صفحه 57 از 127 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من فقط یه سوال کوچیک دارم فعلا
    توی مدرک موقت نوشته که این مدرک قابل ترجمه نمیباشد. اما شنیدم بعضی جاها اگه بخوای مهر ناتی روی ترجمت باشه و نیازی به تایید رسمی دادگستری نداشته باشی میتونی بری و دارالترجمه هایی که مهر ناتی دارن مدرک موقت رو برات ترجمه می کنن و اون بند غیر غابل ترجمه بودن رو از مدرک پاک می کنن
    با این حساب من که مدرک موقت ارشد مهندسی دانشگاه تهران رو دارم بدون خرید مدرک می تونم واسه 476 اقدام کنم.
    آیا این موضوع صحت داره؟؟؟
    بله. باید برید دارالترجمه آبیز انقلاب یا تجریش و بگید که مهر ناتی بزنن که این ترجه برای این ویزا قابل قبوله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط monanozari نمایش پست ها
    بله. باید برید دارالترجمه آبیز انقلاب یا تجریش و بگید که مهر ناتی بزنن که این ترجه برای این ویزا قابل قبوله
    ممنونم مونا خانم، 8 تومن به نفعم شد...

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    ممنونم مونا خانم، 8 تومن به نفعم شد...
    خیلی خوشحال نباشید، بعد از نهایتا چند ماه به فکر تبدیل این ویزا به ویزای دائم می افتید، اونوقت باید اسسمنت انجام بدید و برای انجام اسسمنت احتمالا مجبور به آزاد کردن مدرک هستید.هر وقت از مرحله اسسمنت بدون آزاد کردن مدرک رد شدید 8 تومن به نفعتون شده!

سلام دوستان. یک سوالی برای من پیش اومده. دیروز که این فروم می خوندم یکی از دوستان گفته بود که مدارک ترجمه شده باید مهر کپی برابر اصل بزنیم. می خواستم بدونم این کار لازمه؟؟؟؟

در مورد اسسمنت قسمت اسسمنت سایت migranthelp رو مطالعه بکنید همه چیز دستتون میاد. بررسی مدارک توسط اسسر ها یه مقدار با دیاک متفاوته.البته یکی از شرکت هایی که کارش تهیه سی دی آر برای اسسمنت هست می گفت سلیقه ای برخورد میکنن.

سلام،

من پنجم فوریه لاج کردم و چهار ژوئن کیس آفیسر بهم ایمیل زد و ازم رزومه و فرم هشتاد رو خواست و من همون فرداش براش فرستادم.
    تا امروز هم که تقریباً چهل روز می‌گذره، خبری از ویزا یا حتی پاسخ کیس آفیسر نیست.
    یکی از دوستانی که ویزا گرفته بود در چند پست قبلی گفته بود که این مرحله بیست و هشت روز طول می‌کشه.

حالا دوستان اگه کسی از این مرحله گذشت، لطفاً یه خبری بده یه تقریبی از زمانِ کار دستمون بیاد.

ممنون،
    محمد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    سلام،

من پنجم فوریه لاج کردم و چهار ژوئن کیس آفیسر بهم ایمیل زد و ازم رزومه و فرم هشتاد رو خواست و من همون فرداش براش فرستادم.
    تا امروز هم که تقریباً چهل روز می‌گذره، خبری از ویزا یا حتی پاسخ کیس آفیسر نیست.
    یکی از دوستانی که ویزا گرفته بود در چند پست قبلی گفته بود که این مرحله بیست و هشت روز طول می‌کشه.

حالا دوستان اگه کسی از این مرحله گذشت، لطفاً یه خبری بده یه تقریبی از زمانِ کار دستمون بیاد.

ممنون،
    محمد

سلام

معمولا نبايد انقدر طول بكشه، شما به كيس آفيسرتون ايميل زدين؟
    من يكي از دوستام كه تو اين مرحله بود ايميل زد، و بعدش حتي زنگ هم زد، بعد ويزاش اومد البته اون براي دانشجويي اقدام كرده بود
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    سلام

معمولا نبايد انقدر طول بكشه، شما به كيس آفيسرتون ايميل زدين؟
    من يكي از دوستام كه تو اين مرحله بود ايميل زد، و بعدش حتي زنگ هم زد، بعد ويزاش اومد البته اون براي دانشجويي اقدام كرده بود
    سلام،

بله. از من روزمه و فرم هشتادم رو خواسته بود و نوشته بود که توی سایت باید آپلود بشه.
    من علاوه بر این که آپلود کردم توی سایت، در یک ایمیل هم براش ضمیمه کردم اون مدارک رو و فرستادم.
    ولی دیگه ایمیل نزدم که بگم چرا دیر شد و این حرفا.

نمی‌دونم ایمیل زدن برای پیگیری زمان انجام کار و اینا خوب باشه یا نه.
    بالاخره دارن کارشون رو می‌کنن دیگه. نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    سلام،

بله. از من روزمه و فرم هشتادم رو خواسته بود و نوشته بود که توی سایت باید آپلود بشه.
    من علاوه بر این که آپلود کردم توی سایت، در یک ایمیل هم براش ضمیمه کردم اون مدارک رو و فرستادم.
    ولی دیگه ایمیل نزدم که بگم چرا دیر شد و این حرفا.

نمی‌دونم ایمیل زدن برای پیگیری زمان انجام کار و اینا خوب باشه یا نه.
    بالاخره دارن کارشون رو می‌کنن دیگه. نه؟

آره كارشونو مي كنن، اما من اگر بودم مي پرسيدم چه قدر اين فرآيند طول مي كشه، پرونده هاي ٤٨٥ به يك دپارتمان ديگه منتقل شده، ظاهراً براي ٤٧٦ هم همين اتفاق افتاده اين مي تونه دليل دير شدنش باشه،
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

Junior Member

دوستان این سایت migrant help خیلی شلوغه. من که چیزی توش پیدا نکردم. اگه مدرک موقت رو ببریم و با مهر ناتی ترجمه کنیم و بعد هم بریم استرالیا و بخوایم درخواست ویزای دائم بدیم، آیا باید مدرک رو حتما بخریم؟ یا میشه با همون موقتش واسه pr اقدام کرد؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)