صفحه 2 از 250 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2500

موضوع: بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد CIC و سفارت های تابعه و پیگیری صدور ویزا

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط vamosn نمایش پست ها
    من احتمالا ریسک کنم و هفته دیگه برم آنکارا ببینم میزارن بعد ۲۸ هفته برم تو یا نه
    اگه بتونم برم تو ازشون راجع به شرایط دانشجو‌های می و سپتامبر هم می‌پرسم و میگم که همه بلاتکلیفن
    شما فکر کن ما الان دقیقا ۱۹ ماهه تو این پروسه هستیم خیلی‌ ظلمه الان به خاطر سهل انگاری سفارت کارفرما دیگه خسته بشه بره دنبال شخص دیگه اونوقت ویزا بیاد هم به درد نمی‌خوره
    من از طرف همه ازتون تشکر میکنم.
    اگه بتونی فقط یه سوالی بکنی ازشون بپرسی این پروسه چقدر طول میکشه. حداقل اینو هم جواب بدن خوبه. ما میدونیم چقدر وقت دیگه باید منتظر جوابامون باشیم و اصلا میشه حسابی کرد یا نه.
    خیلی لطف میکنید. انشالا که دست پر برگردید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    Pooya_3a و shibaak
    ... قضیه امتیاز ویزای کانادا چیه؟ من تا به حال نشنیدم!
    بله این حق ماست. ....
    اینی که میگن این جمله است در مورد Visitor Visa ، راجع به دانشجویی هم چین چیزی ندیدم:
    Entering Canada as a visitor is not a right but a privilege provided for under the Immigration Act

ولی خودمونیم هم چین «حق» هم شاید نباشه ها! مث اینه که فرزندِ یه خانواده منو به دیدنش در منزلشون دعوت کنه، جلوی در باباش نذاره برم تو بگه اجازه نمی دم. : - ))

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    این که ماها می تونیم روی این ترم حساب کنیم یا نه الان زوده برای اون کارمندا چون بیش از دو ماه و نیم مونده. ای میل بزنید طوری نیست. خدا رو چی دیدی شاید جواب دادن. سوال منو که بعد از 26 روز کاری هنوز جواب ندادن راجع به پرونده ام.
    در ضمن 16 هفته بررسی پرونده طول نمی کشه! مدت طولانی ای توی صف هستیم، چون منابع خیلی زیادی به «ایرانی» ها اختصاص نمی دن که سرعت زیاد شه! دلیل اختلاف ما و مردم بقیه ی جاهای دنیا رو هم که خیلی واضحه دیگه.

راستی من یه سوال برام ایجاد شد، اون هایی که دارن به فکر option هاشون در امریکا فکر می کنند، مگه جایی هست که هنوز فرصت جواب دادن به آفرش نگذشته باشه؟؟
    والا من که هنوز وقت دارم. برای من نوشته بود یک ماه بعد از صدور نامه رسمی پذیرش که از من روز 8 می صادر شده بود. خیلی زودتر به من ایمیلی خبر دادن اما پذیرشی که دپارتمان تحصیلات تکمیلی برای من امضا کرده بود به تاریخ 8 می بود.

اینی که میگن این جمله است در مورد Visitor Visa ، راجع به دانشجویی هم چین چیزی ندیدم:
    Entering Canada as a visitor is not a right but a privilege provided for under the Immigration Act

ولی خودمونیم هم چین «حق» هم شاید نباشه ها! مث اینه که فرزندِ یه خانواده منو به دیدنش در منزلشون دعوت کنه، جلوی در باباش نذاره برم تو بگه اجازه نمی دم. : - ))
    قبلا توی قسمتی نوشته بود که بالاش لینک همه ویزاها رو داده بود. یعنی در مورد همه نوع ویزایی صدق میکرد. الانم تو قسمت راهنمای ویزای دانشجویی اینو داده:
    Entry to Canada

Important information. Entry to Canada is a privilege, not a right. You must meet the necessary requirements and you may need a Temporary Resident Visa.
    ویرایش توسط shibaak : June 4th, 2012 در ساعت 01:45 PM

Junior Member

این که ماها می تونیم روی این ترم حساب کنیم یا نه الان زوده برای اون کارمندا چون بیش از دو ماه و نیم مونده. ای میل بزنید طوری نیست. خدا رو چی دیدی شاید جواب دادن. سوال منو که بعد از 26 روز کاری هنوز جواب ندادن راجع به پرونده ام.
    در ضمن 16 هفته بررسی پرونده طول نمی کشه! مدت طولانی ای توی صف هستیم، چون منابع خیلی زیادی به «ایرانی» ها اختصاص نمی دن که سرعت زیاد شه! دلیل اختلاف ما و مردم بقیه ی جاهای دنیا رو هم که خیلی واضحه دیگه.

راستی من یه سوال برام ایجاد شد، اون هایی که دارن به فکر option هاشون در امریکا فکر می کنند، مگه جایی هست که هنوز فرصت جواب دادن به آفرش نگذشته باشه؟؟
    پاسخ به آفر؟ آره. اروپا که کلاً پاسخی نیست. اگه بخوانت یا میری باسه ویزا یا اگه نری و طولش بدی و بفهمن سریع نفر بعدی که تو رزورو رو میفرستن. آمریکا هم که خوب ربطی به کانادا نداره. اکسپت میکنی آفر رو. از هم دیگه جدا هستن. فقط بدیش اینه که تو اکسپت کنی نفر بعدیت دیگه ... که اینم بدی نیست باسه ما تو این شرایط. انسانیه. استرالیا هم که چون شروع ترمش 3-4 ماه بعده کانادا باز یه راهی داره.
    در مورد اون جمله ی بچه ی خانواده و بابا راه نمیده و انا هم... آخه این چه مثالیه. فک کن تو میخوای بری مهمونی و فقطم هدفت اینه که بری مهمونی و خونه نمونی. چند نفذم دعوتت میکنن. تو ام میگی آقا من میام اینجا. بعد همون که دعوتت کرده رات نده. به هر دلیل. تو حق داری دیگه اینجا. بچه و بابا و ... نداره که. رات ندن میری یه جا دیگه مهمونی. :-D مثالت رو اصلاح کردم. ها ها.

Member ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SFU

اینکه ما اینجا مثه پاپ کورن بالا پایین می پریم و نگرانیم اهمیتی واسه اونا نداره! ریجکت کردن، دیر پاسخ دادن و یا miss شدن پرونده ی ما واسه ی اونا یه چیز طبیعیه. کسانی مثل اون دوستمون که بیش از 16 هفته از فرستادن پروندش می گذره و هیچ خبری بهش ندادن و امکان داره اصلا پروندش miss شده باشد، اگه براش این امکان از لحاظ وقت گذاشتن و مالی فراهم باشه و بتونه حضوری بره شاید از پشت گیشه (مثه سفارت تهران) یه چیزایی شاید بتونه بفهمه در مورد status پروندش(این همه دردسر برای یک شاید!). بعدش هم میتونه یه لطف بزرگ بکنه و وضعیت بقیه سپتامبری ها رو بپرسه. ایمیل فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه گرچه من ایمیل زدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidtabkhpaz نمایش پست ها
    راستش من الان موضوعیت این بحث رو نمی فهمم، توی سایت خود سفارت که گفته ۱۶ هفته (حالا به هر دلیلی) الان فقط بچه هایی که ۱۴،۱۵ هفته گذشته باید نگران باشن، دوستانی مثل من که حدود ۶ هفته گذشته که نگران نباید باشن. مگه اتفاقی افتاده؟ روالش توی همین ایران هم بود همینطوری بود دیگه، مگه خبری چیزی میدادن؟ مدارکو میدادی بعد ۱۵،۱۶ هفته صدات میزدن. الان هم همینه دیگه. طبق گفته خودشون تازه الان ۱۰،۱۲ روزه که کارشون رو شروع کردن، برای مارم احتمالا یا دارن بررسی اولیه میکنن یا فرستادن اتاوا. دلیلی نداره که بخوایم ناراحت باشیم. کسایی که مثل من که آفر های غیر این رو رد کردن که کاری نمیتونن بکنن.
    اینو بخون. اینا نگفتن 16 هفته. 16 هفته رو سفارت تهران گفته بود. آنکارا گفته اصلا معلوم نیست....!!! اگر فردا اومد گفت آقا ما فهمیدیم هر نفر 6 ماه طول میکشه چی؟ من یه پیشنهاد دادمچون خیلی از بچه ها هستن که خیلی بیشتر از 16 هفته هست مدارک فرستادن و هنوز جواب نگرفتن و خیلیا هم مثل من نگرانن که بالاخره پس قراره کی جوابا رو بدن...؟!؟!؟! بعدشم این معنی نداره که تو سایت بنویسن ما معلوم نیست کی جواب بدیم. ما باید تکلیفمونو بدونیم. بازم میگم به نظر من همه مون یه ایمیل بدیم و بگیم یه تاریخ تخمینی بدین که کی جواب ویزاها رو میدین.
    ویرایش توسط shibaak : June 4th, 2012 در ساعت 02:53 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ciel نمایش پست ها
    اینکه ما اینجا مثه پاپ کورن بالا پایین می پریم و نگرانیم اهمیتی واسه اونا نداره! ریجکت کردن، دیر پاسخ دادن و یا miss شدن پرونده ی ما واسه ی اونا یه چیز طبیعیه. کسانی مثل اون دوستمون که بیش از 16 هفته از فرستادن پروندش می گذره و هیچ خبری بهش ندادن و امکان داره اصلا پروندش miss شده باشد، اگه براش این امکان از لحاظ وقت گذاشتن و مالی فراهم باشه و بتونه حضوری بره شاید از پشت گیشه (مثه سفارت تهران) یه چیزایی شاید بتونه بفهمه در مورد status پروندش(این همه دردسر برای یک شاید!). بعدش هم میتونه یه لطف بزرگ بکنه و وضعیت بقیه سپتامبری ها رو بپرسه. ایمیل فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه گرچه من ایمیل زدم.
    اما من فکر میکنم اگر همه مون یکی یه ایمیل بدیم بالاخره میفهمن که باید یه جوابی بدن. کما اینکه اون ایمیلای روز اولم بی تاثیر نبود و همون FAQ رو گذاشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    اینو بخون. اینا نگفتن 16 هفته. 16 هفته رو سفارت تهران گفته بود. آنکارا گفته اصلا معلوم نیست....!!! اگر فردا اومد گفت آقا ما فهمیدیم هر نفر 6 ماه طول میکشه چی؟ این لینکم پیشنهادی بود که من دادم چون خیلی از بچه ها هستن که خیلی بیشتر از 16 هفته هست مدارک فرستادن و هنوز جواب نگرفتن و خیلیا هم مثل من نگرانن که بالاخره پس قراره کی جوابا رو بدن...؟!؟!؟! بعدشم این معنی نداره که تو سایت بنویسن ما معلوم نیست کی جواب بدیم. ما باید تکلیفمونو بدونیم. بازم میگم به نظر من همه مون یه ایمیل بدیم و بگیم یه تاریخ تخمینی بدین که کی جواب ویزاها رو میدین.
    من منظورم شرایط قبل از این جابجایی بودش. به نظر من هم ایمیل زدن بهتر از کاری نکردن هستش.

من ای میل زدم.
    از این فرم هم میشه برای سوال پرسیدن استفاده کرد، خودش گفته اگه بیشتر از حد تعیین شده طول کشیده از فرم استفاده کنید.
    https://dmp-portal.cic.gc.ca/cicemai...mission=ankara

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)