صفحه 145 از 148 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

دوستان سلام

من هزینه سه سال یعنی 30000 یورو رو دارم ولی پدرم کارمند بدبخترین قشر ایران یعنی اموزش و پرورشه پس یعنی فیش حقوقی پایین واسه ساپورتر چه خاکی به سر بریزم؟ میشه سند فروش زمین رو که به نام پدرم هست نه خودم حاصلش همین پول هست رو به عنوان منبع مالی ارایه کنم و کلا بی خیال ساپورتر بشم؟
    ویرایش توسط ahad116 : September 30th, 2017 در ساعت 03:03 AM

Junior Member

بچه ها سلام
    من ي خانوميو ميشناسم تو اتريش خودش اتريشيهل كه قبول كرد ساپورترم بشه حالا ميخوام بدونم اين كه ي اتريشي ساپورتر بشه خوبه يا همينجا يكي از خونوادمو ساپورتر خودم كنم اخه مدارك اينجا بخوام جور كنم خيلي سخته فيش حقوقيه بابام اونقدر نيست به نظرتون چيكار كنم ؟؟

Junior Member

با سلام. دوستان با توجه به اینکه فرمت بانک ملی ظاهرا مقبول سفارت نیست, قصدم اینه که یه حساب توی بانک پاسارگاد باز کنم برای تمکن( سه ماه فرصت دارم). ولی از اونجایی که حقوق واریزیم (دو سال پیش) به بانک ملی بود گردشم رو باید از اون بانک بگیرم برای اثبات منبع پولم. ولی ظاهرا نمیشه تمکن از یه بانک و گردش از بانک دیگه ای باشه. پس چاره چیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    پیشاپیش از صرف وقت و پاسخگویی شما تشکر میکنم
    من قصد دارم برای پاییز 2018 برای مستر از دانشگاه وین اقدام کنم.
    میخواستم بدونم که میشه منبع تمکن مالی رو پس انداز ذکر کرد. چون من شاغل نیستم اما حدود 40میلیون رو در یک حساب پس انداز دارم. ضمنا ساپورتر من همسرم هستن که کارمندن.
    آیا دریافتی ایشون باید از مقدار مشخصی بیشتر باشه؟
    و آیا امکانش هست که دو نفر از ایران ساپورتر دانشجو باشن، مثلا همسرم و برادرش؟

Junior Member

سلام دوستان گرامی،

من فروم رو خوندم ولی نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم.

سوالاتم اینطوری مطرح می کنم:

1ـ خودم یه پس انداز 15 تا 20 میلیونی فعلا دارم با کار پاره وقت که حقوقش خیلی نیست تهیه کردم، ولی می خوام فردی رو به عنوان ساپورتر مالی خودم معرفی کنم که کارمند دولت با حقوق بیشتر از چهار و نیم تا 5 میلیون در ماه هست، ولی متاسفانه در حال حاضر حسابش خالی شده (تازه عروسی کرده، یه کاره تازه راه انداخته و از این جور مخارج) سوالم اینه که آیا توی حساب این فرد هم باید مبلغ ثابت و مشخصی باشه یا همون فیش حقوقیش کافیه برای ساپورتر؟ چون مبلغی رو میخوام بصورت قرض از کسی بگیرم و به حسابش بریزم تا بتونه به حساب من انتقال بده.

2ـ میخوام این شنبه حساب پاسارگاد رو باز کنم، برای افتتاح این حساب این 15 میلیون خودم رو از طرف خودم به حسابم واریز کنم یا بدم به ساپورترم و از حساب خودش به حسابم بریزه؟ (منظورم اینکه که کلا تمام مبالغ رو بدم ایشون بریزه به حسابم (چون توضیح به سفارت کمی سخته که این مبلغ از پس انداز شخصی خودم بوده و اگر بگم از طرف این شخصه بهتره).

3ـ برای اثبات توانایی مالی ساپورترم، فیش حقوقیش کافیه یا بگم سند ماشینش، اجاره نامه کار جدیدش و ملکش (سند ملک کمی مشکل داره) رو هم ارائه بده؟

4ـ این مبلغ 12 هزارتا باید طی چند قسط به حساب من واریز بشه، می تونم طی 8 تا قسط 6 میلیونی به حسابم بگم واریز بکنه، یا می تونه توی چند قسط بزرگ از حساب خودش منتقل کنه؟

5ـ آخرین سوالم، منظور دوستان از کارکردن با حساب خودم رو طی این سه ماهه متوجه نشدم؟ منظورش اینکه که توی این سه ماه واریز و برداشت منظم داشته باشم یا مورد دیگری هست؟ یا همون مبالغی رو که از طرف ساپورتر مالی به حسابم توی این سه ماهه به حسابم میاد کافیه؟

لطفا راهنمایی ام کنید

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- Goethe Frankfurt

من برادرم برای یک کاراموزی یک ماهه درخواست روادید داد که حساب بانکیش مبلغ خیلی بالایی حدود 40 هزار یورو بود. امروز یه نامه دادن که با توجه به شاغل نبودن، این مبلغ موجودی غیر قابل باور هست و منشا پول مشخص نیست و ۷ روز وقت دادن برای ارایه دلیل.
    به نظرتون چجوری باید ثابت کنه که این مبلغی هست که از پدر گرفته که تو حسابش باشه ؟
    سوال دوم چون کارت عضویت در صنف پدر رو داره میتونه بگه من کار میکنم ؟

Junior Member

با سلام و احترام
    من حساب بانک پاسارگاد اصلا ندارم اما حساب بانک کشاورزی و ملی با گردش مالی لازم رو دارم
    خاستم بدونم برای بانک کشاورزی مشکلی پیش نمیاد چون ظاهرا همه دوستان حساب بانک پاسارگاد باز کردند ممنون
    سوال دیگه ای ک داشتم اینه ک من خودم حسابم ب اندازه کافی پول داره اما پدرم نداره مشکلی ک نیست ؟ بازم ممنون

سلام دوستان. سفارت نامه تعهد ساپورتر رو به زبان انگليسي قبول ميكنه با حتما بايد آلماني باشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad3463 نمایش پست ها
    سلام دوستان. سفارت نامه تعهد ساپورتر رو به زبان انگليسي قبول ميكنه با حتما بايد آلماني باشه ؟
    سلام بله قبول میکنه...
    نامه های که انگلیسی صادر میشن نیاز به ترجمه به المانی ندارند فقط نامه های فارسی که باید به المانی ترجمه بشن
    تمکن همه به زبان انگلیسی میدن به سفارت چون بانک انگلیسی صادر میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    من فول فاند هستم دکترا. برای خودم و خانمم هم مجموعا ۱۵۰۰۰ یورو تمکن مالی تونستیم جور کنیم تو حسابمون. آیا کافیه و یا باید از پدرهامونم تمکن ببریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)