صفحه 123 از 148 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی پیام نور

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Nachweis über die Herkunft der Geldmittel seit Januar 2015 bis dato

 Nachweis über die Herkunft der 30000000 IRR auf der Bank Mellat vom 01.02.2016  Im Falle einer Beschäftigung: Steuerkarte لطفا در مورد این نقصی توضیح بدید

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد.متن نامه اي كه شركت جهت ساپورت مالي بايد بنويسه واسه سفارت اتريش دقيقا چي هست؟؟ و اين كه چه مدرك ديگه اي بايد از شركت جهت اثبات ساپورت مالي در طول دوران تحصيل،من بايد تهيه كنم؟؟؟​

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید، ممنون من پذیرش دانشگاه هم رو گرفتم باید خیلی زود وقت سفارت بگیریم تا به سپتامبر برسم به امبد خدا .ممنون میشم شرایطم رو بررسی کنید و اونهایی که تجربه دارن نظراتشون رو بگن تا من استفاده کنم:
    برای 10000 یورو من هفت سال سایقه کار دارم و فیش حقوقیو سابقه بیمه 2.500.000 تومانی به همراه فولنامه ماشینم که فکر کنم پر کنه پول رو (من برای امتحانم با ویزای توریستی رفتم و تازه برگشتم)
    برای تامین 2 سال آینده 2 راه دارم یا تضمین مادرم(فیش حقوقی 1.000.000 تومان) که بازنشسته آموزش و پرورشه و هم اکنون هم در حال تدریس در یک مدرسه است راه دمو گرفتن نامه از یک شرکت در امارات با مضمون تامین هزینه ها ر این مدت
    سوالاتم اینه :
    1.در بحث تامین اولیه آیا مدارکم مکفی هست یا باید چیزی اضافه کنم؟
    2.کدوم روش تضمین بهتره و آیا اصلا مکفی هستند یا لازمه چیزی اضافه کنم؟
    پیشاپیش از لطفتتون ممنونم
    2.در بحث تضمین
    1- نه نیازی به ارایه مدارک ندارید. گواهی اشتغال به کار و ... اوکیه
    2- هر مدرکی که نشون بده شما برای چند سال زندگی تو اتریش مشکل مالی نخواهید داشت. میخواد شرکت باشه یا اعضای خانواده. باید تعهدنامه باشه و همچنین مدارکی از خود شرکت.

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط avihos07 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشيد.متن نامه اي كه شركت جهت ساپورت مالي بايد بنويسه واسه سفارت اتريش دقيقا چي هست؟؟ و اين كه چه مدرك ديگه اي بايد از شركت جهت اثبات ساپورت مالي در طول دوران تحصيل،من بايد تهيه كنم؟؟؟​
    متن دقیق نداره ولی کلا مضمون نامه باید به این صورت باشه که عنوان بشه شما رو در دوران تحصیل ساپورت میکنند ( حالا میتونه قید کنه هزینه تحصیل رو میدیم یا اینکه بگه تا فلان تاریخ باهاتون قرارداد داره که مستنداتشم موجوده و ... ) بهتره در تاریخ های معینی در ماه ورودی مالی داشته باشید که در پرینت حسابتون مشخص باشه که قابل قبول تر باشه ادعاتون نسبت به دریافت حقوقتون و اینکه شغلتون باید چیزی باشه که منطقی برای این ساپورت و دریافت حقوق وجود داشته باشه . مثلا شغل هایی که به حوزه اینترنت یا روباط بین الملل مربوط میشه
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

با سلام و خسته نباشید، ممنون من پذیرش دانشگاه هم رو گرفتم باید خیلی زود وقت سفارت بگیریم تا به سپتامبر برسم به امبد خدا .ممنون میشم شرایطم رو بررسی کنید و اونهایی که تجربه دارن نظراتشون رو بگن تا من استفاده کنم:
    برای 10000 یورو من هفت سال سایقه کار دارم و فیش حقوقیو سابقه بیمه 2.500.000 تومانی به همراه فولنامه ماشینم که فکر کنم پر کنه پول رو (من برای امتحانم با ویزای توریستی رفتم و تازه برگشتم)
    برای تامین 2 سال آینده 2 راه دارم یا تضمین مادرم(فیش حقوقی 1.000.000 تومان) که بازنشسته آموزش و پرورشه و هم اکنون هم در حال تدریس در یک مدرسه است راه دمو گرفتن نامه از یک شرکت در امارات با مضمون تامین هزینه ها ر این مدت
    سوالاتم اینه :
    1.در بحث تامین اولیه آیا مدارکم مکفی هست یا باید چیزی اضافه کنم؟
    2.کدوم روش تضمین بهتره و آیا اصلا مکفی هستند یا لازمه چیزی اضافه کنم؟
    پیشاپیش از لطفتتون ممنونم
    2.در بحث تضمین
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    1- نه نیازی به ارایه مدارک ندارید. گواهی اشتغال به کار و ... اوکیه
    2- هر مدرکی که نشون بده شما برای چند سال زندگی تو اتریش مشکل مالی نخواهید داشت. میخواد شرکت باشه یا اعضای خانواده. باید تعهدنامه باشه و همچنین مدارکی از خود شرکت.

1. برای اثبات اینکه این 10.000 یورو از کجا اومده تو حسابتون بله پیشنهاد میکنم فیش حقوقی تون رو هم بهش اضافه کنید ( البته ترجمه شده و بدون تایید سفارت ) سابقه بیمه هم اگه هزینه بر نیست براتون بهش اضافه کنید البته اگه قراره این پول مابقیش با فروش ماشین پر بشه که حتما پیشنهاد میکنم اون مدرک فروش ماشین رو هم ترجمه و به مدارک اضافه کنید
    2. برای بخش دوم نامه ای شرکت اماراتی میده باید قید بشه دارید باهاش کار میکنید و سمتتون چیه و چه چیزی رو دقیقا برای چه مدت ساپورت میکنه که به زبان انگلیسی کفایت میکنه باشه با مهر و سربرگ
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghorabian نمایش پست ها
    Nachweis über die Herkunft der Geldmittel seit Januar 2015 bis dato

 Nachweis über die Herkunft der 30000000 IRR auf der Bank Mellat vom 01.02.2016  Im Falle einer Beschäftigung: Steuerkarte لطفا در مورد این نقصی توضیح بدید
    ببنید این موضوع در رابطه برای این پیش اومده که مدرکی دال برا اینکه پولی که از ژانویه اومده تو حسابتون ارائه نکردید و الان داره میگه سورس اون رو مشخص کنید
    فکر میکنم گفتید کارمند بودید چون یه همچین چیزی رو بهش اشاره کرده و میگه اگه کارمندید مدرکی دال بر اینکه کارمندید ارائه کنید
    اگه حدس بنده درسته یه نامه به زبان انگلیسی با مهر و سر برگ شرکت کافیه فکر میکنم
    برای اون مورد اول هم که خودتون باید ببینید منبع چی بوده اثباتش کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    ببنید این موضوع در رابطه برای این پیش اومده که مدرکی دال برا اینکه پولی که از ژانویه اومده تو حسابتون ارائه نکردید و الان داره میگه سورس اون رو مشخص کنید
    فکر میکنم گفتید کارمند بودید چون یه همچین چیزی رو بهش اشاره کرده و میگه اگه کارمندید مدرکی دال بر اینکه کارمندید ارائه کنید
    کارمند نیستم جواز کسب رو فرستادم و تعهد محضری

Junior Member

1. برای اثبات اینکه این 10.000 یورو از کجا اومده تو حسابتون بله پیشنهاد میکنم فیش حقوقی تون رو هم بهش اضافه کنید ( البته ترجمه شده و بدون تایید سفارت ) سابقه بیمه هم اگه هزینه بر نیست براتون بهش اضافه کنید البته اگه قراره این پول مابقیش با فروش ماشین پر بشه که حتما پیشنهاد میکنم اون مدرک فروش ماشین رو هم ترجمه و به مدارک اضافه کنید
    2. برای بخش دوم نامه ای شرکت اماراتی میده باید قید بشه دارید باهاش کار میکنید و سمتتون چیه و چه چیزی رو دقیقا برای چه مدت ساپورت میکنه که به زبان انگلیسی کفایت میکنه باشه با مهر و سربرگ

خیلی ممنون از پاسخ شما . پس1. آیا با این حساب گواهی اون شرکت بهتر از تعهد و 2 تا فیش حقوقی مادرم هست؟
    2.آیا باید قرارداد ازاون شرکت ببرم یا میتوتم اعلام کنم به عنوان مشاور باهاشون فعالت داشتم؟
    3.مدارکی از ثبت اون شرکت هم لازمه یا همون نامه گواهی تعهد کفایت میکنه؟
    باز هم خیلی ممنونم

خیلی ممنون از پاسخ شما . پس1. آیا با این حساب گواهی اون شرکت بهتر از تعهد و 2 تا فیش حقوقی مادرم هست؟
    2.آیا باید قرارداد ازاون شرکت ببرم یا میتوتم اعلام کنم به عنوان مشاور باهاشون فعالت داشتم؟
    3.مدارکی از ثبت اون شرکت هم لازمه یا همون نامه گواهی تعهد کفایت میکنه؟
    باز هم خیلی ممنونم

1. راستش من دقت نکردم که دو تا فیش حقوقی دارند و اگه درآمد ایشون بیشتر از 3.000.000 تومنه اون هم میتونه دلیل خوبی برای ساپورت باشه هرچند که من روشی که گفتم رو ترجیح میدم ولی برای محکم کاری میتونید از مادرتون بخواید ایشون هم یه تعهد محضری مبنی بر اینکه در صورت نیاز شما به ساپروت مالی حاضرند این کار رو بکنند به همراه پرینت حسابشون به سفارت ارائه کنید
    2. نه نیازی به ارائه قرارداد نیست و می تونم توی نامه قید کنند در حکم همون مشاور دارید باهاشون کار میکنید
    3. نه مدارک از ثبت شرکت نیازی نیست
    خواهش میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghorabian نمایش پست ها
    کارمند نیستم جواز کسب رو فرستادم و تعهد محضری
    خب بنظر میرسه این براشون نسبت به ریز پرینتتون منطقی نبوده که این پول چطوری اومده تو حسابتون و چون من هم نمیدونم دقیقا جریان چیه حس میکنم یکی از این دو حالت زیر اتفاق افتاده :
    1. پولی داخل حسابتون بوده در ابتدا که مشخص نشده از کجا اومده
    2. پول هایی که داخل حسابتون واریز شده کمی نامتعادل واریز و برداشت شده

اگه مورد اول درست باشه که میتونید مدرک مورد نظر رو ارائه کنید که پول از کجا اومده و اگر مورد دوم درسته که متاسفانه چیزی به ذهنم نمی رسه چون توضیح از طریق یک نامه که نمی دونم چقدر براشون موثر باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)