صفحه 9 از 146 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارق التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر

سلام.
    بله آکادمیک هم قبول میکنند. اگه میتونید یک میل به test center بزنید و ازشون بخواید که تاریخ تولدتون رو درست کنند تا دیگه هیچ مشکلی نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monirehkh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من احتیاج به راهنمایی و مشورت دارم در مورد اقدام واسه subclass 476
    من ارشدمو معدن امیرکبیر گرفتم ، مدارکمم همرو گرفتم حاضرن
    تنها چیزی که واسه این ویزا ندارم نمره زبانه
    داشتم زبان میخوندم واسه آیلتز 7 که واسه دکتری اقدام کنم ولی با تغییرات شرایط فعلی به فکر این ویزا افتادم
    زبانم در حدی هست که بتونم جنرال 6 بگیرم
    حالا میخوام بچه هایی که تجربه دارن یا میدونن بهم بگن بنظرشون بشینم بخونم واسه همون آیلتز 7 و اقدام واسه دکتری یا هرچه سریعتر یه امتحان جنرال 6 بگیرم و اقدام کنم واسه این ویزا؟؟؟؟؟؟؟؟
    و وقتی رفتم استرالیا اونجا دنبال بقیه کارام باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن اطلاعاتی که اینجا گذاشتین واسم بسیار مفید بودن

سلام.
    بنظر من زودتر امتحان IELTS رو بدین و برای این ویزا اقدام کنید
    وقتی رسیدید استرالیا سر فرصت یک دانشگاه خوب برای دکترا ثبت نام کنید با اینکه فقط کار کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biochemical Engineering- AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط arcenciel6
    سلام
    من پیغام شما در سایت را دیدم. می تونم بپرسم شما online اقدام کردید و یا پستی؟
    من هم می خوام اقدام کنم ولی می خواستم بدونم کدوم سریعتره؟ و شما هم که خیلی زود ویزا گرفتید.

اگر online اقدام کردید ایا مدارکی که attach کردید با پستی یکسان است؟

خیلی ممنون
    من تمامی کار ها رو آنلاین انجام دادم و مدارک رو بعد از مشخص شدن افسر پرونده ایمیل کردم...
    من تمامی کار هام رو دقیقه 90 انجام دادم و در آخرین ماهی که دو سال فرصت تمام می شد پرونده آنلاین رو لادج کردم...
    یک سری از مدارک مثل دانشنامه و ریز نمرات را قبلا ترجمه رسمی کرده بودم ولی مهر NAATI نداشتند که طی مکاتبات فهمیدم مشکلی نداره...
    خوشبختانه عدم سوء پیشینه هم سریع به دستم رسید و مدارک به موقع ای میل شد...
    خودم فکر می کنم سریع بودن پرونده ام بخاطر نمره آیلتس و ویزا های دیگه ای که تو پاسپورت داشتم بود... و البته ارتباط مستمر با تیم پرونده در آدلاید....

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraz_sm نمایش پست ها
    با درود فراوان،
    من دقیقا 3 ماه پس از لادج کردن پرونده و کمتر از یک ماه بعد از ارسال مدارک موفق به دریاف این ویزا شدم.
    سوال اولم اینه که با توجه به شرایط ایران آیا لازمه برچسب ویزا روی پاسپورت رو درخواست بدم؟ تمام نهاد های استرالیا با سیستم VEVO به اطلاعات ویزا دسترسی دارن ولی برادران انتظامی فرودگاه امام رو نمی دونم.....
    سوال دوم: اگر خواستم برچسب رو بگیرم ایا نیاز به درخواست و نوبت موندن برای سفارت هست یا کاریه که سریع و با مراجعه حضوری پیش بره؟
    با توجه به اینکه من سابقه کار مرتبط با درسم ندارم و اینجا مشغول کار دیگه ای هستم و هدفم از رفتن ، پیدا کردن شغل و اخذ اقامت دائم در مرحله بعدی است آیا پرواز به استرالیا در سریعترین وقت ممکن و جستجو به دنبال کار منطقی تر هست یا استفاده از فرجه 11 ماهه اعتبار ویزا و کار کردن در فیلد مرتبط با رشته ام در ایران و سپس رفتن به استرالیاست؟
    من مردک ارشد مهندسی شیمی از امیر کبیر دارم و احتمال پیدا کردن کار مرتبط را با استفاده از بند "پ" در ایران دارم...
    پاسخگوی سوالات دوستان هم در حد اطلاعاتم هستم....
    چون نیاز به راهنمایی و همفکری دارم، این سوال رو دوباره پست می کنم....

Junior Member

دوستان آیا میشه به جای مدرک آیلتس مدرک تافل ارایه داد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir8787 نمایش پست ها
    دوستان آیا میشه به جای مدرک آیلتس مدرک تافل ارایه داد ؟
    هنگام لادج آنلاین مشخصا مدرک آیلتس و تی آر ان آزمونتون را درخواست می کند. ولی نوع آزمون مهم نیست. جنرال و آکادمیک هر دو مناسبند.

سلام دوستان
    از دوستان اگه کسی با این ویزا رفته اونجا میتونه بگه چقدر امکانش هست که بتونیم کار مرتبط با رشته گیر بیاریم؟ با توجه به اینکه میگن سابقه کار و تسلط به زبان و آشنائی با لهجه شون خیلی خیلی تو پیدا کردن کار تاثیر داره.

Junior Member

متوجه نشدم. پس امکانش نیست با نمره تافل؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoot نمایش پست ها
    متوجه نشدم. پس امکانش نیست با نمره تافل؟
    متاسفانه خیر. امکانش نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hkesfahaani
    سلام
    من بصورت آنلاین ثبت نام کردم. برام ایمیل امد که تا 28 روز دیگه مدارک بفرستم هنوز افسر پرونده مشخص نشده و احتمالا تو آدلاید بررسی میشه. حالا جند تا سئوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
    1- باید مدارک آنلاین بگزارم یا ایمیل کنم و یا پست کنم، آخه نوشته که کپی برابر اصل مدارک بفرستین؟ م منظور از برابر اصل کردن چیه همون مهر دادگستری روی ترجمه کفایت می کنه یا باید ببرم مثلا سفارت استرالیا برابر اصل کنم.؟
    2- برای مدارک پزشکی فرم خاصی خودتون دانلود کردین بردین یا همون جا دکتر بهت داد؟ جون دکتر ابراهیمی گفته که نیازی به فرمی نیست. بعد اگه اینترنتی فرستادی همون پرونده پزشکی رو صفحه به صفحه اسکن و ایمیل کردی ایراد نگرفتن؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی کامل بکنین و اگر توضیحات دیگه ای نیاز هست بهم بگین چون 20 روز دیگه بیشتر وقت ارسال مدارک ندارم. لطفا با من تماس بگیرین:
    من تجربه خودم رو می گم پس ممکنه متفاوت باشه...

بعد از این که من 350 دلار اپلیکیشن این ویزا رو پرداخت کردم فقط یگ ای میل تایید ثبت نام گرفتم و چون طی مرحله ثبت نام نمره ایلتس و TRF رو داده بودم مهلتی برای ارسال مدارک به من داده نشد...
    بعد از حدود یک ماه تا یک ماه و نیم یک ایمیل از افسر دپرونده دریافت کردم که چک لیست تمام مدارکی که باید می فرستادم در اون بود.
    مدارک باید توسط یک مترجم عضو NAATI ترجمه و برابر اصل شود ولی من ریز نمرات و مدارک تحصیلی رو به روش معمول با مهر دادگستری و وزارت خارجه ترجمه کرده بودم که اسکن شده اونها رو فرستادم و مشکلی پیش نیومد.
    برای مدارک پزشکی فرم مخصوصی وجود داره که شما باید بگیرید و در اختیار پزشک قرار بدید ولی اگر قبل از مراجعه به دکتر ابراهیمی راد با ایشون تماس بگیرید ایشون نوع ویزا و شماره CRF یا همون شماره پرونده استرالیا شما رو می پرسن و روزی گه مراجعه می کنید فرم رو در اختیار دارند که شما فط کافیست امضا کنید.
    البته قبل از اون یک بار باید وارد پرتال خودتونم بشید و روی لینک دانلود این فرم ها کلیک کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)