صفحه 63 از 146 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

در مورد اسسمنت قسمت اسسمنت سایت migranthelp رو مطالعه بکنید همه چیز دستتون میاد. بررسی مدارک توسط اسسر ها یه مقدار با دیاک متفاوته.البته یکی از شرکت هایی که کارش تهیه سی دی آر برای اسسمنت هست می گفت سلیقه ای برخورد میکنن.

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام
    منم 8 آپریل 2013 لاج کردم، همۀ مدارکم رو هم آپلود کردم. ولی تا الان کیس آفیسر هنوز معلوم نشده. به هر آدرس هم که میل میزنم، اتو ریپلای میاد. نمیدونم چیکار کنم. از اون ور هم سپتامبر باید برا مستر برم ایتالیا، و دیگه اینجا نیستم که مدارکشون رو آماده کنم. چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAIDY نمایش پست ها
    برای من هم همین جواب اومد. جالب اینجاست که به آدرسی که توی لینک بودPLPA.Temporary.Graduate@immi.gov.au، هرچی ایمیل می زنم FAIL می شه و می گه آدرس نادرسته!
    فکر کنم وضع من از همتون بدتره. من 4 ماهه که لادج کردم!!!!!!!!
    یک نکته دیگه اینکه در صفحه ای که تاریخ های تخصیص داده شده به آفیسرها مشخص می شد. اطلاعات ویزای 476 حدف شده!
    من هم از دیروز هرچی به این آدرس ایمیل میزنم، undelivered میشه. منم 8th April 2013 اپلای و لاج کردم، ولی تا الان نه کیس آفیسر معلوم شده هیچ میلی زدن.

Smile پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط triumphant نمایش پست ها
    سلام
    منم 8 آپریل 2013 لاج کردم، همۀ مدارکم رو هم آپلود کردم. ولی تا الان کیس آفیسر هنوز معلوم نشده. به هر آدرس هم که میل میزنم، اتو ریپلای میاد. نمیدونم چیکار کنم. از اون ور هم سپتامبر باید برا مستر برم ایتالیا، و دیگه اینجا نیستم که مدارکشون رو آماده کنم. چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
    سلام،
    در واقع گويا پرونده ها به جاي ديگه اي غير از gsm منتقل شدن واسه همين ممكنه يكمي بيش از حد معمول طول بكشه من توي يك فروم خارجي كه عضوم اونام وضعشون همينه،
    اما در مورد مدارك ميتوني بري مديكال و سو پيشينه رو قبل از رفتنت بدي چون اگر اشتباه نكنم حداقل ٦ ماه اعتبار دارن.

راستي يه شماره تلفن هم دادم به اونم مي خواي يه زنگ بزن

Co مشخص شد خبرشو به ما هم بده
    موفق باشي
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

سلام،

من پنجم فوریه لاج کردم و چهار ژوئن کیس آفیسر بهم ایمیل زد و ازم رزومه و فرم هشتاد رو خواست و من همون فرداش براش فرستادم.
    تا امروز هم که تقریباً چهل روز می‌گذره، خبری از ویزا یا حتی پاسخ کیس آفیسر نیست.
    یکی از دوستانی که ویزا گرفته بود در چند پست قبلی گفته بود که این مرحله بیست و هشت روز طول می‌کشه.

حالا دوستان اگه کسی از این مرحله گذشت، لطفاً یه خبری بده یه تقریبی از زمانِ کار دستمون بیاد.

ممنون،
    محمد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    سلام،

من پنجم فوریه لاج کردم و چهار ژوئن کیس آفیسر بهم ایمیل زد و ازم رزومه و فرم هشتاد رو خواست و من همون فرداش براش فرستادم.
    تا امروز هم که تقریباً چهل روز می‌گذره، خبری از ویزا یا حتی پاسخ کیس آفیسر نیست.
    یکی از دوستانی که ویزا گرفته بود در چند پست قبلی گفته بود که این مرحله بیست و هشت روز طول می‌کشه.

حالا دوستان اگه کسی از این مرحله گذشت، لطفاً یه خبری بده یه تقریبی از زمانِ کار دستمون بیاد.

ممنون،
    محمد

سلام

معمولا نبايد انقدر طول بكشه، شما به كيس آفيسرتون ايميل زدين؟
    من يكي از دوستام كه تو اين مرحله بود ايميل زد، و بعدش حتي زنگ هم زد، بعد ويزاش اومد البته اون براي دانشجويي اقدام كرده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    سلام

معمولا نبايد انقدر طول بكشه، شما به كيس آفيسرتون ايميل زدين؟
    من يكي از دوستام كه تو اين مرحله بود ايميل زد، و بعدش حتي زنگ هم زد، بعد ويزاش اومد البته اون براي دانشجويي اقدام كرده بود
    سلام،

بله. از من روزمه و فرم هشتادم رو خواسته بود و نوشته بود که توی سایت باید آپلود بشه.
    من علاوه بر این که آپلود کردم توی سایت، در یک ایمیل هم براش ضمیمه کردم اون مدارک رو و فرستادم.
    ولی دیگه ایمیل نزدم که بگم چرا دیر شد و این حرفا.

نمی‌دونم ایمیل زدن برای پیگیری زمان انجام کار و اینا خوب باشه یا نه.
    بالاخره دارن کارشون رو می‌کنن دیگه. نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    سلام،

بله. از من روزمه و فرم هشتادم رو خواسته بود و نوشته بود که توی سایت باید آپلود بشه.
    من علاوه بر این که آپلود کردم توی سایت، در یک ایمیل هم براش ضمیمه کردم اون مدارک رو و فرستادم.
    ولی دیگه ایمیل نزدم که بگم چرا دیر شد و این حرفا.

نمی‌دونم ایمیل زدن برای پیگیری زمان انجام کار و اینا خوب باشه یا نه.
    بالاخره دارن کارشون رو می‌کنن دیگه. نه؟

آره كارشونو مي كنن، اما من اگر بودم مي پرسيدم چه قدر اين فرآيند طول مي كشه، پرونده هاي ٤٨٥ به يك دپارتمان ديگه منتقل شده، ظاهراً براي ٤٧٦ هم همين اتفاق افتاده اين مي تونه دليل دير شدنش باشه،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marazeghi نمایش پست ها
    industrial engineering رو مینویسه اما شما مطمین هستین
    کسی اینجا اقدام نکرده؟
    رشته من هم مهندسی صنایع بوده که در ترجمه عنوانINDUSTRIAL ENGINEERING ذکر شده

Junior Member

دوستان این سایت migrant help خیلی شلوغه. من که چیزی توش پیدا نکردم. اگه مدرک موقت رو ببریم و با مهر ناتی ترجمه کنیم و بعد هم بریم استرالیا و بخوایم درخواست ویزای دائم بدیم، آیا باید مدرک رو حتما بخریم؟ یا میشه با همون موقتش واسه pr اقدام کرد؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)