صفحه 6 از 146 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

واسه اقدام اولیه 476به جز مدرک ایلتس و دانشنامه آیا پایان خدمت و پاسپورت هم لازمه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moloud_nasiri نمایش پست ها
    واسه اقدام اولیه 476به جز مدرک ایلتس و دانشنامه آیا پایان خدمت و پاسپورت هم لازمه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    لطفن این پست رو بخونید٬ دوستمون امیرخان توضیح کافی دادند.

موفق باشین.

ApplyAbroad Veteran

دوستان گرانبها سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی هوافضای پلی تکنیک هستم. جدیدا در مورد ویزای 476 اطلاعاتی خوندم. چندتا سئوال دارم، ممنون میشم کمک کنید.

1) باتوجه به اینکه رشته من (هوافضا) در لیست ترجیحات سایت مهاجرت اعلام نشده و خودش گفته که البته متقاضیان محدود به اون رشته ها نیستند، آیا اقدامم منطقیه؟
    2) من مدرک زبان تافل دارم نه آیلتس. تو سایت مهاجرت نوشته فقط آیلتس. ولی متوجه نشدم وقتی نوشته "you need only take the general training test" ، میشه آکادمیک داد که به دردِ اپلای هم بخوره ؟
    3) باتوجه به مهلت 2ساله بعداز فارغ التحصیلی (برای من میشه 17 مهر 1391)، باتوجه به مهلت موردنیاز برای دریافت مدرک زبان و نیاز به خوندن مجدد زبان، دیرترین وقتی که میشه امتحان داد تا بتونم به موقع درخواست ویزا رو پست کنم کی هست؟

بسیار از کمک شما دوست عزیز سپاسگزارم

سلام به همه دوستان عزیز

من فارغ التحصیل امیرکبیرم و تازه امشب فهمیدم که از طریق این ویزا می تونم برای رفتن اقدام کنم. تنها کاری که از دستم اومده این بوده که سایت immig.gov.au رو زیر و رو کردم اما هیچ اطلاعات دیگه ای در مورد رفتن ندارم. متاسفانه به دلیل تاریخ مدرکم 6 ماه ( تا آخر بهمن) هم فرصت ندارم. حتی ielts هم ندارم. البته زبانم بد نیست و فکر کنم حداقلی که احتیاج هست رو میارم. هدف من از رفتن اول کار هست گرچه اگر شرایط تحصیلی مناسب با فاند خوب هم فراهم بشه بدم نمیاد دکتری رو ادامه بدم. اما چند سوال کلی و جزئی دارم که اگر کسی بتونه در این زمان کم به من کمک کنه واقعا ازش ممنون می شم. البته همین اول باید ببخشید که بعضی سوال ها ابتداییه. خودم سعی می کنم اگه جوابش رو بعد از جستجوی بیشتر پیدا کردم همینجا بنویسم که بقیه هم استفاده کنند.

1- منظور از این که در زمان apply باید در استرالیا باشی چیه؟ زمان apply یعنی وقتی داری فرم ها رو پر می کنی یا وقتی قبول شدی، بهت اطلاع می دن که بری؟ (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...y-location.htm)

2- آیا درسته که برای همسرت بعد از فرستادن مدارک خودت باید اقدام کنی؟ یعنی همزمان نمی شه و باید صبر کنی تا اول جواب خودت بیاد؟ آیا ممکنه همسرت رو نپذیرند؟ (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ly-members.htm)

3- آیا درسته که حداقل ielts general 6 کافیه؟ (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ty-english.htm)

4- آیا برای ارسال مدارک حتما باید دانشنامه رو دریافت کرد و یا گواهی موقت کفایت می کنه؟ آیا کسی مراحل کار رو می دونه که من باید از کجا شروع کنم؟ من فقط گواهی موقت لیسانس از علم و صنعت و فوق امیرکبیر رو دارم. اگر کسی در مورد هزینه آزاد کردن دانشنامه هم بدونه ممنون می شم. (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...lification.htm)

همینجا از همه دوستانی که به من کمک می کنند مجددا تشکر می کنم.

Junior Member

سلام دوستان
    من تمام پست های شمارو خوندم و یه سوال دارم آیا اینکه مدرک ما از دانشگاه روزانه ، شبانه یا مجازی باشه مهم نیست؟ من از دانشگاه سوال کردم و گفتن که دانشجوهای مجازی به عنوان دانشجوی شبانه آموزش الکتریکی محسوب میشن و دانشجوی رسمی دانشگاه ان و تمام مزایای بچه های حضوری هم دارین ... آیا من هم ریزنمرات و پایان نامه ام رو بدم میتونم ویزا بگیرم؟

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز

من فارغ التحصیل امیرکبیرم و تازه امشب فهمیدم که از طریق این ویزا می تونم برای رفتن اقدام کنم. تنها کاری که از دستم اومده این بوده که سایت immig.gov.au رو زیر و رو کردم اما هیچ اطلاعات دیگه ای در مورد رفتن ندارم. متاسفانه به دلیل تاریخ مدرکم 6 ماه ( تا آخر بهمن) هم فرصت ندارم. حتی ielts هم ندارم. البته زبانم بد نیست و فکر کنم حداقلی که احتیاج هست رو میارم. هدف من از رفتن اول کار هست گرچه اگر شرایط تحصیلی مناسب با فاند خوب هم فراهم بشه بدم نمیاد دکتری رو ادامه بدم. اما چند سوال کلی و جزئی دارم که اگر کسی بتونه در این زمان کم به من کمک کنه واقعا ازش ممنون می شم. البته همین اول باید ببخشید که بعضی سوال ها ابتداییه. خودم سعی می کنم اگه جوابش رو بعد از جستجوی بیشتر پیدا کردم همینجا بنویسم که بقیه هم استفاده کنند.

1- منظور از این که در زمان apply باید در استرالیا باشی چیه؟ زمان apply یعنی وقتی داری فرم ها رو پر می کنی یا وقتی قبول شدی، بهت اطلاع می دن که بری؟ (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...y-location.htm)

2- آیا درسته که برای همسرت بعد از فرستادن مدارک خودت باید اقدام کنی؟ یعنی همزمان نمی شه و باید صبر کنی تا اول جواب خودت بیاد؟ آیا ممکنه همسرت رو نپذیرند؟ (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ly-members.htm)

3- آیا درسته که حداقل ielts general 6 کافیه؟ (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...ty-english.htm)

4- آیا برای ارسال مدارک حتما باید دانشنامه رو دریافت کرد و یا گواهی موقت کفایت می کنه؟ آیا کسی مراحل کار رو می دونه که من باید از کجا شروع کنم؟ من فقط گواهی موقت لیسانس از علم و صنعت و فوق امیرکبیر رو دارم. اگر کسی در مورد هزینه آزاد کردن دانشنامه هم بدونه ممنون می شم. (http://www.immi.gov.au/skilled/gener...lification.htm)

همینجا از همه دوستانی که به من کمک می کنند مجددا تشکر می کنم.
    سلام

1 - اشتباه متن رو متوجه شدید. نوشته در زمان اپلای می توانید در استرالیا باشید ولی در زمانی که قراره جواب "آری یا نه" بدهند باید از خاک استرالیا خارج شوید. این رو برای کسانی نوشته که توی استرالیا اند. شما که از اولشم خارج خاک هستید.

2 - خیر اگر شما را بپذیرند همسرتان را هم حتما می پذیرند امکان ندارد زن و شوهر را جدا کنند

3 - نمره ی 6 در هر مهارت یعنی شما سه تا 8 بیارید یک دونه 5.5 نمره آیلتس تان می شود 7.5 ولی مورد قبول نیست

4 - بله داشتن اصل دانشنامه الزامی است

برایتان آرزوی موفقیت می کنم

سلام دوستان
    من تمام پست های شمارو خوندم و یه سوال دارم آیا اینکه مدرک ما از دانشگاه روزانه ، شبانه یا مجازی باشه مهم نیست؟ من از دانشگاه سوال کردم و گفتن که دانشجوهای مجازی به عنوان دانشجوی شبانه آموزش الکتریکی محسوب میشن و دانشجوی رسمی دانشگاه ان و تمام مزایای بچه های حضوری هم دارین ... آیا من هم ریزنمرات و پایان نامه ام رو بدم میتونم ویزا بگیرم؟

سلام . هیچ فرقی نمی کند. اگر مدرکتان مال دانشگاه امیر کبیر باشد (حالا به هر طریق و روشی) می توانید برای این ویزا اقدام فرمایید. ریز نمرات و دانشنامه برای اخذ ویزا ضروری است.

موفق باشید

Junior Member

دوستان گرانبها سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی هوافضای پلی تکنیک هستم. جدیدا در مورد ویزای 476 اطلاعاتی خوندم. چندتا سئوال دارم، ممنون میشم کمک کنید.

1) باتوجه به اینکه رشته من (هوافضا) در لیست ترجیحات سایت مهاجرت اعلام نشده و خودش گفته که البته متقاضیان محدود به اون رشته ها نیستند، آیا اقدامم منطقیه؟
    2) من مدرک زبان تافل دارم نه آیلتس. تو سایت مهاجرت نوشته فقط آیلتس. ولی متوجه نشدم وقتی نوشته "you need only take the general training test" ، میشه آکادمیک داد که به دردِ اپلای هم بخوره ؟
    3) باتوجه به مهلت 2ساله بعداز فارغ التحصیلی (برای من میشه 17 مهر 1391)، باتوجه به مهلت موردنیاز برای دریافت مدرک زبان و نیاز به خوندن مجدد زبان، دیرترین وقتی که میشه امتحان داد تا بتونم به موقع درخواست ویزا رو پست کنم کی هست؟

بسیار از کمک شما دوست عزیز سپاسگزارم
    سلام. ببخشید پست شما را ندیدم

1 - خب شما با این روش می توانید به استرالیا بیایید و ویزا می گیرید. ولی از روش skillselect نمی توانید برای مهاجرت اقدام فرمایید چون رشته تان در لیست مهاجرت نیست. به هر حال روش های دیگری هم برای دریافت اقامت دائم استرالیا هست که برخی سخت تر و برخی آسان تر از skill select هستند. ولی به هر حال مثل skill select روتین نیستند و دردسد های خودشان را دارند. به علاوه که هزینه ها در استرالیا بسیار بسیار گرانتر از آن چیزی است که تصور می کنید و تا زمانی که اقامت دائم بگیرید باید بتوانید با انجام شده هر کاری ا پس هزینه هایتان بر آیید.

من اگر جای شما بودم :

اگر تنها بودم می گفتم خدا بزرگه و می آمدم. ولی اگر با همسرتان قصد ورود دارید بیشتر رویش فکر کنید و با یک وکیل مشورت کنید. دوره هایی هست که شما یکسال می رید توشون اسم می نویسید از دانشگاه ارزان تره بعدا خود اون موسسه به شما کار می دهد و چون کارتان تضمین شده است خیلی این دوره ها روی بورس هستند. به درد مهاجرت هم می خورند و 5 امتیاز می دهند. بهشان می گویند دوره های تخصصی. شاید روی آن هم فکر کنید بد نباشد ولی یکسال باید هزینه ی این دوره و زندگی در استرالیا را داشته باشید

2 - بله آکادمیک هم قبوله. ولی چون جنرال آسان تره این طور نوشته (این رو از یک نفر دیگر هم بپرسید ولی تقریبا مطمعنم). شما که وقت زیادی ندارید همان جنرال امتحان بدهید که هرچه زودتر پروسه شروع شود. بعدا حالا یک آکادمیک هم امتحان دهید. ولی مطمعنم هزینه های تحصیل در استرالیا را ببینید از درس خواندن پشیمان شوید. مخصوصا که ویزای شما 1.5 ساله است و به درد مهاجرت نمی خود (باید حداقل 2 سال در استرالیا تحصیل کنید تا وارد پروسه مهاجرت شوید). پس در آخر اگر بخواهید درس بخوانید باید ویزای تحصیلی بگیرید که بشود دو سال.

3 - دیرترین وقت خود 17 مهر 1391 هست. ولی به اصطلاح وارد پنالتی می شوید. هرچه زودتر اقدام فرمایید بهتر است. حداقل یک جوری اقدام فرمایید که فایل نامبر را قبل 17 مهر 1391 دریافت کرده باشید . الان فایل نامبر را حداکثر 1.5 ماهه می دهند.

موفق باشید
    ویرایش توسط kramezani : August 11th, 2012 در ساعت 01:19 PM

دوستان آيا كسي ميدونه دانشنامه جه قدر طول ميكشه كه صادر بشه؟ براي امير كبير

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    دوستان آيا كسي ميدونه دانشنامه جه قدر طول ميكشه كه صادر بشه؟ براي امير كبير
    اگه تند همه امضا هارو بگیری و همه هم باشن حداقل یک هفته !

Junior Member

دوستان يک سوال

کسي‌ ميدونه که آيا ويزا 476 به ويزا دانشجويي قابل تغيير هست يا نه ?
    يعني‌ با 476 وارد شي‌ درس رو شروع کني‌ و وقتي‌ که داره 476 تموم مي‌شه واسه دانشجويي اقدام کني‌

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)