صفحه 96 از 146 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    سلام...یه سوال: اینکه گفتید راجع به اعمال جراحی می پرسند، آیا میدونید چه اهمیتی داره؟..اینکه کسی زانو یا دست یا ... عمل کرده باشه میتونه باعث رد شدن توی این مرحله بشه؟..اگه اعمال جراجی رو اشاره نکنیم و دروغ بگیم چی؟
    سلام
    والا دقيق نميدونم.
    تا اونجايي که من اطلاع دارم سابقه‌ي سل، بيماري‌هاي خوني و همچنين بيماري‌هاي روحي رواني باعث رد شدن آدم ميشه. بعيد ميدونم عمل جراحي دست و پا مشکل ساز باشه. در ضمن، دکتر از من خواهش کرد لباس‌هامو دربيارم و خودش چک کرد که جاي عمل نداشته باشم. به عبارتي، شما نميتونيد در اين مورد دروغ بگيد!
    Good things come to those who wait

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra86n نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان 3 ماه و 6 روز هست که لاج کردم پس چرا کیس افیسرم معلوم نمیشه؟؟؟؟ معمولش 3 ماه هست دیگه؟ خسته شدم انقد این صفحه رو و ایمیلمو چک کردم
    پیگیری نکنم؟ ؟؟؟
    سلام
    اصلاً نگران نباشيد و استرس بيخودي به خودتون وارد نکنيد. دير و زود داره، ولي بالاخره co پيداش ميشه و خودش بهتون mail ميزنه. مطمئن باشيد بدون اطلاع رساني به شما، هيچ گونه تصميمي در مورد پروندتون نمي گيرن. کيس آفيسر من بعد 3 ماه و 11 روز معلوم شد. گفتن حدود 3ماه، ولي ممکنه به خاطر new year يه کمي ديرتر پيداش بشه. فقط mail اتون رو طبق روال عادي چک کنيد و نگران هيچي نباشيد. همونطور که دوستان باتجربه گفتن، اين خود ويزا نيست که نگراني داره... بايد شب و روز به فکر ماجراهاي بعد ويزا بود
    Good things come to those who wait

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabas1 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال، با این که من مدرک موقت و ریز نمرات انگلیسی رو فرستادم، کیس آفیسر به من گفته باید یه نامه تهیه کنم که تاریخ پایان تحصیل داشته باشه نه تاریخ فارغ التحصیلی، متن دقیقش اینه:
    Please provide a letter of completion from University of Tehran
    You have only provided a
    Graduation Date which is not the date of completion

حالا چه گلی به سرم بگیرم؟ دانشگاه تهران که همچین چیزی نمیده!!!
    مرسی بچه ها
    date of completion دیگه چیه؟ ینی چی اصلا؟چه فرقی داره؟ کدوم این دو تا تاریخ زودترEXPIRE میشن؟ من الان ترسیدم یکی جواب بده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    مدرکت دقیقا همینی هست که اینجا نوشته؟ یعنی surveying engineering? اگر آری پس شما eligible هستی برای ویزا. اون لینک هم بیخیال باش. من پول ویزات و آیلتست رو میدم و اقدام کن. تا این حد من مطمئنم به حرفم . البته حق الوکاله منم فراموش نشه lol
    ممنونم از لطفت، چیزی که دقیقا تو دانشنامه نوشته میشه اینه: مهندسی عمران-نقشه برداری گرایش...، پس حله؟؟؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    ممنونم از لطفت، چیزی که دقیقا تو دانشنامه نوشته میشه اینه: مهندسی عمران-نقشه برداری گرایش...، پس حله؟؟؟
    سپاس
    عمران هستی؟ چرا میگی survey ؟ شما گرایشت نقشه برداری است ولی major شما civil engineering هست.
    آره حله حله . شما برو واسه IELTS

Junior Member

سلام دوستان بالاخره کیس افیسر من اومد و ازم رزومه خواست(بعد 3 ماه و 13 روز) من وقتی اومدم رزومه مو بنویسم متوجه شدم تو فرم های 1221 و 80 یکی از دو سابقه کاریمو به یک سال بیشتر زدم یعنی شروعشو به جای 2011 نوشتم 2010. حالا چی کار کنم؟ همسرم میگه اینم بزن 2010 که نگن چرا مطابقت نداره و دردسر شه.
    به نظر شما بزنم 2010 ممکنه متوجه شن؟ اصلا به سوابق کاری کار دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra86n نمایش پست ها
    سلام دوستان بالاخره کیس افیسر من اومد و ازم رزومه خواست(بعد 3 ماه و 13 روز) من وقتی اومدم رزومه مو بنویسم متوجه شدم تو فرم های 1221 و 80 یکی از دو سابقه کاریمو به یک سال بیشتر زدم یعنی شروعشو به جای 2011 نوشتم 2010. حالا چی کار کنم؟ همسرم میگه اینم بزن 2010 که نگن چرا مطابقت نداره و دردسر شه.
    به نظر شما بزنم 2010 ممکنه متوجه شن؟ اصلا به سوابق کاری کار دارن؟
    همین کار رو بکنی بهتره و اینکه رزومه ات کامل باشه تا یه موقع ازت نخاد که کاملترش کنی که انوقت صدور ویزات طولانی می شه. موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1388 نمایش پست ها
    همین کار رو بکنی بهتره و اینکه رزومه ات کامل باشه تا یه موقع ازت نخاد که کاملترش کنی که انوقت صدور ویزات طولانی می شه. موفق باشی
    یه سوال: بیشتر 476 ی ها که سابقه کار ندارن....چون دو سال از مدرکشون نباید گذشته باشه دیگه کی کار کردن؟پس رزومه دیگه چیه؟ چه اهمیتی داره؟

سلام
    من اگه شوهرم رو به عنوان همراه با خودم ببرم بعدش تو این مدت 18 ماه حالا تا برای ویزای دیگه ای اقدام کنید، اون میتونه هر وقت میخواد بره ایران برگرده؟ یا تو این 18 ماه اجازه نداریم از استرالیا خارج بشیم؟

ممنون میشم جواب بدید..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    date of completion دیگه چیه؟ ینی چی اصلا؟چه فرقی داره؟ کدوم این دو تا تاریخ زودترEXPIRE میشن؟ من الان ترسیدم یکی جواب بده
    نگران نباشید مشکلی پیش نیومد مدرکو دوباره دادم ترجمه به جای graduated نوشت comleted his studies که از اولم همین درست بود، مترجم اشتباه کرده بود.
    منظورشون از completion تاریخ آخرین امتحانه، احتمالا فکر میکنن ممکنه شما دیرتر برای گرفتن مدرک اقدام کنید و تاریخ graduation بشه تاریخی که اقدام کردید، و این شکلی مهلت 2 ساله تون دیرتر تموم بشه.
    یه ایمیل هم زدم گفتم تو دانشگاه تهران تاریخ فارغ التحصیلی همون تاریخ اتمام تحصیله و فرقی نداره. کیس آفیسر هم دیگه گیر نداد.

یه هفته پیش هم گیر داد به فرم 80 که سابقه کارمو کامل ننوشته بودم، اونم درست کردم فرستادم. فعلا که دیگه گیری نداده منتظرم ببینم ویزا کی میاد.

تا اینجا فقط یه چیز رو فهمیدم، اونم این که کلا نگران نباشید، هر اتفاقی بیافته با ایمیل بهتون میگن و فرصت میدن که درستش کنید و به جوابی که میدید اعتماد میکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)