صفحه 144 از 148 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. من تجربه یکی از دوستانم رو عرض میکنم که متاسفانه اخیرا ریجکت شد. ازش پرسیده بودن که این مبلغ رو از کجا آوردی و ایشونم پاسخ داده بود از فروش آپارتمان. ظاهرا اینطور استنباط کرده بودند که ایشون وقتی خونه اش رو هم فروخته، پس دیگه نمیخواد برگرده و ریجکتش کرده بودند.
    با سلام

من سند زمین با ترجمه بردم بهم گفتن این به درد نمی خوره و اگر فروخته بودیش و پولشو تو یه حساب داشتی متونستی اراءه بدی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza751 نمایش پست ها
    با سلام

من سند زمین با ترجمه بردم بهم گفتن این به درد نمی خوره و اگر فروخته بودیش و پولشو تو یه حساب داشتی متونستی اراءه بدی.
    من زمين رو فروختم و كليه مدارك فروش زمين رو دادم به عنوان منبع مالي و با اينكه توي سفارت اون خانم از من پرسيد در مورد منبع مالي و من بشه مدارك فروش زمين رو نشون دادم و اونهم تاييد كرد ، متاسفانه بعد از شش ماه نامه نقصي از مگيسترات وين اومده كه منبع مالي مشخصي ارايه ندادم . منم كه همه مدارك رو تحويلشون دادم و چيز ديگه اي جديد ندارم كه بدم . ايراد بني إسرائيلي (

نقل قول نوشته اصلی توسط melkinpres نمایش پست ها
    من زمين رو فروختم و كليه مدارك فروش زمين رو دادم به عنوان منبع مالي و با اينكه توي سفارت اون خانم از من پرسيد در مورد منبع مالي و من بشه مدارك فروش زمين رو نشون دادم و اونهم تاييد كرد ، متاسفانه بعد از شش ماه نامه نقصي از مگيسترات وين اومده كه منبع مالي مشخصي ارايه ندادم . منم كه همه مدارك رو تحويلشون دادم و چيز ديگه اي جديد ندارم كه بدم . ايراد بني إسرائيلي (
    خیلی متاسفم دوست عزیزم. همونطور که قبلا هم خدمتتون عرض کرده بودم فرقی بین زمین و آپارتمان و... نیست. مهم ارائه مدرکیه که نشون بده مبلغ مشخصی به صورت منظم (مثلا ماهانه) در تمام طول دوران تحصیل شما در اتریش به عنوان پشتوانه شما عمل میکنه و به حسابتون خواهد اومد. اگه خاطرتون باشه گفتم که از نظر مگیسترات فروش املاک این چنینی برای ادامه تحصیل در اتریش میتونه به عنوان نشانه ای دال بر عدم بازگشت شما به ایران پس از اتمام تحصیل تلقی بشه. کمکی اگه از دست بنده یا دوستان ساخته است بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    خیلی متاسفم دوست عزیزم. همونطور که قبلا هم خدمتتون عرض کرده بودم فرقی بین زمین و آپارتمان و... نیست. مهم ارائه مدرکیه که نشون بده مبلغ مشخصی به صورت منظم (مثلا ماهانه) در تمام طول دوران تحصیل شما در اتریش به عنوان پشتوانه شما عمل میکنه و به حسابتون خواهد اومد. اگه خاطرتون باشه گفتم که از نظر مگیسترات فروش املاک این چنینی برای ادامه تحصیل در اتریش میتونه به عنوان نشانه ای دال بر عدم بازگشت شما به ایران پس از اتمام تحصیل تلقی بشه. کمکی اگه از دست بنده یا دوستان ساخته است بفرمایید.
    مرسي دوست عزيز از لطفتون، متاسفانه همينطوره كه شما ميگين . ولي واقعا بايد چه متبعي براي اون ١٠٠٠٠ يورو ارايه داد؟ ميتونم بدونم شما چه مدركي دادين؟
    من به عنوان ساپورتر پدر و مادرم رو معرفي كردم و مدارك ماليشون به اندازه اي كافي بود كه من و پسرم رو در طول اون سالها ساپورت كنن،

سلام
    از دوستان کسی اطلاع داره جدیدا برای سن زیر ۲۴ سال چه مبلغی به عنوان تمکن مالی کفایت می کند ؟
    ممنون میشم هر چه سرعتتر دوستان پاسخ بدهنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی اطلاع داره جدیدا برای سن زیر ۲۴ سال چه مبلغی به عنوان تمکن مالی کفایت می کند ؟
    ممنون میشم هر چه سرعتتر دوستان پاسخ بدهنند.
    سلام. داخل این فایل تو سایت سفارت نوشته: https://www.bmeia.gv.at/fileadmin/us...tt_-_farsi.pdf

برای متقاضیان تا 24 سال: از 491.43 یورو در ماه. که میشه 5897 یورو در سال.

ولی نمیدونم سفارت این مبلغ رو قبول میکنه یا نه، چون همه معمولا با همون 10-12 هزار یورو تمکن میگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Er نمایش پست ها
    سلام. داخل این فایل تو سایت سفارت نوشته: https://www.bmeia.gv.at/fileadmin/us...tt_-_farsi.pdf

برای متقاضیان تا 24 سال: از 491.43 یورو در ماه. که میشه 5897 یورو در سال.

ولی نمیدونم سفارت این مبلغ رو قبول میکنه یا نه، چون همه معمولا با همون 10-12 هزار یورو تمکن میگیرن.
    دوست عزیز سوال من دقیقا در مورد سفارت هست؟
    چه مبلغی را سفارت برای زیر ۲۴ سال قبول می کنه؟و یا چه مبلغی برای این سن مناسبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط melkinpres نمایش پست ها
    مرسي دوست عزيز از لطفتون، متاسفانه همينطوره كه شما ميگين . ولي واقعا بايد چه متبعي براي اون ١٠٠٠٠ يورو ارايه داد؟ ميتونم بدونم شما چه مدركي دادين؟
    من به عنوان ساپورتر پدر و مادرم رو معرفي كردم و مدارك ماليشون به اندازه اي كافي بود كه من و پسرم رو در طول اون سالها ساپورت كنن،
    خواهش میکنم. والا زمانی که من اقدام کردم، صرفا تمکن مالی بانک بعلاوه همین تعهد ساپورتر کفایت میکرد و خبری از این ایرادهای به قول شما بنی اسرائیلی نبود. من فکر میکنم منبعی که ارائه میشه، باید نشون بده شما به صورت پیوسته از ایران مورد حمایت مالی هستید. حتما خاطرتون هست که زمانی فیش حقوقی (یا دسته چک) یک کارمند ولو کارمند دون پایه و با دریافتی متوسط اعتباری داشت که باهاش میشد ضامن وام شد و یا از فروشگاه بصورت قسطی خرید کرد. علتش این بود که بانک یا مدیر فروشگاه مطمئن بود میتونه روی دریافتی دائم اون شخص حساب بکنه و حقوق اون کارمند همیشه برقراره. من تصور میکنم که الان برای سفارت اتریش چنین چیزی مهمه و البته برای سفارتخونه های بیشتر کشورها هم تا قبل از این همینطور بوده، ما چون درباره اتریش صحبت میکنیم برامون تازگی داره. من یادم میاد یکی دو سال قبل از اینکه برای ویزا اقدام کنم و مشغول تحقیق بودم، همین سفارت اتریش صرفا با همون تمکن مالی ویزا می داد و حتی تعهد نامه ساپورتر و اینا هم لازم نبود. این سختگیری ها به تدریج اضافه شد تا اینکه متاسفانه یه وضعیت امروز رسیدیم.

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا راهنمايي كنيد طبق چيزي كه تو سفارت نوشته در مورد مدارك بند ٦ نوشته تعهد نامه ي يك فرد اتريشي ميتواند جايگزين مدارك مالي باشد ميخواستم ببينم چه مداركي از اون فرد ميخواد؟اگه كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنمايي كنيد طبق چيزي كه تو سفارت نوشته در مورد مدارك بند ٦ نوشته تعهد نامه ي يك فرد اتريشي ميتواند جايگزين مدارك مالي باشد ميخواستم ببينم چه مداركي از اون فرد ميخواد؟اگه كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه
    سلام
    تا جایی که من می دونم مدارک مالی و تعهد نامه محضری کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)