صفحه 97 از 146 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1451

موضوع: آرشیو شده : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر - تا سال 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

از دوستان این فروم خواهش میکنم که اگر تحقیقاتی درباره اوضاع کار در استرالیا کرده اند آنرا در فروم اوضاع کار در شهرهای مختلف استرالیا share کنند
    دوستی میگفت 476 برای مناطق محروم و دورافتاده است و حالا دیگه هیچ ایالتی 476ی ها رو اسپانسر نمیکنه...
    خلاصه بیایید فروم همسایه یه کم موضوع رو باز کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

یه سوال مهم از 476ی ها:
    شهری که انتخاب میکنید برای موندن از چه منبعی استفاده میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    از دوستان این فروم خواهش میکنم که اگر تحقیقاتی درباره اوضاع کار در استرالیا کرده اند آنرا در فروم اوضاع کار در شهرهای مختلف استرالیا share کنند
    دوستی میگفت 476 برای مناطق محروم و دورافتاده است و حالا دیگه هیچ ایالتی 476ی ها رو اسپانسر نمیکنه...
    خلاصه بیایید فروم همسایه یه کم موضوع رو باز کنید
    چون سوال در مورد کار سوال خیلی ها بود خصوصا ۴۷۶ها،من همین جا جواب میدم. من دو روزه اومدم پرت، و با خیلی ها حرف زدم، اونایی که ۱۵ساله اینجان. در مورد کار یه چیزی هست به نام local experience ، ولی این عبارت خیلی معنی تو خودش داره. قبل از اینکه این عبارت رو باز کنم یه پیش مقدمه:
    ببینید شانس شما برای کار می آد پایین هر جا که زبان نیاز داشته باشه، به عبارتی نیاز بیشتر به زبان مساوی شانس کمتر برای پیدا شدن کار است، واسه همین مهندسی صنایع و بعضا عمران در قسمت اجرا کار گیرش نمی آد یا یه مکانیک تو کارخونه. یه مهندس صنایع باید بتونه با nتا مدیر حرف بزنه، پس قاعدتا یه nativeبه شما ارجعیت داره.
    مهندس عمران باید با کارگر جماعت بحث کنه و لزوما باید زبانش خیلی خوب باشه. ولی یه مهندس برنامه نویس چنین نیازی نداره و کار رو به مراتب راحت تر پیدا میکنه.
    ولی توی اینترویو رکروتر این رو بهت نمیگه که زبانت بده‌ میگه تجربه لوکال نداری. خیلی راحت و شیک.
    و حالا بحث شیرین ما 476ها

۱. ویزامون موقته
    ۲.سابقه کارم نداریم یا در بهترین حالت مثل من دو سال دارین.
    ۳. زبانمون که خوب نیست. توجه کنید زبان خوب مساوی آیلتس بالا نیست.خیلی تفاوت دارند.
    ۴. اینجا پارتی بازی هست اونم فت و فراوون و یه عامل مهم در پیدا کردن کار هم همین نتورکینگ می باشد.
    من زبانم بدک نیست ولی پریروز تو هواپیما با نیتیوها حرف میزدم تقریبا پنجاه درصد رو متوجه نمی شدم.
    در مورد استرالیا، اینجا کشور خیلیییییی خوبیه، آرومه و ارزشش رو داره که سختی بکشین، آدماشم بد نیستند، حتما بیاین و ببینین چون تا ندیدین درک نمی کنین که من چی میگم.
    در مورد اسپانسری هم کی این رو بهت گفته؟من تا الان رو سایت اداره مهاجرت ندیدم چنین چیزی رو.در آخر همه اینها رو کاغذ و با منطق به دست اومدن، حالا گاهی وقتا شانس هم دخیله و میبینی کلا همه چی رو نقض میکنه

با سلام
    کیس افیسر من سه روز پیش اومد و یه داکیومنت چک لیست داده که توش کپی برابر اصل پاسپورت هست. گفته صفحه اول پاسپورتی را بگذارید که می خواهید با هاش به استرالیا سفر کنید. من پاسپورتی که براشون فرستادم تا 3 ماه دیگه اعتبار داره و سربازیم هم سه ماه دیگه تموم میشه تا اون موقع نمیتونم برای صدور مجددش اقدام کنم. به نظرتون چه جوری این مسئله رو با افیسر مطرح کنم بهتره؟
    یه مورد دیگه اینه که توی فرم 1221 سوال ؟have you had any military service رو چی جواب بدم، من منهای دو ماه آموزشی، امریه دانشگاه بودم جوابش و بله بدم یا خیر. اگه بله بگم ازم پایان خدمت نخواد؟

سلام لطفا یکی جواب منو بده اگه اطلاع داره
    من اگه شوهرم رو به عنوان همراه با خودم ببرم بعدش تو این مدت 18 ماه حالا تا برای ویزای دیگه ای اقدام کنید، اون میتونه هر وقت میخواد بره ایران برگرده؟ یا تو این 18 ماه اجازه نداریم از استرالیا خارج بشیم؟

ممنون میشم جواب بدید..

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    واقعا ممنون.... امیدوارم که موفق باشید
    کاش نرم افزار خونده بودم....آخرش باید مرغ پاک کنم تو استرالیا....
    دوستان 476 عزیز .
    اینجوری فکر نکنین. اگر نرم اقزار خودنه بودی باید واسه ویزا دایم دعا میکردی که کاش صنایع خونده بودم.
    اینجا واقعا رو منطق حساب نکنین. هر کسی یه تجربه ای به دست می آره از مهاجرت که منحصر به فرده. حالا وقت کنم بیشتر میگم . اینجا هم محیط کلا جالبیه برای خودش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ksch نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان 476 شی

این سوالات احتمالاً اون قدر تکراریه که شاید به بعضی ها حالت تهوع دست بده ولی متاسفانه واسه محکمکاری و مرور و به روز بودن اطلاعات خودم مجبورم دوباره همه رو بپرسمشون:

من به زودی می خوام برای ویزای 476 اقدام کنم و تمام موارد انگیلیسی سایت immi رو خوندم ولی جزئیات ایران رو ننوشته خواستم بپرسم

1) ریز نمرات لاتین رو از اون زیرزمین بی در و پیکر آموزش کل(U of T) بدون خرید دانشنامه میدن دست خودت؟ یا باید فارسیشو بگیری ببری دارالترجمه معتمد خودشون و جزئیاتش چه جوریه تو اون گدگورخونه؟ اون وقت اگه دادن به خودت باید ببری کجا واسه مهرزدن و این حرفا؟ و بعدش چه کا کنیم؟ و در نهایت چیچی باید attach بشه؟
    2)آیا اسکن رنگی از TRF IELTS کافیه؟
    3)تا حالا راجع به وضعیت سربازی ازتون چیزی پرسیدن؟ و اصلاً کاری با این کارا دارن؟
    4)تا چه مقطعی از پروسه ارتباط اینترنتی باقی میمونه؟ و آیا اصلاً کار به فرستادن Hard Copy میکشه؟ یا میشه تماماً اینترنتی تا آخر خط رفت؟
    5)اسکن رنگی از پاسپورت کافیه؟ باید ببری کجا واسه مهرزدن و این حرفاا؟ و بعدش چه کا کنیم؟ و در نهایت چیچی باید attach بشه؟ جزئیاتش چیجوریه تو ایران؟ این Certified copies of the biographical pages of the current passports
    6)اسکن رنگی از شناسنامه و کارت ملی کافیه؟ و آیا اصلاً ترجمه می خواد؟ باید ببری کجا واسه مهرزدن و این حرفا؟ و بعدش چه کا کنیم؟ و در نهایت چیچی باید attach بشه؟ جزئیاتش چیجوریه تو ایران؟ این Certified copies of birth certificates for you
    7) اگر اینترنتی اقدام کنی دیگه نیازی به اون فرم ها نیست دیگه؟
    8) هزینه های این پروسه ی اینترنتی lodgment که باید اینترنتی پرداخت بشه در چند مرحله هست و چقدره؟
    9) در مورد Character requirements آیا از همون اول باید برم سراغش یا هر وقت خودشون اعلام کنن؟
    10)در مورد مدیکال آیا از همون اول باید برم سراغش یا هر وقت خودشون اعلام کنن؟
    11) اگر نمره IELTS من احتمالاً در writing زیر 6 بشه به نظر شما برای سرعت دادن به کار، lodgment رو آغاز کنم و وقت بگیرم برای repeat یا اصلاً دست به هیچی نزنم؟

با تشکر از صبر شما
    سلام، آفیسر من تازه اومده ولی سعی میکنم راهنمایی هایی که از دوستام گرفتم و تجربه هایی که خودم تا حالا داشتم رو واسه جواب به سوالاتون استفاده کنم
    1-کلا به ریز نمرات در این مرحله احتیاجی نیست، من سربازی معاف بودم مدرک موقت دادن بهم بردم خیابون قائم مقام پیش وکیلی که مترجم ناتی هم بود ترجمه کردم. ریز نمرات وقتی لازمه که سازمان مهندسی استرالیا بخواد مدرکتون رو تایید کنه واسه اقامت دائم.
    2-اسکن رنگی کافیه، کلا هر چیزی که اصلش رنگی اسکن و فرستاده بشه کافیه
    3-الان که کیس آفیسر اومده ازم خواسته که وضعیت سربازیم رو مشخص کنم، از دوستام که پرسیدم گفتن واسه اینه که کسی فرار نکنه از کشور بره اونجا.
    "More information regarding military service requirement"
    4- از من هیچ جا نخواستن تا حالا که چیزی رو فیزیکال بفرستم و بعید میدونم که بخوان کلا. همون اول وقت لادج کردن اگر بخوای غیر آنلاین لادج کنی یه پولی اضافه میگیرن بنابراین بعیده کار از حالت آنلاین در بیاد.
    5-اسکن رنگی کافیه
    6-اینا باید ترجمه بشه، از من میشنوین اصلا درگیر دارالترجمه رسمی نشین، ببرین ترجمه ناتی قبوله، من بردم دفتر دکتر امیرشاهی (تهران خیابان قائم مقام جنوبی، کوچه مگنولیا، پلاک 30 ط دوم واحد 5) خودشون واسم کپی هارم برابر اصل کردن
    7- منظورت کدوم فرماست؟
    8-یه جا آخر لادج ازت میخواد که پرداخت کنی، همین الان تو سایت یه قسمت برای تخمین زدن داره، برای من شد 360 دلار استرالیا که دادم "تهران پرداخت" خودش میدونست سریع واسم پرداخت کرد.
    9 و 10-من وایستادم تا الان که کیس آفیسر اومده ازم خواسته. کلا وقتی کیس آفیسر اومده اینارو خواسته ازم:

More information regarding military service requirement

Character requirements - Police Certificate

Form 80: Personal particulars for character assessment

Your Curriculum Vitae (CV) or résumé

Required to undergo health examinations for your visa
    11- وقتی یه چیزی لازمه یعنی لازمه اگر نداشته باشی رد میشی بدون برو برگرد، تبصره نمیزنن فک کنم. چیزیم که نگفتن لازمه مثل ریز نمرات لازم نیس مگر اینکه بعد بیان خودشون بگن

Member

دوستان؛من یک سوال اساسی دارم.اگه طی 18 ماه؛کار پیدا کردیم.ولی کار مربوط به رشته نبود؛میشه برای ویزای pr اقدام کرد؟

آقا شما امتیازت رو به 60 برسون اصلا بی کار باش و پول بابا رو خرج کن ، میتونی برای دائم اقدام کنی.

Member

یه سوال خیلی مهم تر؛نحوه ی امتیاز گرفتن ها برای 476 از کجا پیدا کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)