صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: تاثیر GPA بر نظر OFFICER در سفارت

پیش فرض تاثیر GPA بر نظر OFFICER در سفارت

آقا من جایی خوندم که این OFFICER ها معدل رو نگاه میکنن!
    آیا واقعیت داره و در ضمن ممکنه معدل پائین داشتن باعث ریحکت شدن بشه؟

ممنون میشم اگه زود یکی جواب بده. اجرتون با خدا.

پیش فرض پاسخ : تاثیر GPA بر نظر OFFICER در سفارت

من خودم قبرس مصاحبه داشتم. برای ما ها رو که ندید. بنظر خود من هم معدل شما قاعدتا هیچ ربطی به ریجکت نمی تونه داشته باشه.
    سخت نگیر
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

saeede83
    Guest

تاثیر مستقیم نداره. البته دیده شده که طرف نخواسته ویزا بده گفته تو وضعیت درسیت خوب نیست و فقط می خوای بری آمریکا بمونی، اما من بعید می دونم دلیل اصلی این موضوع باشه، بالاخره دانشگاه تشخیص داده شما رو بگیره حالا آفیسر کاسه داغ تر از آش که نیست.
    نگران نباشین. حالا معدلتون چند هست؟
    برای اینکه ازتون بپرسن چرا معدلتون پایینه واسه احتیاط جواب آماده داشته باشین

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

اگه دانشگاه و نمرات تافل و جی ار یی تون خوب باشه به نظر من بعیده که یهوووووووو دست بگذاره روی معدل
    ولی کلا اگه معدل در کنار بقیه چیزها کم باشه شاید همونطور که بچه ها گفتند و بخواند رد کنند بهانه گیری کنند

پاشنه ی آشیل بنده 13.64 هست!

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline
    پاشنه ی آشیل بنده 13.64 هست!
    نگران نباش من یکی رو می شناسم با معدل 13.5 لیسانس ویزا گرفت. البته پذیرشش فول فاند بود. شما فاند هم داری؟

نه متاسفانه. من Conditional پذیرش قراره بگیرم.

اما میتونم یه Bank Statement قوی جور کنم با یه Sponser که یک شرکت ساختمانیه.

یعنی من از ترسم که طرف قاط بزنه ؛ حرفی از فاند نزدم. نمیدونم چه کار کنم. با توجه به اینکه ایمیل هام رو تقریباً با فاصله ی خیلی زیاد جواب میده فکر نمیکنم آدم خوش اخلاقی باشه و میل زیادی به پذیرش من داشته باشه.

چه کار کنم؟

saeede83
    Guest

شما اصلا نگران نباش. اگه پذیرش بگیری آفیسر بعیده به معدلت گیر بده، فقط سعی کن پذیرشت conditional نباشه. اگر نمره زبان می خوان سعی کن زودتر امتحان بدی و I-20 ات رو بدون condition بگیری

متداول است که کارنامه را ببینند. در همین فروم هم دیده شده که به علت معدل افراد را رد کرده اند.

اگر روی I-20 قضیه ی conditional بودن پذیرش را ننویسند ممکن است شانس بیاورید و افسر یادش بره کارنامه را ببینه!

بهرحال قبلش قشنگ فکر کنید و یک دلیل منطقی پیدا کنید برای برگشتن. چون استدلال میشه که کسی که معدلش پایینه برای درس خوندن نمیره آمریکا و میره که بمونه.

Junior Member

سلام
    سوال من شاید به این موضوع زیاد ریط نداشته باشه
    من GPAام بد نیست16.5~و یه ماه دیگم امتحان GRE میدم اما تافل پر شده، یه دانشگاه گفت از تافل برات صرفنظر می کنیم اما بقیه دانشگاه ها 1- یکی گفت I-20می دیم اما قبل از ثبت نام برامون نمره تافل بفرست (هر وقت که تونستی و انگار تو I-20 نمیاد) 2- یکی دیگه گفت در I-20 ات ذکر می کنیم که Conditional هستی

با توجه به مطالب دوستان من خیلی نگران شدم و فکر می کنم که Conditional admission زیاد هم جالب نیست، به نظر شما من چی کار کنم؟ conditional نمیتونه فول فاند بگیره؟
    officer در مورد conditional چه جوری برخورد میکنه؟ قضیه visa از هر چیزی بیشتر نگران کننده است :'(

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)