صفحه 64 از 146 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

بچه ها من یه سوال داشتم کسی تا حالا با دانشنامه امیرکبیر اقدام کرده؟ توی دانشنامه فقط ماه و سال فارغ التحصیلی آمده و روز آن ذکر نشده. ضمناً معدلم کل هم تو دانشنامه نمی آد. آیا این مسئله می تونه مشکل ایجاد کنه؟
    آیا ضمیمه کردن کارنامه مشکل رو حل می کنه؟
    یه سوال دیگه به نظرتون ترجمه رسمی بهتره یا ناتی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

بچه ها یه سوال دیگه آخرین مدرک تحصیلی کفایت می کنه یا باید لیسانس هم ( در مورد کسانی که با فوق اقدام می کنند) ترجمه و attach بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1388 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دیگه آخرین مدرک تحصیلی کفایت می کنه یا باید لیسانس هم ( در مورد کسانی که با فوق اقدام می کنند) ترجمه و attach بشه؟

سلام،
    من با دانشنامه امير كبير اقدام كردم، ريز نمرات رو هم پيوست كردم، من مدرك ليسانسم رو هم دادم اما فكر نكنم نيازي باشه،البته فعلا منتظر كيس آفيسرم!
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    آره كارشونو مي كنن، اما من اگر بودم مي پرسيدم چه قدر اين فرآيند طول مي كشه، پرونده هاي ٤٨٥ به يك دپارتمان ديگه منتقل شده، ظاهراً براي ٤٧٦ هم همين اتفاق افتاده اين مي تونه دليل دير شدنش باشه،
    من ایمیل زدم به کیس آفیسرم و ازش پرسیدم که کارم چقدر دیگه طول می‌کشه.
    فرداش جواب داد و گفت که هنوز در حال بررسی هستن و تا چند هفته دیگه کارش تموم می‌شه.
    این وسط متوجه شدم که کیس آفیسرم عوض شده!

بچه ها من یه سوال داشتم کسی تا حالا با دانشنامه امیرکبیر اقدام کرده؟ توی دانشنامه فقط ماه و سال فارغ التحصیلی آمده و روز آن ذکر نشده. ضمناً معدلم کل هم تو دانشنامه نمی آد. آیا این مسئله می تونه مشکل ایجاد کنه؟
    معدل برای این ویزا مهم نیس هر چی میخواد باشه و مشکلی نیس
    ترجمه فقط باید ناتی باشه نه رسمی، حواست باشه
    مدارکت رو ببر دارالترجمه آبیز ظلع جنوب شرقی میدون انقلاب یا شعبه ی دیگش تو تجریش بغل سینما عصر جدید اونجا ناتی میکنن برات
    فرستادن ریزنمرات کارلازمیه اصن شما ریزنمرات فارسیو بگیر بده بگو ترجمه ناتی کنن و بفرس براشون در کنار دانشنامت

Junior Member

من فکر کنم شما اگه بخوای صرفا و اسه استرالیا اقدام کنی ترجمه ناتی بهتر و رسمی تر باشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadalinia نمایش پست ها
    من ایمیل زدم به کیس آفیسرم و ازش پرسیدم که کارم چقدر دیگه طول می‌کشه.
    فرداش جواب داد و گفت که هنوز در حال بررسی هستن و تا چند هفته دیگه کارش تموم می‌شه.
    این وسط متوجه شدم که کیس آفیسرم عوض شده!

خوب خيلي هم خووووب! كلا فكر كنم تاخير هم به خاطر اون جابه جايي و تغيير آفيسر بوده، راستي رشتتون چي بوده؟ هر وقت خبر خوووووب ويزا اومد به ما هم بگيد كه در شاديتون شريك باشيم
    subclass:476 lodge: 30 apr. 2013, Medical request by CO: 23 Aug 2013
    Granted: 30 Aug.

نقل قول نوشته اصلی توسط baharrezvani نمایش پست ها
    خوب خيلي هم خووووب! كلا فكر كنم تاخير هم به خاطر اون جابه جايي و تغيير آفيسر بوده، راستي رشتتون چي بوده؟ هر وقت خبر خوووووب ويزا اومد به ما هم بگيد كه در شاديتون شريك باشيم
    آره. احتمالاً علت تاخیر همینه که می‌گید.
    من نرم‌افزاری هستم.
    هر وقت نتیجه‌ی کار من مشخص شد حتماً برای استفاده دوستان یه دور از اول تا آخرش رو اینجا تعریف می‌کنم.

دوستان،
    نتیجه امتحان IELTS رو چه جوری باید برای apply ویزای 476 ریپورت کنم؟ آیا باید اسکن کارنامه رو به همراه سایر مدارک آپلود کنم یا اینکه از دانشگاه آزاد (محل امتحان IELTS) بخوام برای اداره مهاجرت استرالیا بفرستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical_Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrafarin11 نمایش پست ها
    دوستان،
    نتیجه امتحان IELTS رو چه جوری باید برای apply ویزای 476 ریپورت کنم؟ آیا باید اسکن کارنامه رو به همراه سایر مدارک آپلود کنم یا اینکه از دانشگاه آزاد (محل امتحان IELTS) بخوام برای اداره مهاجرت استرالیا بفرستن؟
    اسکن آیلتس را همراه مدارک دیگه آپلود کنید کافیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)