صفحه 62 از 148 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

من بالاخره نفهمیدم لازمه حتما مبلغ یه یورو ذکر بشه یا نه.کسی بوده ریجکت بشه بخاطر این موضوع؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من بالاخره نفهمیدم لازمه حتما مبلغ یه یورو ذکر بشه یا نه.کسی بوده ریجکت بشه بخاطر این موضوع؟
    بله لازم و خود بانکها اینو میزنن. فقط بعضیاشون این کارو انجام نمیدن و فقط به ریال و نرخ مبادلاتی یورو رو مینویسن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    اگه بانکتون این کار انچام میده همونو بگیرید اگه کلا گواهی تمکن کلا قابل قبول هس
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی تجربه ی گرفتن تضمین مالی از یه جایی خارج از ایران رو داشته؟
    من از داییم خواهش کردم که برام این ضمانت رو صادر کنه، اما نمیدونم آیا میتونه از آمریکا برای اتریش صادر کنه یا نه؟ من شنیدم که برای آلمان میشه اما برای اتریش هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.
    البته دایی من شهروند آمریکاست نه اتریش. من به آلمانی به شهرداری وین ایمیل زدم اما جواب ندادن.
    کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط SV69 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی تجربه ی گرفتن تضمین مالی از یه جایی خارج از ایران رو داشته؟
    من از داییم خواهش کردم که برام این ضمانت رو صادر کنه، اما نمیدونم آیا میتونه از آمریکا برای اتریش صادر کنه یا نه؟ من شنیدم که برای آلمان میشه اما برای اتریش هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.
    البته دایی من شهروند آمریکاست نه اتریش. من به آلمانی به شهرداری وین ایمیل زدم اما جواب ندادن.
    کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟
    خیر نمیتونه دایی شما باید مقیم اتریش باشن برای المان هم نمیشه ایشون باید از دولت المان اتریش دارای اقامت و کار در اون کشور داشته باشه کسی که ضمانت میکنه واسه کشور خودش میتونه شما رو ضمانت کنه
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member setarehhhh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان من گیج شدم اگه من ی حساب باز کنم بعد خورد خورد بریزم توش مهمه که این پولو از کجا آوردم یعنی از چه حسابی به حساب من ریخته میشه خب شاید من بخوام پول نقد به صورت حضوری تو بانک بریزم هون وقت چی ؟؟اینارو به این علت پرسیدم که قراره که من این پولو از کسی قرض بگیرم !!!!بعد نامه تمکن مالی رو از بانک باید گرفت ؟/؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

هیچ مشکلی نداره شما همین کارو انجام بده. فقط از الان یه چیزیرو اماده کنید که اگه کفتن این پولو از کجا اوردین اونو ارایه کنید. مثلا پیرینت حساب پدر.
    بله از بانک میگیرید به لاتین.
    زیاد وسواس به خرج ندید

Junior Member setarehhhh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

یعنی چی رو باید آماده کنم ؟خب من از حساب پدرم نیست آخه ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

ببینید هیچ قانون و قاعده خاصی تو این مسایل وجود نداره شما ممکن مدارکت کامل باشه و باز گیر بدن پس نمیشه در مورد موضوعی قطعی ج داد.
    شما خورد خورد به حسابتون پول بریزید گردش و تمکن بگیرید و ببرید سفارت. اونجا معلوم میشه چیزی میخوان یا نمیخوان. اما مدرکی دال بر ساپورتر باید ارایه کنید.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

سلام به همه
    نمیدونم چرا وسواس گرفتم ! من واسه ترم آینده میخوام برم‌. البته حساب پاسارگاد دارم، چون دو سال پیش که میخواستم برم اتریش باز کردم. الان اصلا گردش نداره. سه میلیون توش هست فقط. از کی شروع کنم به ریختن پول تو حساب ؟ از طرفی اون ۵۰ میلیون رو سپرده کردم حیفه زود دستش بزنم !! چکار کنم؟ سند ماشین به اسم خودمه ، خوبه ترجمش کنم ؟ با توجه به اینکه من فبلا یک بار رفتم و همه این مراحل رو گذروندم این به من کمک میکنه یا نه ؟ اونجا که بودم هم تو حسابم ۷-۸ هزار تا پول داشتم که با برگشتنم با خودم اآوردم. اما حساب هنوز ۵۰ تا توشه.
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)