صفحه 62 از 146 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه چرا پیشرفت ویزای 476 از این صفحه حذف شده؟
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...tion-times.htm
    من یه ایمیلی به این بندگان اوزی زدم که آیا مشکلی در اپلیکیشن من وجود داره که بعد از 90 روز کیس آفیسر ندارم و این جواب اتوماتیک اومد:
    Change of Contact Pathways for Temporary Graduate (Subclass 485) and Recognised Graduate (Subclass 476) Visas

Effective 1 July 2013, processing of Temporary Graduate (Subclass 485) and Recognised Graduate (Subclass 476) visa applications transferred from GSM to Temporary Visas.

If your correspondence relates to one of the above Temporary Visa applications please refer your matter to the new contact pathways available at: http://www.immi.gov.au/contacts/australia/processing-centres/tgvc.htm
    فکرکنم نحوه فرایند این 476 یه تغییراتی کرده باشه . بعد به یه میل دیگه هم میل زدم و حالا ببینم این یکی چی میگه

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    من یه ایمیلی به این بندگان اوزی زدم که آیا مشکلی در اپلیکیشن من وجود داره که بعد از 90 روز کیس آفیسر ندارم و این جواب اتوماتیک اومد:
    Change of Contact Pathways for Temporary Graduate (Subclass 485) and Recognised Graduate (Subclass 476) Visas

Effective 1 July 2013, processing of Temporary Graduate (Subclass 485) and Recognised Graduate (Subclass 476) visa applications transferred from GSM to Temporary Visas.

If your correspondence relates to one of the above Temporary Visa applications please refer your matter to the new contact pathways available at: http://www.immi.gov.au/contacts/australia/processing-centres/tgvc.htm
    فکرکنم نحوه فرایند این 476 یه تغییراتی کرده باشه . بعد به یه میل دیگه هم میل زدم و حالا ببینم این یکی چی میگه

سلام ميشه لطفاً بگيد به كدوم آدرس ها ايميل زديد؟
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    یکی تو همون پورتالcontact the department و یکی هم تو لینک بالا بود.

Junior Member

برای من هم همین جواب اومد. جالب اینجاست که به آدرسی که توی لینک بودPLPA.Temporary.Graduate@immi.gov.au، هرچی ایمیل می زنم FAIL می شه و می گه آدرس نادرسته!
    فکر کنم وضع من از همتون بدتره. من 4 ماهه که لادج کردم!!!!!!!!
    یک نکته دیگه اینکه در صفحه ای که تاریخ های تخصیص داده شده به آفیسرها مشخص می شد. اطلاعات ویزای 476 حدف شده!

منم همين آدرس ميل رو امتحان كردم و همين جوري شد حالا اميدوارم به زودي خبراي خوبي بشنويم، فقط خواستم بگم اين مسئله براي همه هست نه فقط براي ما ها اين فروم رو نگاه كنيد، اين بنده خداها هم مثل ما منتظرن

http://www.expatforum.com/expats/aus...ml#post1238140

Junior Member

سلام. من حدود 1ماه مدیکال و سکیوریتی چک رو فرستادم. می خواستم ببینم کسی می دونه چقدر طول میکشه تا مشخص بشه ویزا تعلق میگیره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m0hs3n52 نمایش پست ها
    سلام. من حدود 1ماه مدیکال و سکیوریتی چک رو فرستادم. می خواستم ببینم کسی می دونه چقدر طول میکشه تا مشخص بشه ویزا تعلق میگیره یا نه؟
    سلام، معمولاً يكماه بيشتر طول نمي كشه البته براي آقايون ممكنه يه كم سكيوريتي بيشتر طول بكشه به نظر من به آفيسرتون ايميل بزنيد، به هر حال به زودي ويزاتون مياد، ما رو هم با خبر كنيد.

مي تونم تاريخ لادج كردن و كيس آفيسر دار شدنتونم بدونم؟

Junior Member

سلام، معمولاً يكماه بيشتر طول نمي كشه البته براي آقايون ممكنه يه كم سكيوريتي بيشتر طول بكشه به نظر من به آفيسرتون ايميل بزنيد، به هر حال به زودي ويزاتون مياد، ما رو هم با خبر كنيد.

مي تونم تاريخ لادج كردن و كيس آفيسر دار شدنتونم بدونم؟
    ممنون از راهنمایتون. من 4 فوریه لاج کردم و 2 می کیس افیسرم مشخص شد. تقریبا 3 ماه بعد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meeiissaam نمایش پست ها
    در مدرک دانشگاهی چه لیسانس و چه فوق لیسانس باید عنوان Engineering ذکر شده باشه مثلا industrial engineering مورد قبوله ولی industrial managment یا موارد مشابه مورد قبول نیست.
    industrial engineering رو مینویسه اما شما مطمین هستین
    کسی اینجا اقدام نکرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meeiissaam نمایش پست ها
    خیلی خوشحال نباشید، بعد از نهایتا چند ماه به فکر تبدیل این ویزا به ویزای دائم می افتید، اونوقت باید اسسمنت انجام بدید و برای انجام اسسمنت احتمالا مجبور به آزاد کردن مدرک هستید.هر وقت از مرحله اسسمنت بدون آزاد کردن مدرک رد شدید 8 تومن به نفعتون شده!
    خب وقتی مدرک شما با مهر ناتی مورد تایید استرالیا هست، دیگه چه نیازی به اون کاره، من فکر کنم خرید مدرک تنها واسه اپلای کردن واسه ادامه تحصیل مورد نیاز باشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)