صفحه 61 از 146 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza382 نمایش پست ها
    خیلی ممنون! این لینک که گفتید برای شما ایمیل شده بود؟ به ایمیل من که هیچی نفرستادن هنوز!!! (شاید حواسم نبوده یک کاراکتری چیزی از ایمیلمو اشتباه زده بودم )
    رفتم و از این لینکی که شما گفتید وارد شدم ولی گویا خیلی چیزا باید آپلود کنم!!! خیلی کار دارم حالا!
    گویا شما 15 مارچ لادج کرده اید؟ یعنی تا الآن همه این مدارک رو آپلود کردید و هنوز از CO خبری نشده؟!؟
    آیلس چند دارید؟
    من براتون لیست مدارک رو فرستادم. البته مدیکال و سو پیشینه و فرم 80 رو بعد از درخواست کیس آفیسر باید انجام دهید. نه هیچ خبری نیست. آیلتس 6.5

DOCUMENT REQUIREMENTS

If you have not already done so, you will need to provide the department with the documents listed below by attaching these documents to the eVisa browser:
    - birth certificate or other evidence of age;
    - copy of passport Personal Particulars/Photograph(bio-data) page;
    - IELTS English Test Report Results;
    - evidence of recent Australian qualifications - this includes transcript(s) and letter(s) of completion or evidence of recent work experience;
    - form 80 - Personal Particulars for Character Assessment;
    - form 1221 - Additional Personal Particulars Information;
    - passport photograph;
    - receipt for application for AFP check and your AFP check (if you have applied for an onshore GSM visa);
    - evidence of arrangements to undergo a medical examination (if you have applied for an onshore GSM visa);
    - satisfactory skills assessment for your nominated occupation. Please include all evidence of work experience you used to obtain this assessment. If you applied for an onshore GSM visa please also provide evidence of when you applied for your skills assessment
    - overseas police clearances (if you have applied for an onshore GSM visa) - you must provide a police clearance certificate from each country where you have lived for a total of 12 months or more in the last 10 years. These 12 months are calculated cumulatively, not consecutively. The Character Requirements Penal Clearance Certificates form (formerly known as form 47P) provides country-specific instructions on how to obtain a police clearance and is available on the department's website: http://www.immi.gov.au/allforms/.

If you have applied for an offshore GSM visa, your case officer will contact you when you need to undertake health and character checks.

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان در مورد مديكال جواب ايميل منو اينجوري دادن:

When a case officer has been allocated to your application they will provide further advice in regards to the medical requirements.

يعني فعلا لازم نيست مديكال بديم.
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من فقط یه سوال کوچیک دارم فعلا
    توی مدرک موقت نوشته که این مدرک قابل ترجمه نمیباشد. اما شنیدم بعضی جاها اگه بخوای مهر ناتی روی ترجمت باشه و نیازی به تایید رسمی دادگستری نداشته باشی میتونی بری و دارالترجمه هایی که مهر ناتی دارن مدرک موقت رو برات ترجمه می کنن و اون بند غیر غابل ترجمه بودن رو از مدرک پاک می کنن
    با این حساب من که مدرک موقت ارشد مهندسی دانشگاه تهران رو دارم بدون خرید مدرک می تونم واسه 476 اقدام کنم.
    آیا این موضوع صحت داره؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    دوستان در مورد مديكال جواب ايميل منو اينجوري دادن:

When a case officer has been allocated to your application they will provide further advice in regards to the medical requirements.

يعني فعلا لازم نيست مديكال بديم.
    پس
    اینطور که معلومه بازم باید صبر کنیم. شما چه تاریخی لادج کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من فقط یه سوال کوچیک دارم فعلا
    توی مدرک موقت نوشته که این مدرک قابل ترجمه نمیباشد. اما شنیدم بعضی جاها اگه بخوای مهر ناتی روی ترجمت باشه و نیازی به تایید رسمی دادگستری نداشته باشی میتونی بری و دارالترجمه هایی که مهر ناتی دارن مدرک موقت رو برات ترجمه می کنن و اون بند غیر غابل ترجمه بودن رو از مدرک پاک می کنن
    با این حساب من که مدرک موقت ارشد مهندسی دانشگاه تهران رو دارم بدون خرید مدرک می تونم واسه 476 اقدام کنم.
    آیا این موضوع صحت داره؟؟؟
    بله. باید برید دارالترجمه آبیز انقلاب یا تجریش و بگید که مهر ناتی بزنن که این ترجه برای این ویزا قابل قبوله

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    پس
    اینطور که معلومه بازم باید صبر کنیم. شما چه تاریخی لادج کردین؟
    من ٣٠آوريل لاج كردم..،..
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monanozari نمایش پست ها
    بله. باید برید دارالترجمه آبیز انقلاب یا تجریش و بگید که مهر ناتی بزنن که این ترجه برای این ویزا قابل قبوله
    ممنونم مونا خانم، 8 تومن به نفعم شد...

نقل قول نوشته اصلی توسط nima205205 نمایش پست ها
    ممنونم مونا خانم، 8 تومن به نفعم شد...
    خیلی خوشحال نباشید، بعد از نهایتا چند ماه به فکر تبدیل این ویزا به ویزای دائم می افتید، اونوقت باید اسسمنت انجام بدید و برای انجام اسسمنت احتمالا مجبور به آزاد کردن مدرک هستید.هر وقت از مرحله اسسمنت بدون آزاد کردن مدرک رد شدید 8 تومن به نفعتون شده!

سلام دوستان. یک سوالی برای من پیش اومده. دیروز که این فروم می خوندم یکی از دوستان گفته بود که مدارک ترجمه شده باید مهر کپی برابر اصل بزنیم. می خواستم بدونم این کار لازمه؟؟؟؟

Junior Member

دوستان کسی می دونه چرا پیشرفت ویزای 476 از این صفحه حذف شده؟
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...tion-times.htm

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)