صفحه 60 از 146 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    SHAIDY جان ببين همين به پرونده منم اضافه شده!!!!!!
    نه بهار جان- فرم 80 و سو پیشینه رو هم نفرستادم . چه جالب ! شما آفیسرت مشخص شده؟ کی لادج کردی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان سلام، من دیروز یعنی 1/7/2013 لادج کردم و پول اپلیکیشین رو دادم حالا که با TRN وارد eVisa شدم در پورتالم نوشته:
    Application Status:
    ......................................... Application received - processing commenced
    جلوی این مورد و همه موارد پایینتر هم نوشته Message جایی برای آپلود و اتچ نداره!
    خیلی باید صبر کنم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza382 نمایش پست ها
    دوستان سلام، من دیروز یعنی 1/7/2013 لادج کردم و پول اپلیکیشین رو دادم حالا که با TRN وارد eVisa شدم در پورتالم نوشته:
    Application Status:
    ......................................... Application received - processing commenced
    جلوی این مورد و همه موارد پایینتر هم نوشته Message جایی برای آپلود و اتچ نداره!
    خیلی باید صبر کنم؟؟
    دوست عزیر بعد از لادج یک ایمیل براتون ارسال می شه که شامل TRN وسایر اطلاعات مفید هستش. من بخشی که مربوط به اتچ مدارک هست رو براتون می فرستم.

Electronic lodgement of applications provides an effective service for applicants to provide documents to the department. eVisa applicants should attach documents online at: https://www.ecom.immi.gov.au/visas/a...N&group=travel

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    دوست عزیر بعد از لادج یک ایمیل براتون ارسال می شه که شامل TRN وسایر اطلاعات مفید هستش. من بخشی که مربوط به اتچ مدارک هست رو براتون می فرستم.

Electronic lodgement of applications provides an effective service for applicants to provide documents to the department. eVisa applicants should attach documents online at: https://www.ecom.immi.gov.au/visas/a...N&group=travel
    خیلی ممنون! این لینک که گفتید برای شما ایمیل شده بود؟ به ایمیل من که هیچی نفرستادن هنوز!!! (شاید حواسم نبوده یک کاراکتری چیزی از ایمیلمو اشتباه زده بودم )
    رفتم و از این لینکی که شما گفتید وارد شدم ولی گویا خیلی چیزا باید آپلود کنم!!! خیلی کار دارم حالا!
    گویا شما 15 مارچ لادج کرده اید؟ یعنی تا الآن همه این مدارک رو آپلود کردید و هنوز از CO خبری نشده؟!؟
    آیلس چند دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fshirbani نمایش پست ها
    دوست عزیز. تا جایی که من می دونم برای همسر آزمون آیلتس لازم نیست. دو تا از دوستانم که پارسال با همین ویزا رفتند همسرانشون امتحان ندادند. همسر من هم امتحان نداد و امیدوارم که از سال گذشته تا الان قانونش تغییر نکرده باشه. انگار این که می نویسه یک گزینه کلیه و شامل موارد اجباری این ویزا نمیشه. منم امیدوارم!
    واقعآ ممنونم که جواب دادین ، چون خیلی نگران بودم ، قانونش که عوض نشده، من فقط می خواستم ببینم کسی بوده که همسرش آیلتس نداشته و ویزا رو گرفته باشن که شما گفتین خیالم راحت شد.
    بازم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    نه بهار جان- فرم 80 و سو پیشینه رو هم نفرستادم . چه جالب ! شما آفیسرت مشخص شده؟ کی لادج کردی؟
    نه منم آفيسرم معلوم نشده ببين يه احتمال هست و اون اينه كه اين option را با تغييرات سال ٢٠١٣ اضافه كردن، يه احتمال ديگه هم هست كه براي ما كه تقريبا الانا بايد آفيسرمون معلوم بشه اين گزينه فعال شده، تنها راه فهميدنش اين هست كه از كسي كه تازه apply كرده بپرسيم ببينيم اونم اين گزينه رو داره يا نه.
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

خیلی ممنون! این لینک که گفتید برای شما ایمیل شده بود؟ به ایمیل من که هیچی نفرستادن هنوز!!! (شاید حواسم نبوده یک کاراکتری چیزی از ایمیلمو اشتباه زده بودم )
    رفتم و از این لینکی که شما گفتید وارد شدم ولی گویا خیلی چیزا باید آپلود کنم!!! خیلی کار دارم حالا!
    گویا شما 15 مارچ لادج کرده اید؟ یعنی تا الآن همه این مدارک رو آپلود کردید و هنوز از CO خبری نشده؟!؟
    آیلس چند دارید؟
    سلام ببين مدارك را با توجه به چيزايي كه تو سايت هست و چك ليستي كه در account خودت هست بايد آپلود كني و نه همه فايل هاي توي اون ليست رو.
    و يك سوال دارم شما گزينه Organise your health examinations را در صفحه اول accountتون داريد و وقتي روش مي زنيد مي ره يه جايي كه چند تا سوال مي پرسه ازتون؟

Junior Member

نه منم آفيسرم معلوم نشده ببين يه احتمال هست و اون اينه كه اين option را با تغييرات سال ٢٠١٣ اضافه كردن، يه احتمال ديگه هم هست كه براي ما كه تقريبا الانا بايد آفيسرمون معلوم بشه اين گزينه فعال شده، تنها راه فهميدنش اين هست كه از كسي كه تازه apply كرده بپرسيم ببينيم اونم اين گزينه رو داره يا نه.
    چه گزینه ای در چه صفحه ای؟ صفحه اتچ کردن مدارک یا صفحه ی استتوس یا چک لیست؟

Junior Member

سلام ببين مدارك را با توجه به چيزايي كه تو سايت هست و چك ليستي كه در account خودت هست بايد آپلود كني و نه همه فايل هاي توي اون ليست رو.
    و يك سوال دارم شما گزينه Organise your health examinations را در صفحه اول accountتون داريد و وقتي روش مي زنيد مي ره يه جايي كه چند تا سوال مي پرسه ازتون؟
    آها! راست می گی باید با توجه به چک لیست مدارکمو آپلود کنم! مرسی!
    بله Organise your health examinations را داشتم از اول و الآن که سوالهارو جواب دادم یک صفحه Generate referral letter میاره که پایینش دکمه پرینت داره که یه فایل دو صفحه ای پی دی اف به اسم eMedical بهم داد که درواقع همون سوالاس با جوابهایی که دادم. باید از یکی از این مراکز جواب آزمایشات فرستاده بشه
    http://www.immi.gov.au/contacts/over...el-doctors.htm
    حالا هم زنگ زدم یک وقت برای آزمایشات پزشکی گرفتم این فرم رو هم باید ببرم اونجا.
    صفحه استتوس بنده اینه:
    APPStatus2.png
    ویرایش توسط Reza382 : July 2nd, 2013 در ساعت 06:14 PM دلیل: اضافه کردن لینک مربوطه

آها! راست می گی باید با توجه به چک لیست مدارکمو آپلود کنم! مرسی!
    بله Organise your health examinations را داشتم از اول و الآن که سوالهارو جواب دادم یک صفحه Generate referral letter میاره که پایینش دکمه پرینت داره که یه فایل دو صفحه ای پی دی اف به اسم eMedical بهم داد که درواقع همون سوالاس با جوابهایی که دادم. باید از یکی از این مراکز جواب آزمایشات فرستاده بشه
    http://www.immi.gov.au/contacts/over...el-doctors.htm
    حالا هم زنگ زدم یک وقت برای آزمایشات پزشکی گرفتم این فرم رو هم باید ببرم اونجا.
    صفحه استتوس بنده اینه:
    APPStatus2.png

ببين فقط يه چيزي، شما بايد ايميل دريافت كرده باشيد و توي اون معمولا مي نويسه كه كي بايد مديكال رو بدي، مديكال ٦ ماه اعتبار داره واسه همين من فكر نكنم همين اول بايد برين مديكال رو بدين
    بچه ها مي گفتن بايد آفيسر ايميل بزنه مديكال رو بخواد، حالا بازم مشورت كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)