صفحه 22 از 148 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbaz91 نمایش پست ها
    سلام دوستان تو ی گواهی که از بانک گرفته میشه هر یورو 1500 تومان حساب میکنه یعنی یعنی 15 میلیون معادل 10000 یورو میشه سفارت این قبول میکنه یا به قیمت روز یورو میخواد ؟
    قبول میکنه !! فقط باید مبلغ معادل به یورو باشه نه اینکه نرخ یورو رو بزنه ! در حال حاضر بانک پاسارگاد انجام میده

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط omidr1370 نمایش پست ها
    خواهش می کنم
    1.در مورد ویزا باید بگم حالا شما مدارکتو آماده کن بفرست بعد که فرستادی به فکر این موضوع باش
    2.با اطمینان جوابتون رو نمی تونم بدم فقط در همین حد بگم که اگر من جای شما بودم همچین کاری نمی کردم فقط یه نامه از سازمان سنجش یا هرجایی دیگه ای که نیاز هست می گرفتم که نشون بدم قبول شدم نمیگم دروغ بگید که این کارو نکردید اصلا این مسئله رو نگید.
    3.در مورد کالج اطلاعی ندارم(امیدوارم دوستان دیگه راهنماییتون کنن)
    4.بله باید بفرستید جواب پذیرش هم بچه ها میگن معمولا تا دو ماه بعد میاد
    راستی من یادمه که شما گفتید سابقه کار هم دارم اگر که مرتبطه ضمیمه پروندتون کنید.
    فقط یه نکته تا یادم نرفته توی این فرم شاهکاری به خرج دادند وگفتند شهریه17یورو درصورتی که شهریه740یوروهست.
    مرسی.. فقط یک سوال دیگه.. درمورد ویزا یکساله دانشجویی حتماً باید 10000 یورو تو حسابت باشه؟ سر این مسئله موندم.. در مورد این هم توضیح میدین.. ایا خودتون هم در اتریش هستین؟
    ممنون
    Don't Give up

Junior Member omidr1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    مرسی.. فقط یک سوال دیگه.. درمورد ویزا یکساله دانشجویی حتماً باید 10000 یورو تو حسابت باشه؟ سر این مسئله موندم.. در مورد این هم توضیح میدین.. ایا خودتون هم در اتریش هستین؟
    ممنون
    1.اگر چند تا پست از این تایپیک و بخونی به جوابت می رسیhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%86%DA%A9
    2.نخیر دوست عزیز من اتریش نیستم من در همین ایران دانشجوی کارشناسی هستم و می خواهم برای دوترم آینده اقدام کنم و یه مقدار توی این مدت آلمانی هم بخونم و یه آزمون ارشد بدم وبا قبولی اون اقدام کنم از این نظر کمکتون کردم چون دیدم زمان کمی دارید و دوستانی هم که الان اونجان معمولا به دلیل مشغله دیر به دیرآنلاین میشن

Junior Member

دوستان این مطلب رو جایی خوندم و برام سوال پیش اومده:

از آنجا که معمولا دانشجویان ایرانی ویزای ۴ ماهه «مخصوص اتریش» از ایران دریافت میکنند ( ویزای نوع D که دانشجو مجاز به خروج از اتریش و ورود به محدوده شنگن نیست ) اقدام بعدی گرفتن کارت اقامت یکساله ( معتبر در تمام اروپای مشترک) است. گرفتن این کارت منوط به در دست داشتن گواهی بیمه, ثبت نام دانشگاه, ثبت نام کلاس زبان برای دانشجویان غیر رسمی , برگه محل سکونت و برگه تایید موجودی در حساب بانکی به مبلغ: برای افراد زیر ۲۴ سال ۳۸۰۰ یورو و برای بیش از ۲۴ سال ۶۸۰۰ یورو است. ( این مبلغ ممکن است سالانه اندکی تغییر کند )

آیا همه دانشجوها همون اول باید تو حسابشون 7000 یورو پول واریز کنن و اگر این پول تو حسابشون نباشه بهشون اقامت یک ساله نمیدن؟؟
    تا اونجایی که میدونم هر مسافر فقط 5000 یورو مجازه که با خودش انتقال بده (اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید لطفا)... تجربه شما چی بوده؟؟

شاد باشین

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط rapply نمایش پست ها
    دوستان این مطلب رو جایی خوندم و برام سوال پیش اومده:

از آنجا که معمولا دانشجویان ایرانی ویزای ۴ ماهه «مخصوص اتریش» از ایران دریافت میکنند ( ویزای نوع D که دانشجو مجاز به خروج از اتریش و ورود به محدوده شنگن نیست ) اقدام بعدی گرفتن کارت اقامت یکساله ( معتبر در تمام اروپای مشترک) است. گرفتن این کارت منوط به در دست داشتن گواهی بیمه, ثبت نام دانشگاه, ثبت نام کلاس زبان برای دانشجویان غیر رسمی , برگه محل سکونت و برگه تایید موجودی در حساب بانکی به مبلغ: برای افراد زیر ۲۴ سال ۳۸۰۰ یورو و برای بیش از ۲۴ سال ۶۸۰۰ یورو است. ( این مبلغ ممکن است سالانه اندکی تغییر کند )

آیا همه دانشجوها همون اول باید تو حسابشون 7000 یورو پول واریز کنن و اگر این پول تو حسابشون نباشه بهشون اقامت یک ساله نمیدن؟؟
    تا اونجایی که میدونم هر مسافر فقط 5000 یورو مجازه که با خودش انتقال بده (اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید لطفا)... تجربه شما چی بوده؟؟

شاد باشین
    فکر میکنم الان شده 7500 یورو ..... از بعضی ها خواستن و از یکسری هم نخواستن

میگن 5000 یورو اما بیشتر هم بردن و میشه .....
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    فکر میکنم الان شده 7500 یورو ..... از بعضی ها خواستن و از یکسری هم نخواستن

میگن 5000 یورو اما بیشتر هم بردن و میشه .....
    ممنون میلاد جان... یک سوال دیگه اینکه اونهایی که گفتید بیشتر از 5000 یورو بردن به صورت رسمی اعلام کردن و یا اینکه به صورت پنهانی این کار رو انجام دادن؟؟ واقعیتش من نگران این هستم که از روش دوم استفاده کنم و بفهمن و مشکل ساز بشه...

Junior Member

سلام دوستان
    نامه تمکن مالی رو باید حتما 2 روز مونده به وقت مصاحبه گرفته باشیم؟
    یاا مهم نیست زمانش؟

به من گفتند که نباید بیش از ده روز تا روز سفارت ازش گذشته باشه. ضمنا همسر من از بانک کارآفرین که حساب داره با مضنون اینکه معادل مثلا ۲۰۰۰۰ یورو پول داره گرفت ولی من که تو بانک سامان حساب دارم، بانک بهم گفت که فرمت تایین شده هست و ما میزنیم که مثلا بیست میلیون پول داری و زیرش مبلغ هر یورو رو میزنیم. سفارت هم اول گفت نه و ... که با اصرار من و اینکه دید من گردش یکسال اخیر حسابم تقریبا ماهی ۳۰۰۰۰۰۰ بوده، گفت خوبه و مشکلی نیست (البته اینها احمق بازی های سیستم ایرانی سفارته، وگرنه نمیشه استاندارد بانک و مملکت رو عوض کرد اون هم بخاطر چهارتا نفهم سفارتی). موفق باشید.

دوستان تو بعضی از پست ها خوندم که تازگیا تمکن مالی به 7500 تغییر پیدا کرده که بعضی وقتا ازتون تمکن مالی میخوان و بعضی وقت ها هم نه.. کسایی که تازه این پروسه و رد کردن میشه توضیح بدن؟ ممنون
    Don't Give up

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    دوستان تو بعضی از پست ها خوندم که تازگیا تمکن مالی به 7500 تغییر پیدا کرده که بعضی وقتا ازتون تمکن مالی میخوان و بعضی وقت ها هم نه.. کسایی که تازه این پروسه و رد کردن میشه توضیح بدن؟ ممنون
    این صحبت شما ربطی به تمکن مالی که شما برای درخواست اقامت دانشجویی به سفارت اتریش در تهران میدید، نداره ...... همون 10000 تا هست ..... اون 7500 که شما میگید مربوط به مرحله ای هست که شما رفتید اتریش و برای گرفتن کارت اقامت یکساله خود ممکن هست از شما بخوان ........
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)