صفحه 62 از 127 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من هم همین سوال رو داشتم. این ویزا رو به چه ویزاهای دائمی‌ای می‌شه تبدیل کرد؟ چه مدارکی لازم داره؟ ما الان دنبال چه مدارکی باشیم اینجا؟
    سلام

ببينيد اين اين ويزا به شما كمك مي كنه كه ١.٥ سال در استراليا درس بخونيد و كار كنيد، يك سال كار تمام وقت به معنيه ٥ امتياز براي مهاجرت هست، در ضمن تو اين مدت زبانتونم خوب مي شه و احتمالا نمره آيلتس بهتري مي گيريد كه اگر ٧ بشيد يعني ١٠ امتياز و اگر ٨ بشيد يعني ٢٠ امتياز، در هر صورت شما بايد بريد و براي مهاجرت اقدام كنيد يا ويزا هاي كاري بگيريد كه هر كدوم از اين ها داستاناي خودشون رو داره،

در واقع اين ويزا امتيازهاتون رو زياد مي تونه بكنه مي تونه هم نكنه بستگي به تلاش خودتون داره، ولي به خودي خود امتيازي به همراه نداره...
    و به قول يك وكيل مهاجرت، شما برو... مطمئن باش مي توني راهي پيدا كني كه بموني

براي اينكه بيشتر بدونيد بايد بريد در سايت immi.gov.au يا در فروم ها مهاجرت باقي اطلاعات رو بگيريد چون واقعا در اين مقال نمي گنجه !
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

کسی می تونه به این سوال من جواب بده.
    توی چک لیست در صفحه روند پیشرفت پرونده می گه که عدم سوء پیشینه ظرف 28 روز از لادج اتچ شه؟ آیا باید این کار حتماً انجام شه درحالی که کیس افیسر مشخص نشده کسی تجربه ای در این مورد داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1388 نمایش پست ها
    کسی می تونه به این سوال من جواب بده.
    توی چک لیست در صفحه روند پیشرفت پرونده می گه که عدم سوء پیشینه ظرف 28 روز از لادج اتچ شه؟ آیا باید این کار حتماً انجام شه درحالی که کیس افیسر مشخص نشده کسی تجربه ای در این مورد داره؟
    تو رو خدا جواب منم بدین مدیکال رو برم بدم توی پروفایلم زده organise your medical یا صبر کنم کیس افیسر بهم بگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1388 نمایش پست ها
    تو رو خدا جواب منم بدین مدیکال رو برم بدم توی پروفایلم زده organise your medical یا صبر کنم کیس افیسر بهم بگه؟
    ببين من سو پيشينه رو دادم، يعني توي اون چك ليست هر چيزيو كه گفته بود بدين دادم، اما تو ايميلي كه زده بودن نوشته بود براي مديكال صبر كنيد تا آفيسر بخواد، من بهشون ايميل زدم بهم گفتن صبر كن تا آفيسر بگه.
    ةشما كي پرونده رو لادج كردين؟

Junior Member

مرسی از جوابتون 11 جولای

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    ببين من سو پيشينه رو دادم، يعني توي اون چك ليست هر چيزيو كه گفته بود بدين دادم، اما تو ايميلي كه زده بودن نوشته بود براي مديكال صبر كنيد تا آفيسر بخواد، من بهشون ايميل زدم بهم گفتن صبر كن تا آفيسر بگه.
    ةشما كي پرونده رو لادج كردين؟
    مرسی از جوابتون 11 جولای شما کی لاج کردین؟ یه سوال دیگه شما به چه آدرسی میل زدین؟

دوستان یک سوال داشتم.
    صفحه روند پیشرفت پرونده آدرسش چیه؟ من که لارج کردم فقط یک ایمیل برام اومد که یک لینک داشت که مدارک آپلود کنم. فقط همین. چیز دیگه ای نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط monanozari نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم.
    صفحه روند پیشرفت پرونده آدرسش چیه؟ من که لارج کردم فقط یک ایمیل برام اومد که یک لینک داشت که مدارک آپلود کنم. فقط همین. چیز دیگه ای نیست.
    https://www.ecom.immi.gov.au/inquiry...o?action=eVisa

سلام دوستان
    من می خواهم اپلیکشن خودم رو لاج کنم.
    1 . لیست کامل مدارکی که باید اسکن و ارسال کنم رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
    2. آیا نیاز هست مدارک رو علاوه بر اتچ کردن به پرونده با پست برای سفارت بفرستیم؟ به سفارت ایران یا مستقیم به استرالیا؟ اگر لینک مرتبطی در سابت سفارت هست ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    3. آیا لینک اتچ کرد مدارک بعد از لاج کردن ظاهر میشه؟
    4. آیا اگز بخواهم از ایران برم باید ویزا لیبل هم بگیرم؟
    5. آیا کارت پایان خدمت رو از کسی که سربازی نرفته خواستن؟ چی جواب داده؟
    6. اگر کسی ریجکت شده ممنون میشم علت رو برای ما هم بنویسه؟
    با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردند

نقل قول نوشته اصلی توسط AarashBbayat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواهم اپلیکشن خودم رو لاج کنم.
    1 . لیست کامل مدارکی که باید اسکن و ارسال کنم رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
    2. آیا نیاز هست مدارک رو علاوه بر اتچ کردن به پرونده با پست برای سفارت بفرستیم؟ به سفارت ایران یا مستقیم به استرالیا؟ اگر لینک مرتبطی در سابت سفارت هست ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    3. آیا لینک اتچ کرد مدارک بعد از لاج کردن ظاهر میشه؟
    4. آیا اگز بخواهم از ایران برم باید ویزا لیبل هم بگیرم؟
    5. آیا کارت پایان خدمت رو از کسی که سربازی نرفته خواستن؟ چی جواب داده؟
    6. اگر کسی ریجکت شده ممنون میشم علت رو برای ما هم بنویسه؟
    با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردند
    ١. از اين آدرس
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...pply.htm#valid
    پيداش كن تو document checklist هست،
    اينم فايل پي دي اف http://www.immi.gov.au/skilled/gener..._checklist.pdf
    ٢. خير
    ٣. بله
    ٤.خير
    ٥.نمي دونم!
    ٦. اين ويزا معمولا ريجكتي نداره مگر اينكه مداركت ناقص باشه يا يه همچين چيزي ، مثلاً اگر مدركت را در زمان لادج پرونده نگرفته باشي،
    يكي از بچه ها اينجوري ريجكت شده بود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)