صفحه 7 از 250 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2500

موضوع: بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد CIC و سفارت های تابعه و پیگیری صدور ویزا

پیش فرض پاسخ : اعتراض به نحوه عملکرد سفارت در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط vamosn نمایش پست ها
    مشکوک یعنی‌ چه جوری؟! همسرم برای ویزا کار اقدام کرده، ۳ نفریم همسرم. پسر ۴ ساله‌ام و من...حالا این اگه مشکوک بوده به نظر اونا اطلاع ندارم!
    ما ۳ هفته قبل بسته شدن سفارت تهران رفتیم واسه پیگیری خانم گفت هنوز آفیسر تصمیم نهاییش رو نگرفته و پرونده دستشه...دیگه ما خبری ازشون نشنیدیم
    من هفته آینده اگه خدا بخواد دارم میرم آنکارا، و پاس یکی‌ از دوستان رو که پاس ریکوئست شدن رو هم دارم می‌برم که واسه اونا ویزا بگیرم و پرونده خودمون رو پیگیری کنم، و بپرسم واسه دانشجوهای سپتامبر کیه بررسی‌ می‌شه

دوستان بعد از دوشنبه که ۲ تا تو فروم پاس ریکوئست داشتیم دیگه دیروز و امروز خبری نشده؟
    سلام

میشه لطفا بگین اون 2 نفر که گفتین پاس ریکوئست شدن کیا بودن؟

ممنون

Junior Member vamosn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

میشه لطفا بگین اون 2 نفر که گفتین پاس ریکوئست شدن کیا بودن؟

ممنون
    Nasrin2731توریستی
    nayyeri فرصت مطالعاتی

Junior Member vamosn آواتار ها

بچه‌ها من بلیطم رو که برای شنبه به آنکارا بود کنسل کردم چون یکی‌ از aza فروم که قرار بود برای پیک آپ ویزا شون به منautorization بدن نظرشون تغییر کرد, منم میترسم برم اونجا نگذارن برم داخل
    اگه کسی‌ از دوستان حاضره کیس ما رو که ۲۷ هفته تمام گذشته پیگیری کنه لطفا بهم PM بده ، در مورد هزینه هم به توافق میرسیم

ممنون

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

بچه ها من فکر می کنیم این مساله که ایمیل بزنیم اعتراض کنیم و .... مساله ای هست که قبلا باز شده
    ولی راستش من می خوام بگم شاید بشه با یک ایمیل کاملا محترمانه به یک مرجع بالاتر ( نه در سفارت آنکارا) مثلا در Ottawa یا هر جای دیگه با ذکر مشکلاتمون بهشون بگیم که چقدر واقعا این قضیه برای ما داره مشکل ایجاد می کنه و چرا این پروسه همچنان اینقدر کند پیش میره
    بابا من خودم به خدا داغون شدم هزار و یک مساله تو زندگیم به این ویزا گره خورده از کار و شغل و تمدید قرارداد خونه و هزار و یک مساله که اصلا نمی دونم چی کارشون کنم
    آیا کسی مرجعی به نظرش می رسه که بتونیم یک همچنین ایمیلی بهش بزنیم و بتونه کمکمون کنه ؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط bedoostan نمایش پست ها
    میشه به نمایندگان مجلس تو کانادا مخصوصا اونهایی که ایرانی هسنتد ایمیل زد و مشکل رو به اونها توضیح داد
    این جور اعتراض ها: تماس با ارگان های دولتی یا نمایندگان پارلمان یا CIC، پی گیری مصرانه می خواد و خیلی هم زمانبره؛ ممکنه کسی به نتیجه اش خوش بین باشه. ولی فراموش نکنید که بیشتر افرادی که این جا هستند بالاخره ویزاشون رو می گیرند، و اگر هم عده ای این روز ها قصد کنن که یه کارهایی انجام بدن، بعدن میرن دنبال کار و درسشون در کانادا و دیگه دنبال این قضایا نمیفتن، مخصوصن بعد از این که عصبانیتشون فروکش کرده. پس نتیجه چی میشه؟ اتلاف وقت و تلاش بیهوده.

پ ن: مدیر محترم، این بحث به نظرم ربطی به تاپیک نداره، باید به جای دیگری منتقل شه.

به نظرم، همانطور که یکی از دوستان هم گفت، بهترین گزینه، ایمیل زدن به نماینده ایرانی حاضر در مجلس کاناداست. حتی میتونه این ایمیل از طرف مدیر انجمن اپلای ابرود به نمایندگی از بچه ها باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط toory نمایش پست ها
    بچه ها من فکر می کنیم این مساله که ایمیل بزنیم اعتراض کنیم و .... مساله ای هست که قبلا باز شده
    ولی راستش من می خوام بگم شاید بشه با یک ایمیل کاملا محترمانه به یک مرجع بالاتر ( نه در سفارت آنکارا) مثلا در Ottawa یا هر جای دیگه با ذکر مشکلاتمون بهشون بگیم که چقدر واقعا این قضیه برای ما داره مشکل ایجاد می کنه و چرا این پروسه همچنان اینقدر کند پیش میره
    بابا من خودم به خدا داغون شدم هزار و یک مساله تو زندگیم به این ویزا گره خورده از کار و شغل و تمدید قرارداد خونه و هزار و یک مساله که اصلا نمی دونم چی کارشون کنم
    آیا کسی مرجعی به نظرش می رسه که بتونیم یک همچنین ایمیلی بهش بزنیم و بتونه کمکمون کنه ؟

Member toory آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

بلی میتونه گزینه بسیار خوبی باشه من کاملا موافقم .
    حالا به یک مسئول غیر ایرانی هم می تونیم ایمیل بزنیم .....
    اگه شخص خاصی مورد نظر دوستان هست می تونیم براش اقدام کنیم ..... اخه واقعا پروسه کند شده توی این دو هفته فقط یک نفر رو بهش ایمیل تکمیل مدارک زدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Jcanada نمایش پست ها
    به نظرم، همانطور که یکی از دوستان هم گفت، بهترین گزینه، ایمیل زدن به نماینده ایرانی حاضر در مجلس کاناداست. حتی میتونه این ایمیل از طرف مدیر انجمن اپلای ابرود به نمایندگی از بچه ها باشه.

ApplyAbroad Editor
    turaj1 آواتار ها

میخوای لینک جدول هم به نماینده هه بفرستیم که دیگه شک نکنه؟

ببخشید که رو پست شما جواب میدم، من با amir_hb موافقم به دلایل زیر
    1) پست #1813 امیر
    Masadegh (2 که 52 روزه جواب + گرفت، که تهران فرستاده بود! یعنی این نشون میده که فعالیت دارند.
    3) پست #1801 ستاره

Junior Member

دوستان اگه یادتون باشه 3 هفته پیش این بحث شد که حداقل شروع کنیم به ایمیل زدن (نه اعتراض) و هدفمون هم این باشه که به ما یک تایم مشخص اعلام کنن. همین. بگن 8 هفته یا 12 هفته یا هرچی... و یه صفحه ی ویژه هم باز شد که تو چند روز بچه ها 7 صفحه پست نوشتن. به هر حال شاید اگه اون موقع این کار رو میکردیم الان 2 خط به وب سایتشون اضافه شد که اون دو خط تکلیف بیش از 50 درصد از ماهارو روشن میکرد. هنوز به نظر میرسه نیاز هست که یه حرکت فکر شده ای انجام بگیره. وگرنه خیلی راحت و تا 9 روز دیگه این ماه تمام میشه. ماه آینده هم به نظر نمیرسه با این روند اونها قادر باشن به جمعیت زیادی از متقاضیان پاسخ بدن. و ما می افتیم تو ماه آخر با هزار و یک اما و اگر. من هنوز هم پیشنهاد دارم کسانی که سابقه بیشتری در این فروم دارن اگر فکری دارن که بتونه حداقل در روشن شدن وضیعت آینده کمک کنه، مطرح کنن، بلکه این بار اثر بخش باشه. هر چند همون موقع هم داشتیم متحد میشدیم که متاسفانه 1-2 نفر از دوستان سعی کردن این اتفاق نیافته و فکر میکنم هنوز خودشون هم ویزاشون نیومده اون دوستان.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_3a نمایش پست ها
    دوستان اگه یادتون باشه 3 هفته پیش این بحث شد که حداقل شروع کنیم به ایمیل زدن (نه اعتراض) و هدفمون هم این باشه که به ما یک تایم مشخص اعلام کنن. همین. بگن 8 هفته یا 12 هفته یا هرچی... و یه صفحه ی ویژه هم باز شد که تو چند روز بچه ها 7 صفحه پست نوشتن. به هر حال شاید اگه اون موقع این کار رو میکردیم الان 2 خط به وب سایتشون اضافه شد که اون دو خط تکلیف بیش از 50 درصد از ماهارو روشن میکرد. هنوز به نظر میرسه نیاز هست که یه حرکت فکر شده ای انجام بگیره. وگرنه خیلی راحت و تا 9 روز دیگه این ماه تمام میشه. ماه آینده هم به نظر نمیرسه با این روند اونها قادر باشن به جمعیت زیادی از متقاضیان پاسخ بدن. و ما می افتیم تو ماه آخر با هزار و یک اما و اگر. من هنوز هم پیشنهاد دارم کسانی که سابقه بیشتری در این فروم دارن اگر فکری دارن که بتونه حداقل در روشن شدن وضیعت آینده کمک کنه، مطرح کنن، بلکه این بار اثر بخش باشه. هر چند همون موقع هم داشتیم متحد میشدیم که متاسفانه 1-2 نفر از دوستان سعی کردن این اتفاق نیافته و فکر میکنم هنوز خودشون هم ویزاشون نیومده اون دوستان.
    من فکر کنم جزء اون یکی دو نفر بودم... بخشی از علت مخالفتم رو در پست 1813 بیان کردم. این جا هر کس نظرشو می گه، هر کسی هم اختیار داره هر تصمیمی دوست داره بگیره. این که «متأسفانه» یکی دو نفر میان «اتحاد» رو از بین میبرن اصلن چه موضوعیتی داره؟!

پ ن: مدیر محترم، این بحث به نظرم ربطی به تاپیک نداره، باید به جای دیگری منتقل شه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)