صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: تحصبل در دانشگاه Leiden University هلند و مسائل مرتبط

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض تحصبل در دانشگاه Leiden University هلند و مسائل مرتبط

بنده هر چي گشتم چيزي در مورد اين دانشگاه خيلي خوب هلند پيدا نكردم.توي نتايج پذيرش هم بچه ها هيچ كي ظاهرا نزده اين دانشگاهو و اين عجيبه.همونطور كه مي دونيد اين دانشگاه رنكينگ بسيار خوبي مخصوصا در علوم انساني داره.

بر مبناي سايت كيو اس ورلد ظاهرا رتبه بنديها از اين قراره:

Social Sciences & Management 78
    Natural Sciences 80
    Life Sciences & Medicine 76
    Engineering & Technology 385
    Arts & Humanities 37

و اينكه اين دانشگاه "تحقيق محور" و قديمي ترين دانشگاه هلند هستش.توي پست بعدي يك سري اطلاعات كلي اونرو قرار مي دم.دوستاني كه در اين دانشگاه درس مي خونند حتما نظر بدن و اين دانشگاه خيلي خوب رو از اين حالت كويري(!) خارج كنيم!
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Arrow پاسخ : Leiden University

Leiden University

Leiden University (founded in 1575) is a research-intensive university. It houses approximately 19,000 students and 4,000 staff members. The University consists of six faculties, a School of Education (teacher training), and a Campus in The Hague. The University houses the faculties of Archaeology, Humanities, Law, Medicine/LUMC (Leiden University Medical Center), Mathematics and Natural Sciences and Social and Behavioural Sciences. The University offers a varied range of bachelor's, master's and PhD programmes as well as various interdisciplinary minors. In addition, Leiden University has a Pre-University College, an Honours College, as well as Leiden University College The Hague.
    In september 2010 a new bachelor programme is offered: Leiden University College The Hague. This programme will provide a three year Liberal Arts & Sciences programme in English for a selected group of excellent and highly motivated students from around the world.
    Leiden University is aiming for an internationally recognised position as a top-ranking research-intensive university within the European Higher Education and Research Areas. Leiden University already has a top position in a great many fields, including natural sciences, life sciences, medicine, arts, social and behavioural sciences, international law, astronomy and non-Western languages.
    Guiding principles
    The three guiding principles of the University are:
    1. an international orientation;
    2. the research-intensive character of the University;
    3. maintaining the quality of education and research.
    Degree Programmes
    The University positions its degree programmes in an international context and guarantees their quality and level in accordance with internationally accepted norms. Graduates are fully equipped to embark on both master's and PhD degree programmes abroad.

International Office
    P.O. Box 9500
    Leiden
    Leiden
    Netherlands

Switchboard: 31 71 5277287
    Fax: +31 (0)71 527 7298
    Web: www.leiden.edu

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : Leiden University

اي بابا نكنه اين دانشگاه رو ايرانيها تحريم كرده اند؟!يعني هيچ كي دانشگاه ليدن رو نمي شناسه يا اونجا نبوده يا اطلاعاتي ازش نداره؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

دانشگاه بسیار قدیمی و مطرحیه این یه عکس از slovay conference سال 1927 در این عکس انشتین بوهر شرودینگر کوری دیراک و... رو میتونید ببینید فقط نمیدونم دپارتمان فنی مهندسی این دانشگاه که هفتمین دانشگاه هلند هم هست چه رشته هایی داره؟ کسی از برق و کامپیوتر این دانشگاه فاند گرفته تابحال؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط FanTasTic : October 4th, 2012 در ساعت 03:01 AM دلیل: تصحیح تصویر

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

منم یک مطلب خوب در مورد این دانشگاه پیدا کردم که لینکشو می زارم، در مورد میزان ضمانت مالی برای تحصیل در این دانشگاه)
    http://prospectivestudents.leiden.ed...-finances.html

Junior Member

سلام ،من فیزیک انرژی های بالا - کیهان شناسی میخونم تو شریف معدل ارشدم 16-17 هستش و نمره تافل هم حتما بالای 100 میشه ، احتمال دارد یک مقاله هم داشته باشم و توصیه نامه هام هم از اساتید به نام هست. دوست درام Leiden Phd ادامه بدم کسی تجربه ای در مورد این دانشگاه دارد؟

Junior Member

من احتمال زیاد از سه ماه دیگه برم دانشگاه علوم انسانی شروع به تحصیل برای دکترا .... ظاهرا دانشگاهی هست که به این راحتی فاند نمی ده یا اصلا فاند نمی ده حداقل توی رشته های انسانی. به خاطر همین هم فکر می کنم رد پای ایرانی ها توش خیلی کم رنگ تره. ولی قدیمی ترین دانشگاه هلنده و من با استادای رشته خودم ازنظر سوادی خیلی کیف کردم ... اگه کسی اطلاعات بیشتری داره یا الان در حال تحصیله ممنون می شم در اختیار بذاره.... ضمنا تا به حال با من حرفی از tuition fee زده نشده ... خدا بخواد نداره دیگه؟؟؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

آره مطمئن باشید نداره
    تو اون لینکی بالاتر گذاشتم می تونید نگاه کنید که گفته نداره.

لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. من به چند تا از اساتید ایمیل زدم ولی انگار نه انگار.
    شما اوپن پوزیشن تو رشتتون پیدا کردید تو این دانشگاه؟ یا همین جوری به استید ایمیل زدید؟
    می تونید اینجا یا پیام خصوصی رزومتونو بگید تا یه برآوردی داشته باشم با وضعیت خودم و جواب ندادن اساتید؟
    ضمنا زبانو تو سایتشون زده آیلتس 6 ولی یکی از دوستان به من گفتن واسه علوم انسانی بالای 7!!! آره؟

با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصبل در دانشگاه Leiden University هلند و مسائل مرتبط

من فوق ادبیاتم از سوید ،.. از من نمره تافل نخواستن ولی من داشتم و براشون فرستادم ... تافلم ۱۱۳ بود ... من پوزیشنی اقدام نکردم ... با استادا در تماس بودم ... تا اونجایی که فهمیدم داشتن sop و برنامه کاری دقیق براشون خیلی مهمه و خیلی سریع از روش می فهمن که با روش تحقیق دانشگاهشون آشنا هستین یا نه ... من مقاله چا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصبل در دانشگاه Leiden University هلند و مسائل مرتبط

ببخشید browser من مثل این که مشکل داره، نصفه اومد ... من مقاله چاپی نداشتم ولی تزم رو براشون فرستادم ، خیلی دقیق خوندن و زیر و روش رو درآوردن ... در دوران فوق هم یه اسکالرشیپ برای یه کورس تو لهستان داشتم... ولی در کل اگه حس کنن که نمی دونین برای دکترا می خواین چی کار کنین زیاد توجه نمی کنن ... (من faso هستم ... پسورد و آی دی یادم رفته بود و یک اکانت جدید ساختم)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین