صفحه 7 از 146 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط arazbateni نمایش پست ها
    دوستان يک سوال

کسي‌ ميدونه که آيا ويزا 476 به ويزا دانشجويي قابل تغيير هست يا نه ?
    يعني‌ با 476 وارد شي‌ درس رو شروع کني‌ و وقتي‌ که داره 476 تموم مي‌شه واسه دانشجويي اقدام کني‌
    البته که یکی‌ این سوال رو پرسیده بود ولی‌ من می‌خوام بدونم خارج شدن یعنی‌ چیی؟
    فقط بری روز بد برگردی ویزات اوکی می‌شه؟

سلام دوستان
    شرمنده که مزاحم شدم. امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه
    من سربازی نرفتم. ایا ممکنه از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم . با گذاشتن وثیقه مجوز خروج روی پاسپورت بگیرم اما برای ویزای دانشجویی اپلای نکنم و در عوض برای ویزای 476 تقاضا بدم و برم و بی خیال وثیقم بشم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohagheghian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرمنده که مزاحم شدم. امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه
    من سربازی نرفتم. ایا ممکنه از یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم . با گذاشتن وثیقه مجوز خروج روی پاسپورت بگیرم اما برای ویزای دانشجویی اپلای نکنم و در عوض برای ویزای 476 تقاضا بدم و برم و بی خیال وثیقم بشم؟

ممنونم
    سلام دوست عزیز. خب این کاری بود که من میخواستم بکنم و خیلی راجع بهش فکر کردم... شما صفحات ۱ تا ۳ همین فروم رو بخون اگر جوابت رو نگرفتی یا بازم سوال داشتی pm بده تا با هم بیشتر صحبت کنیم

دوستان يک سوال

کسي‌ ميدونه که آيا ويزا 476 به فارغ التحصیلای ارشد مجازی امیرکبیر تعلق میگیره يا نه ?

Junior Member

سلام دوستان،

من تازه از دانشگاه University of Malaya مالزی در رشته Master of Computer Science فارغ التحصیل شدم.

این دانشگاه مورد تایید هست یعنی اسمش توی لیست هست
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...-east-asia.htm

ولی اینکه آیا میتونم برای این 476 subclass اقدام کنم؟ یا اینکه این ویزا فقط برای Engineering هست؟ ممنون میشم.
    ویرایش توسط hoodeh : September 5th, 2012 در ساعت 03:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط anne_z1984 نمایش پست ها
    دوستان يک سوال

کسي‌ ميدونه که آيا ويزا 476 به فارغ التحصیلای ارشد مجازی امیرکبیر تعلق میگیره يا نه ?
    بله تعلق می گیره

سلام بچه ها من ویزای 476 دارم و تا جالا منتظر ویزای کانادا تحصیلی بودم که هنوز نیومده و دیگه نمی خوام ایران وقتم حدر بدم. می خوام برای چند وقتی بیام استرالیا اما از هزینه ها چیزی نمی دونم و اینکه می تونم سریع کار پیدا کنم در هر شهری که باشه مهم نیست. رشتم نساجی بوده اما اصلا کارش برام مهم نیست تو رستوران یا هر جای دیگم کار میکنم! بعد با داشتن این ویزا می تونم برای اقامت اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_aut نمایش پست ها
    سلام بچه ها من ویزای 476 دارم و تا جالا منتظر ویزای کانادا تحصیلی بودم که هنوز نیومده و دیگه نمی خوام ایران وقتم حدر بدم. می خوام برای چند وقتی بیام استرالیا اما از هزینه ها چیزی نمی دونم و اینکه می تونم سریع کار پیدا کنم در هر شهری که باشه مهم نیست. رشتم نساجی بوده اما اصلا کارش برام مهم نیست تو رستوران یا هر جای دیگم کار میکنم! بعد با داشتن این ویزا می تونم برای اقامت اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.
    برای اقامت که میتونید اقدام کنید ولی مساله سر اینه که امتیازتون چقر میشه تا اون موقع؟.... مثلا اگه بتونید ایلتس 7 بیارید (تو همه ی باندها) 10 امتیاز داره و این احتمال اقامت رو میبره بالاتر.... اگرم بتونید تو این 18 ماه یک سالش رو سابقه مرتبط با رشتتون کسب کنید 5 امتیازم بابت اون میاد.... و از نظر امتیاز دیگه مشکل خاصی ندارین....
    اما خب شما باید ببینین اوضاع کار تو رشتتون چطوره؟ بعدشم اگه تصمیمتون جدیه از همین الان برید دنبال فوت و فن های رزومه نویسی و کاریابی و زبان و.... که وقتی رفتید زودتر کار پیدا کنید....
    هزینه ی زندگی بستگی به شهرش داره. مثلا تو سیدنی میدونم اگه خرجتون رو کم کنید تقریبا از 1200 تا به بالا در ماه خرجتون میشه ... که اینو میشه با کار casual اونجا درآورد ولی شما فقط رو این درامد حساب نکنید.... شاید تا چند وقت کار casual هم گیرتون نیومد!!! ضمن این که باید رو پیدا کردن کار مرتبط هم وقت و انرژی زیادی بذارید....اصلا مهمترین کاری که تو اون مدت باید انجام بدین همینه
    به نظر من اگه ایلتس 7 به بالا داری خیلی خوبه و گرنه قبل رفتن یخورده رو ایلتس وقت بذار که خیالت بابت اقامت راحت تر بشه وبعد اقدام کن.... تا اون موقع حتما جواب کانادا هم میاد و راحت تر تصمیم میگیرین...موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - پلی تکنیک تهران

توی دانشنامه زمان فارغ التحصیلی ماه آبان نوشته شده. این زمان برای محاسبۀ آن دو سال ویزاس 476 چگونه محاسبه می شود؟

سلام دوستان. شریف جزو دانشگاه های مورد قبول برای این ویزا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من لیسانسمو از امیرکبیر گرفتم و فوقمو از شریف (هر دو مهندسی برق) و مسلما از تاریخ فارغ التحصیلی لیسانسم بیشتر از 2 سال گذشته. تمامی شرایط دیگه رو به طور کامل دارم. یعنی من نمی تونم اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)