صفحه 250 از 250 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2500

موضوع: بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد CIC و سفارت های تابعه و پیگیری صدور ویزا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد CIC و سفارت های تابعه و پیگیری صدور ویزا

دوستان، با شرایط فعلی، من 17 تا 19 دسامبر میرم آنکارا، حضوری پیگیر بشم. میدونم امکان جواب گرفتن سخته ولی فکر میکنم اگه نرم بعدا پشیمون میشم.

اگر همه کسایی که مدت زیادی منتظر هستن، فکر میکنن میشه یه نامه ای تهیه کرد و با 10، 20 اسم به سفارت داد خوشحال میشم بتونم اینکار رو بکنم. ضمن اینکه میتونم به زبان ترکی استامبولی هم باهاشون در ارتباط باشم شاید یه مقدار شرایط رو بهتر کنه و اینجوری میشه با همه کسایی که وارد سفارت میشن ارتباط برقرار کرد
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد CIC و سفارت های تابعه و پیگیری صدور ویزا

دوستان عزيز پتيشن مربوطه ساخته شد
    خواهشمند است با امضاتون مارو خوشحال و به خودتان كمك كنيد
    براش 100 تا امضا در نظر گرفتيم ولي اميدواريم به 500 و بيشتر هم برسه
    همكاريتونن ميتونه گره كارمونو باز كنه
    ممنون

http://www.activism.com/en_US/petiti...tegories/46379

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid61 نمایش پست ها
    دوستان عزيز پتيشن مربوطه ساخته شد
    خواهشمند است با امضاتون مارو خوشحال و به خودتان كمك كنيد
    براش 100 تا امضا در نظر گرفتيم ولي اميدواريم به 500 و بيشتر هم برسه
    همكاريتونن ميتونه گره كارمونو باز كنه
    ممنون

http://www.activism.com/en_US/petiti...tegories/46379
    عزیز جان نویسنده های نامه که خودشون رو دانشجو معرفی نکردن، گفتن آنکارا شلوغه، دانشجوها رو بفرستین ابوظبی. اینجوری که دوباره یه شوک ریجکتی دیگه به دانشجوها وارد میشه
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

دوستان متقاضی ویزای دانشجویی عزیز، در نظر گرفته شدن یک ویزا افیس خلوت تر به نفع شما خواهد بود، هیچ دلیلی وجود نداره که ویزا افیس جدید تعداد ریجکتی های شما رو زیاد کنه اگر مدارکتون کامل باشه، لطفا چند دقیقه وقت بگذارید، ان شا ا... در اینده والدین و یا وابستگان شما برای دیدار هم بخواهند ویزا بگیرند باز با مشکلات انکارا درگیر خواهید بود
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheylaaa نمایش پست ها
    سلام
    من با این حرفتون خیلی نگران شدم
    واقعا همینطوره که اونایی که ازشون work permit نخواستن قراره دیر پاس ریکویست شن؟؟
    نه..من نگفتم همه...من اینو از روی تجربه خودم و 5 نفر از دوستام گفتم...ولی نمی تونم با قطعیت بگیم هرکی فرم Work نگرفته، پروسه طولانی تری داره...اینا فقط حدس و گمان از نحوه کار یک سفارتخونه کاملا بی نظمه و غیر قابل پیش بینیه...فقط می تونم بگم تا قبل از اقدام برای ویزا برای رفتن به کانادا خیلی اشتیاق داشتم ولی وقتی روند کامالا بی حساب کتاب، بی قاعده و قانون اینهارو دیدم کاملا اشتیاق ام رو از دست دادم...اینا اسم ماهارو جهان سومی می زارن ولی کارهای خودشون واقعا جهان هزارمی ه...نمی خوان ویزا بدن به بعضی ها، خوب ندن...دلیل این همه تاخیر چیه در اعلام جواب چیه؟ در حال حاضر برای من و امثال من این بلاتکلیفی و بی حساب کتاب بودن روند کاریشون، آزار دهنده اس وگرنه نیومدن ویزا اصلا مهم نیست...اینا هرچی دارن از روی همین دانشجو های ایرانی دارن که هر کدوم بنا به دلایلی نمی تونن اینجا ادامه تحصیل بدن...اون وقت با طولانی تر کردن چک امنیتی و گرفتن انگشت نگاری فکر می کنن با چند تا تروریست و آدم کش طرفن...به شخصه برای خودم و افراد مشابه خودم متاسفم....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    نه..من نگفتم همه...من اینو از روی تجربه خودم و 5 نفر از دوستام گفتم...ولی نمی تونم با قطعیت بگیم هرکی فرم Work نگرفته، پروسه طولانی تری داره...اینا فقط حدس و گمان از نحوه کار یک سفارتخونه کاملا بی نظمه و غیر قابل پیش بینیه...فقط می تونم بگم تا قبل از اقدام برای ویزا برای رفتن به کانادا خیلی اشتیاق داشتم ولی وقتی روند کامالا بی حساب کتاب، بی قاعده و قانون اینهارو دیدم کاملا اشتیاق ام رو از دست دادم...اینا اسم ماهارو جهان سومی می زارن ولی کارهای خودشون واقعا جهان هزارمی ه...نمی خوان ویزا بدن به بعضی ها، خوب ندن...دلیل این همه تاخیر چیه در اعلام جواب چیه؟ در حال حاضر برای من و امثال من این بلاتکلیفی و بی حساب کتاب بودن روند کاریشون، آزار دهنده اس وگرنه نیومدن ویزا اصلا مهم نیست...اینا هرچی دارن از روی همین دانشجو های ایرانی دارن که هر کدوم بنا به دلایلی نمی تونن اینجا ادامه تحصیل بدن...اون وقت با طولانی تر کردن چک امنیتی و گرفتن انگشت نگاری فکر می کنن با چند تا تروریست و آدم کش طرفن...به شخصه برای خودم و افراد مشابه خودم متاسفم....
    شما خیلی بدبینانه قضاوت میکنی دوست من. مساله بیومتریک فقط برای ایرانیا نیست. از سپتامبر گذشته 39 کشور دیگه رو هم شامل میشده و اتفاقا همه کشورها الان اثر انگشت میگیرند. مشکل تاخیر طولانی در جواب هم به خودمون بر میگرده (چون نیک نظر کرد پر خویش در آن دید ... گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست). متاسفانه تمام کانالهای ارتباطی و استعلامی با ایران بسته است. اگه برای خودشون 12 روز بیشتر طول نمیکشه به این خاطره که متعهد به پاسخگویی اند. شما همین الان یک ایمیل به یک دستگاه دولتی (مثلا وزارت خارجه) تو ایران بزن ببین اصلا جوابی میگیری! دیر یا زودش پیشکش.

سلام دوست عزیز

من خیلی داغونم البته تقصیر خودم بود که نگفته بودم که قبلا ریجکتی از امریکا شدم ولی این نامردا خیلی توهین امیز و بی ادبانه من رو ریجکت کرده و حتی گفته که تو میخای بیای کانادا که بری امریکا . منتنش اینه:
    you did not declare 2 previous refusal for the USA. This makes me bgelieve that you want to access the USA via Canada.. I do not believe you are a genuine student .c

به نظر شما این نهایت گستاخی نیست؟ من میخام به یک حایی شکایت کنم البته حوصله وکیل گرفتن ندارم؟ شماراهی سرغ داری؟ میشه یه جایی کسی نماینده ای از کانادا ایمیل زد و این متن رو بهشون بدم که من رو این طور گستاخانه ریجکت کردن؟
    ویرایش توسط Sensy : May 26th, 2014 در ساعت 06:13 PM دلیل: لحن نامناسب

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من خیلی داغونم البته تقصیر خودم بود که نگفته بودم که قبلا ریجکتی از امریکا شدم ولی این نامردا خیلی توهین امیز و بی ادبانه من رو ریجکت کرده و حتی گفته که تو میخای بیای کانادا که بری امریکا . منتنش اینه:
    you did not declare 2 previous refusal for the USA. This makes me bgelieve that you want to access the USA via Canada.. I do not believe you are a genuine student .c

به نظر شما این نهایت گستاخی نیست؟ من میخام به یک حایی شکایت کنم البته حوصله وکیل گرفتن ندارم؟ شماراهی سرغ داری؟ میشه یه جایی کسی نماینده ای از کانادا ایمیل زد و این متن رو بهشون بدم که من رو این طور گستاخانه ریجکت کردن؟

سلام از این که این اتفاق براتون افتاده متأسفم. این پاسخ البته حتا از طرف سفارت سابق در تهران هم استفاده می شد. یعنی فکر نکنید که می خواسته خشمگینانه و توهین آمیز صحبت کنه. شما نمی تونید از لحن نامه شکایت کنید. می تونید از خود نتیجه ی پرونده اتون به دادگاه فدرال یا کمیسیون حقوق بشر شکایت کنید (در کانادا) و برای این کار 60 روز فرصت دارید. چون مشکل، بیان نکردن ریفیوزال های آمریکا بوده، احتمال این که به نفعتون رأیی صادر بشه خیلی ضعیفه. بنابراین به جای این کار، می تونید دوباره اپلای کنید و نامه بذارید که قصد مخفی کردن حقیقت رو نداشتید و در فرم ها بی دقتی کردید. البته تضمینی نیست که دفعه ی بعد ریجکت نشید اما اگر براتون مهمه به تلاشش میارزه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام

من 11 آپریل 2014 برای ویزای کار temporary اقدام کردم. در حال حاضر دنشجوی مقطع دکترا در ایتالیا هستم و به عنوان visitor research برای یک فرصت 8 ماهه در دانشگاهی در ontario پذیرفته شده ام. بعد از 2 ماه پیگیری از سفارت Rome هنوز ویزا ندارم و این جواب را دریافت می کنم که آنها قادر به بستن پرونده من نیستند، چون منتظر یک تاییدیه از otawa office هستند و کار دیگه ای جز صبر نمیشه کرد. تقریبا 2 ماه از فرصت 8 ماهه من گذشته و من همچنان در حالیکه پاسپورتم دست سفارت هست، منتظرم. کسی میدونه نامه پیگیری به کجا میشه زد؟
    رشته ۱۲ امتیازی،......، فایل نامبر .2011 October 17...... ایمیل لیست انتظار .2012. 31 May.... مصاحبه و دریافت ..October 2012 ,C.S.Q
    فایل نامبر فدرال ،10Sept 2013 ، آپدیت از پاریس 7October 2013.... مدیکال 8October 2013------مدیکال دوم March 2015, ------ نامه pass request: May 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط marjd نمایش پست ها
    سلام

من 11 آپریل 2014 برای ویزای کار temporary اقدام کردم. در حال حاضر دنشجوی مقطع دکترا در ایتالیا هستم و به عنوان visitor research برای یک فرصت 8 ماهه در دانشگاهی در ontario پذیرفته شده ام. بعد از 2 ماه پیگیری از سفارت Rome هنوز ویزا ندارم و این جواب را دریافت می کنم که آنها قادر به بستن پرونده من نیستند، چون منتظر یک تاییدیه از otawa office هستند و کار دیگه ای جز صبر نمیشه کرد. تقریبا 2 ماه از فرصت 8 ماهه من گذشته و من همچنان در حالیکه پاسپورتم دست سفارت هست، منتظرم. کسی میدونه نامه پیگیری به کجا میشه زد؟
    سلام
    دوستانی که قدیمی هستن و تجربه دارن و یا مدیرای فروم نمیتونن ی کمکی به ما کنن؟ پیشنهادی به ذهنتون نمیرسه؟
    من و چند نفر دیگه پروندنمون خیلی زیادی طول کشیده. خودم 6ماه از سابمیت میگذره و بیشتر از 5ماه هست که اسک شدم! واقعا اینا اگر میخواستن سوابق من رو از بدو تولد تا الان چک کنن نباید اینقدر طول میکشید کل زندگیمون بخاطر ی تصمیم اینا معطل مونده.....
    هیچ راهی نیست از این وضعیت خلاص شیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)