام بده.سوء پیشینه رو هم نزدیک رفتنت برو دنبالش بقیه مدارک رو هم آماده کن هر وقت گفت براش بفرست.
    مهلت ورود بستگی به سن و چند تا فاکتور دیگه و رابطه مستقیم با تاریخ انجام مدیکال داره.به من 8 ماه مهلت دادن.به خیلی از دوستان یک سال.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

کسی از دوستان اطلاع داره که این ویزا شامل رشته ام. بی. ای. گرایش مدیریت عملیات که در پردیس فنی دانشگاه تهران برگزار میشه و تو مدرک پردیس فنی میخوره هست یا نه

نه متاسفانه این ویزا فقط برای رشته های مهندسی صادر میشه-شرایط مدرک رو تو سایت مهاجرت استرالیا قسمت ویزای 476 نوشته.

دوستان،
    موقع lodge کردن این ویزا حتما باید نتیجه IELTS رو داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrafarin11 نمایش پست ها
    دوستان،
    موقع lodge کردن این ویزا حتما باید نتیجه IELTS رو داشته باشیم؟
    نه لزوما، میتونی تاریخ آزمون رو وارد کنی و بعدا براشون نتیجرو بفرستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_asadbeig نمایش پست ها
    نه لزوما، میتونی تاریخ آزمون رو وارد کنی و بعدا براشون نتیجرو بفرستی.
    تا چه مدت بعد از لاج کردن میشه IELTS رو بفرستیم؟ من شنیدم این کار ریسک داره، ممکنه افیسر قبول نکنه.

تا 28 روز بعد از لاچ باید مدارک درخواستی از جمله آیلتس فرستاده بشه.جدیدا کیس آفیسر بین 80 تا 90 روز پیداش میشه.فرض کن شما 40 امین روز بعد از لاچ آیلتس رو اتچ کردی.بعد از این که کیس آفیسر اومد ممکنه قبول بکنه یا ممکنه نکنه.

Junior Member TheCorwoodRep آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

آیا امکانش هست همزمان با skillselect برای 476 هم اقدام کرد تا زودتر وارد استرالیا شد؟!

Junior Member azarestan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tübingen, Cognitive Neuroscience

سلام دوستان
    میخواستم ببینم این ویزا شامل همسر هم میشه؟منظورم اینه که من میتونم همسرم رو هم ببرم؟
    ممنون
    ساقیا جام میم ده که نگارنده غیب نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Greenwich

نقل قول نوشته اصلی توسط azarestan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم این ویزا شامل همسر هم میشه؟منظورم اینه که من میتونم همسرم رو هم ببرم؟
    ممنون
    سلام
    بله شما ميتونيد همسرتون رو هم به عنوان سكندرى اپليكنت با خودتون ببريد، حتى اگه پارتنر داشته باشيد و ثابت كنيد كه با هم زندگى ميكنيد مشكلى نيست
    براى اطلاعات بيشتر به سايت مهاجرت استراليا مراجعه كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)