صفحه 146 از 148 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط sasi2400 نمایش پست ها
    من برادرم برای یک کاراموزی یک ماهه درخواست روادید داد که حساب بانکیش مبلغ خیلی بالایی حدود 40 هزار یورو بود. امروز یه نامه دادن که با توجه به شاغل نبودن، این مبلغ موجودی غیر قابل باور هست و منشا پول مشخص نیست و ۷ روز وقت دادن برای ارایه دلیل.
    به نظرتون چجوری باید ثابت کنه که این مبلغی هست که از پدر گرفته که تو حسابش باشه ؟
    سوال دوم چون کارت عضویت در صنف پدر رو داره میتونه بگه من کار میکنم ؟
    شما باید همزمان حساب پدر رو هم می فرستادید که چک کنن از کجا اومده پول و همچنین باید مدارکی ارایه بدید که پدر از کجا درامد داره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r2979 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من حساب بانک پاسارگاد اصلا ندارم اما حساب بانک کشاورزی و ملی با گردش مالی لازم رو دارم
    خاستم بدونم برای بانک کشاورزی مشکلی پیش نمیاد چون ظاهرا همه دوستان حساب بانک پاسارگاد باز کردند ممنون
    سوال دیگه ای ک داشتم اینه ک من خودم حسابم ب اندازه کافی پول داره اما پدرم نداره مشکلی ک نیست ؟ بازم ممنون
    باید ثابت کنید پول تو حسابتون از کجا اومده و اینکه در سال های تحصیل چه کسی قراره شما رو ساپورت کنه. چون شما در زمان تحصیل کار نمی کتید و اتریش می خواد بدونه چه جوری هزینه هاتون رو می دید. پس باید یه ساپورتر معرفی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimentezari نمایش پست ها
    سلام
    من فول فاند هستم دکترا. برای خودم و خانمم هم مجموعا ۱۵۰۰۰ یورو تمکن مالی تونستیم جور کنیم تو حسابمون. آیا کافیه و یا باید از پدرهامونم تمکن ببریم؟
    تو پذیرشتون نوشته که فول فاند هستید؟ برای دکترا؟ اگه نوشته شده باشه و افیسری که پرونده شما رو بررسی می کنه گیج نباشه باید قبول کنن. و اینکه اگه هنوز مدارک و نفرستادید، یه نامه بنویسید و روی مدارک بذارید که تمکن مالی شما از کجا اومده. مدارکی هم برای اثباتش هست تو نامه بگید و بگید که فول فاند هستید و هزینه هاتون رو پوشش میده.
    در ضمن شما اینجا به ازای هر نفر حدود 1000 یورو باید تو حساب باشه. اگه فاندتون جوری هست که پوشش بده باید بالای 2000 یورو باشه. در اینصورت ویزای شما کاری حساب میشه اگه دکترا هستید و اصولا نباید گیر بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    تو پذیرشتون نوشته که فول فاند هستید؟ برای دکترا؟ اگه نوشته شده باشه و افیسری که پرونده شما رو بررسی می کنه گیج نباشه باید قبول کنن. و اینکه اگه هنوز مدارک و نفرستادید، یه نامه بنویسید و روی مدارک بذارید که تمکن مالی شما از کجا اومده. مدارکی هم برای اثباتش هست تو نامه بگید و بگید که فول فاند هستید و هزینه هاتون رو پوشش میده.
    در ضمن شما اینجا به ازای هر نفر حدود 1000 یورو باید تو حساب باشه. اگه فاندتون جوری هست که پوشش بده باید بالای 2000 یورو باشه. در اینصورت ویزای شما کاری حساب میشه اگه دکترا هستید و اصولا نباید گیر بدن.
    اون بخشی که بگبم تمکن مالی از کجا اومده رو متوجه نشدم.
    از فاند من بعد از کسر مالیات ماهی ۲هزارتا میمونه برامون.

Junior Member

با سلام
    برای گواهی تمکن مالی، اگر سند خونه خودم رو ترجمه کنم و به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسونم، کافیه؟
    من درخواست ویزای جستجوی کار دادم و تا دو ماه دیگه وقت سفارت دارم.
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه گیلان

دوستان عزیز سلام. وقتتون بخیر
    من یه سوالی برام پیش اومده. من برای ویزای تحصیلی کانادا آنلاین اقدام کردم. یه قسمت از چک لیستم نامه تمکن مالی از بانک و دارایی ها و فیش حقوقی پدرم رو میخواد. برای نامه تمکن مالی از اقوام مبلغ زیادی برای 3 روز قرض کردم که حدود 60 هزار دلار کانادا شد. اما پولی که قرض کرده بودم رو بعد از گرفتن نامه تمکن مالی پس دادم. میخواستم بدونم سفارت کانادا دوباره ازحساب بانکی پدرم استعلام میگیره یا نه؟ چون از یکی از دوستانم شنیده بودم که اون پول باید برای مدتی مثلا دو ماه توی حساب باشه.
    ممنون میشم اگه کسی در جریانه راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid95es نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. وقتتون بخیر
    من یه سوالی برام پیش اومده. من برای ویزای تحصیلی کانادا آنلاین اقدام کردم. یه قسمت از چک لیستم نامه تمکن مالی از بانک و دارایی ها و فیش حقوقی پدرم رو میخواد. برای نامه تمکن مالی از اقوام مبلغ زیادی برای 3 روز قرض کردم که حدود 60 هزار دلار کانادا شد. اما پولی که قرض کرده بودم رو بعد از گرفتن نامه تمکن مالی پس دادم. میخواستم بدونم سفارت کانادا دوباره ازحساب بانکی پدرم استعلام میگیره یا نه؟ چون از یکی از دوستانم شنیده بودم که اون پول باید برای مدتی مثلا دو ماه توی حساب باشه.
    ممنون میشم اگه کسی در جریانه راهنمایی کنه
    دوست عزیز. سوالتون رو در جای اشتباه پرسیدید. اینجا تالار مربوط به گواهی تمکن مالی برای دریافت ویزای اتریش هست.

Junior Member

ساپورتر مالی حتما باید پدر یا اعضای خانواده باشن؟

سلام ، ما از وکیل پرسیدیم گفت برای هر دو نفرتون ( زن و شوهر ) که به عنوان دانشجو میریم باید نفری ۱۲۰۰۰ یورو تو حساب باشه و از طرفی باید پدر خودم و خانمم باهم ما رو ضمانت کنن ، پدر من ۶ میلیون حقوق بازنشستگی و پدر خانمم ۱۵ میلیون حقوق خلبانی شونه
    ۱-ایا میشه هر دو پدر ، من و همسرم رو با هم ساپورت کنن ؟
    ۲- وکیل به ما گفته بعد از رفتن به اتریش باید حسابی بازکنید هز کدوم و توی هر حساب ۱۲ تا ۱۴ هزار یورو بریزید ایا این درست است ؟
    ۳- ایا میشه اول یه حساب باز کرد تو اتریش پول رو ریخت تاییده گرفت و دوباره پول رو برداشت و برای همسرم این کار رو با همون پول انجام داد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان خسته نباشید امیدوارم سوال تکراری نباشه و مطمعنم با این شرایط مشکله خیلیاست
    الان که یورو حول 13000 می چرخه و ما باید 12000 هزار یورو تو حسابمون باشه (مشکلی ندارم واسش)فقط این واقعا کم پولی نیست من چجوری ثابت کنم این یهو از کجا اومده و علاوه بر اینکه پدره من بازنشسته آموزش و پرورشه 2 ت حقوق می گیره و مادرم حول حوشه 6 ت من هردو رو ساپورت مالی معرفی کنم قبول می کنن آیا؟ چون اگه 6 میلیون درامده مادرم تقسیم بر 13000 ت بشه میشه 461 یورو در ماه در صورتی که شما میگید ماهی 890 یورو باید در حساب 3 ماه گردش باشه و سفارت میگه 2 ت که حقوق پدره باید باشه برای خرج و مخارج زندگی خودشون باشه
    حالا ما یه ماشین داریم می تونیم بفروشیم و یه وامم بگیریم 50 ت بزاریم روش بشه ، این ماشین که منبعش رو که میشه ترجمه فروش قولنامه هستش هیچی ، وام رو چی کار کنم؟
    و یک راه درو دیگه هم دارم اینکه یه عمو دارم آلمان وضع مالی خوبی داره اون میتونه ساپورتر بشه واسه من اگه اره مدارک چی می خواد؟
    ببخشید زیاد شد ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)