صفحه 59 از 146 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط reza8080 نمایش پست ها
    ممنون، كاملا با نظرتون موافقم، من وقتي فارق شدم تا وقتي كه اومدم اينجا ايتاليا حدود ١٠ ماه توي يه شركت نفتي تو ايران كار كردم (البته از اين سيستماي رفاقتي كه مدير عامل اشنا بود و سربازيه گير نشط، البته منم رسمي نبودم و بيمه نداشتم). من همينو توي فرم هايي كه فرستاده بودم نوشته بودم.

حالان به شدت گيجم، واقعا منيدونم چي براي كيس افيسر بنويسم كه به قول معروف هم واقعيت باشه هم هيچ ابهامي هيچ جا باقي نگذاره، نظر شما (همه دوستان) چيه؟ چه چيزي ميتونه بهترين ادبيات باشه؟

از نظر همه دوستان ديگه هم به شدت استقبال مي شه، ممنونم دوستان
    شما خیلی راحت راستش رو بگید، و توضیح بدید که اصلا سربازی نرفتین چون طبق قوانین ایران نیازی نبوده. اولا که یک سال وقت داشتین مدارک بفرستین و الزامی هم نبوده که برین سربازی. الان هم ایتالیات هستین و الزامی نیست که رفته باشین سربازی. کامل توضیح بدین. اگر هم احیانا گفت که برطبق قوانین ایران شما منع خروج دارین (که اصلا نمی گه) می تونین مهر ورود به ایتالیا رو نشونش بدین و بگین که حتی سفر خارجی هم داشتین. شما نترسین، ویزایی که الان دارین میگیرین یه ویزای تخصصی هست و مربوط به پناهندگی و این جور چیزا نمیشه. این ویزا تارگتش نیروهای مهندسی و متخصص دانشگاه های تراز اول هر کشوریه و خودشون هم میدونن که اینها اصلا نیازی به پناهندگی ندارند. اینقدر هم براشون ارزش قایلند که بدون اولویت ویزاشون رو بررسی میکنن و خیلی هم سریع ویزا رو میدن. شما خیلی راحت توضیخ بدین که سربازی نرفتین و این حتی بر طبق قوانین ایران هم خلاف نیست(که واقعا نیست).
    در مورد ظبط پاسورت و این حرفا اجازه بدین تجربه دوستم رو بگم. ایشون تو ایران سال اول دکترا میخوندن و شش ماه از تاریخ فارغ التحصیلی شم گذشته بود و اجازه خروج نداشت، پذیرشم ا ز EPFL تازه اوکی شده بود و حتی ویزا رو گرفته بود، خلاصه داشت پذیرشش به فنا می رفت که یه مقاله تو یه کنفرانس تو سوییس داد و با همون رفت و دیگه برنگشت تا پاارسال که معاف پزشکی شد و اومد وثیقش رو هم بهش دادن. و خیلی باکلاس اومد وطنش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical_Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من تاریخ 13 جولای پول این ویزا رو پرداخت کردم و جز police و medical همه مدارک را آپلود کردم و عبارت Application received - processing commenced برایم آمد. حالا بعد از این 40 روز که البته 2 سال از تاریخ فارغ التحصیلیم هم تمام شد، متوجه شدم کهComplete character assessment particulars for this applicant را کامل نکردم و امروز تازه آنرا کامل کردم. خیییییییلییییییییییییی نگرانم یعنی آیا بخاطر این مسئله ممکن است که reject بشم؟ خواهشاً منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    منم 15 مارچ لادج کردم . ولی هیچ خبری از co نیست. اگر از طریقی می شه وضعیت پرونده رو پیگیری کرد لطفا اطلاع رسانی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم 15 مارچ لادج کردم . ولی هیچ خبری از co نیست. اگر از طریقی می شه وضعیت پرونده رو پیگیری کرد لطفا اطلاع رسانی کنید
    در اولين پست صفحه ١٦ همين فروم بچه ها نوشتن مي شه به اين آدرس ايميل زد، به جاي ؟ هم يه عدد ١ تا ٥ بگذاريد
    adelaide.gsm.team?@immi.gov.au
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    در اولين پست صفحه ١٦ همين فروم بچه ها نوشتن مي شه به اين آدرس ايميل زد، به جاي ؟ هم يه عدد ١ تا ٥ بگذاريد
    adelaide.gsm.team?@immi.gov.au
    ممنون دوست عزیز
    به آدرسی که گفته بودید ایمیل زدم ولی AUTO REPLY شد و یک جواب کلی اومد که یک سری ادرس سایت توش بود. دیروز رفتم که پیشرفت پروندم رو چک کنم. یک اتفاق عجیب افتاده! در صفحه من یک ایتم به نام ORGANIZE YOUR HEALTH EXAMINATION اضافه شده بود که شامل تعدادی سوال پزشکی بود. وقتی به اونها جواب دادم یک معرفی نامه برای مراکز پزشکی آمد که شامل مشخصات من بود. ولی هنوز آفیسر به من هیچ میلی نزده. به نظر شما این طبیعیه ؟ من الان باید برم آزمایشاتم رو بدم یا منتظر کیس آفیسر باشم؟

سلام دوستان ، یه سوال داشتم ،ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده،
    کسی میدونه که برای ویزای 476 همسرم هم باید آیلتس داشته باشه یا نه؟؟؟
    تو سایت که چیزی در این مورد ننوشته اما وقتی می خوای لاج کنی میپرسه که همسرت مدرک آیلتس داره یا نه، من واقعآ نمیدونم ازکجا بایدبفهمم...

ممنون میشم جواب بدین...

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    به آدرسی که گفته بودید ایمیل زدم ولی AUTO REPLY شد و یک جواب کلی اومد که یک سری ادرس سایت توش بود. دیروز رفتم که پیشرفت پروندم رو چک کنم. یک اتفاق عجیب افتاده! در صفحه من یک ایتم به نام ORGANIZE YOUR HEALTH EXAMINATION اضافه شده بود که شامل تعدادی سوال پزشکی بود. وقتی به اونها جواب دادم یک معرفی نامه برای مراکز پزشکی آمد که شامل مشخصات من بود. ولی هنوز آفیسر به من هیچ میلی نزده. به نظر شما این طبیعیه ؟ من الان باید برم آزمایشاتم رو بدم یا منتظر کیس آفیسر باشم؟
    ببين به نظر من يه بار از طريق همون contact اي كه در صفحه خودت(مربوط به پرونده) هست بخواه كه مشخص كنند كه آفيسرت كيه، اما كلا اين چيزي كه نوشته يعني بايد بري آزمايش مديكال رو بدي البته مطمين هم نيستم! شما تمام فرم ها و police clrance را هم فرستادين؟

SHAIDY جان ببين همين به پرونده منم اضافه شده!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanarad نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده اردلان هستم. همونی که با مدرک مهندسی کشاورزی (دامپروری) اقدام کرده. بیشتر از 3 ماهه منتظرم که co مشخص بشه. مهندسی کشاورزی گرایش های مختلفی داره مثل ذراعت، ماشین آلات، باغبانی، گیاه پزشکی و دامپروری. من قبل از اقدام به دیاک ایمیل زدم. ولی جواب ندادن. چون سننم داشت 31 میشد و با توجه به مشورت با 2 تا وکیل داخل اقدام کردم. یه نکته اینکه در لیست SOL AGRICULTURAL ENGINEERING هست. حتی در لیست دانشگاه های مورد قبول این ویزا 2 تا دانشگاه هستن که AGRICULTURAL ENGINEERING UNIVERSITY هستن.
    حالا دیگه باید ما منتظر بمونیم و ببینیم چی میشه. ما هم لیسانسمون هم فوقمون مهندسی کشاورزی بود. دکتری هم همینطور ولی گرایشمون یه مقدار غلط اندازه البته لیست بالا رو نگاه کنید PLANT ENGINEERING هم هست. دعا کنید. من واقعا به این ویزا احتیاج دارم.
    با سلام، دوست عزیز Plant Engineering به معنی مهندسی کارخانه است نه مهندسی گیاه! که معادل مهندسی صنایع و سیستمها می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical_Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط asal_from_sky نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال داشتم ،ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده،
    کسی میدونه که برای ویزای 476 همسرم هم باید آیلتس داشته باشه یا نه؟؟؟
    تو سایت که چیزی در این مورد ننوشته اما وقتی می خوای لاج کنی میپرسه که همسرت مدرک آیلتس داره یا نه، من واقعآ نمیدونم ازکجا بایدبفهمم...

ممنون میشم جواب بدین...

دوست عزیز. تا جایی که من می دونم برای همسر آزمون آیلتس لازم نیست. دو تا از دوستانم که پارسال با همین ویزا رفتند همسرانشون امتحان ندادند. همسر من هم امتحان نداد و امیدوارم که از سال گذشته تا الان قانونش تغییر نکرده باشه. انگار این که می نویسه یک گزینه کلیه و شامل موارد اجباری این ویزا نمیشه. منم امیدوارم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)