صفحه 33 از 148 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinkb نمایش پست ها
    من گردش حسابم چند باری کارت به کارت شده باحساب بابام گاهی هم با کسای دیگه. پرینت حساب بابامو میبرم ,اما اگر خواستن بشون بدم؟یا خودم ضمیمه کنم؟
    فرقی میکنه حساب بابامون چه نوعی باشه؟
    بانک ملت یا بانکای دولتی دیگه با فرمت مورد قبول سفارت پرینتو میدن؟
    شما یک گردش حساب مالی میخایید یه گواهی تمکن مالی ! گردش حساب ترجیحن 3 ماهه باشه میتونید از حسابهای دیگه هم باشه و همون جا بگید که انتقال دادین ! الان دیگه طاهرن فرقی نمیکنه سفارت خودش معادل یورو حساب میکنه البته شنیدم مطمعن نیستم !

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

من گردش حسابم چند باری کارت به کارت شده باحساب بابام گاهی هم با کسای دیگه. پرینت حساب بابامو میبرم ,اما اگر خواستن بشون بدم؟یا خودم ضمیمه کنم؟
    سلام.بله بانک ملت فرمتی که توش معدل یورویی نوشته باشه هم میده.من خودم چند روز پیش گرفتم

Junior Member

اگر حساب خودتون در سه ماه اخیر پیش از صدور گواهی بانک گردش خوبی دارشته اصلاً نیازی به ارائه جزئیات حساب پدرتون نیست شیرین جان.
    من از این جهت بانک پاسارگاد رو توصیه کردم که کاملاً مطابق فرمت مورد تآیید سفارت گواهی صادر میکنه. البته بانک ملی هم زیر گواهی صادره ذکر میکنه که هر یورو معادل ایکس ریال ایران هستش اما کل موجودی رو به یورو معادل نمیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mastermind نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون .
    ولی یکی از بچه هایی که اخیرا واسه ویزا اقدام کرده بود ، نتیجه اش اومده ، با اینکه 46 میلیون 1 ماه توی حسابش بوده ، براش زده موجودی ناکافی !!
    همین جوابی که به این دوستمون دادند مشکل ایجاد کرده !
    نمی دونم یکی نیست به این آقای سفیر بگه بابا اینجا ایرانه ، اگه کسی 50 میلیون پول نقد داشته باشه که بر نمیداره بذاره تو حساب که سه ماه بعد ارزشش 20 تومنم نباشه !
    ولی حالا اگه کسی اخبار تازه تری داره یه ملتیو از دلواپسی در بیاره . همین 50 میلیون گذاشتن خودش عذابیه واسه خودش دیگه چه برسه بخوای 3 ماهم تو حساب نگهش داری

ببخشید موجودی ناکافی که زده ,درخواست ویزاشو رد کرده؟؟؟
    شاید برای دوستتون که ایراد گرفتن یورو بیشتر از4600 تومن بوده! ؟اگر موجودیش معادل 10000یورو بوده و 1ماه هم مونده توحسابش عجیبه! یا شاید هم گردش حساب 3 ماه رو نداشته و ثابت گذاشته پولو و کم و زیاد نکرده!

والا اینطور که من از دوستان اینجا متوجه شدم نیازی نیست که50 میلیون 3 ماه توحساب باشه! یعنی حداقل حدود 10 روز یا 2 هفته قبل از نوبت سفارتمون باید تو حساب بمونه و کافیه! و قبلش هم که گردش حساب 3 ماهمون مهمه!
    لطفا دوستان اگر درسته تایید کنید یا اگر نه تصحیح بفرمایید... ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

ببخشید موجودی ناکافی که زده ,درخواست ویزاشو رد کرده؟؟؟
    شاید برای دوستتون که ایراد گرفتن یورو بیشتر از4600 تومن بوده! ؟اگر موجودیش معادل 10000یورو بوده و 1ماه هم مونده توحسابش عجیبه! یا شاید هم گردش حساب 3 ماه رو نداشته و ثابت گذاشته پولو و کم و زیاد نکرده!

والا اینطور که من از دوستان اینجا متوجه شدم نیازی نیست که50 میلیون 3 ماه توحساب باشه! یعنی حداقل حدود 10 روز یا 2 هفته قبل از نوبت سفارتمون باید تو حساب بمونه و کافیه! و قبلش هم که گردش حساب 3 ماهمون مهمه!
    لطفا دوستان اگر درسته تایید کنید یا اگر نه تصحیح بفرمایید... ممنون
    گردش حسابتون اگه خوب باشه نیازی نیست 2 هفته بمونه.3- 4روز مونده به وقت سفارت موجودی رو کامل کنید و گواهی بگیرید.سعی کنید که از 50 پایین نباشه که سفارت اذیت نکنه.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان من یه سوالی داشتم آیا بعد از اینکه وارد اتریش شدیم باید مثل آلمان حساب بلوکه تو بانک باز کنیم یا نه میتونیم با پرینت مالی یا exchange paper اقامتمون رو تمیدی کنیم؟

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی داشتم آیا بعد از اینکه وارد اتریش شدیم باید مثل آلمان حساب بلوکه تو بانک باز کنیم یا نه میتونیم با پرینت مالی یا exchange paper اقامتمون رو تمیدی کنیم؟
    بلوکه نمیشه 1 پرینت میگیری اقامت تمدید میکنی !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)، شهید بهشتی

دوستان سلام، می خواستم ببینم با یورو الان که حدود 4500 تومان هست ، 10000 یورو میشه 45میلیون. این مقدار کافی هست یا حتما باید بالای 50 م باشه؟ سوال دومم، گردش حساب من، آذر و دی و بهمن 91 خوب بوده به نسبت 2 ماه اخیر، آیا اگر از اون تاریخ پرینت بگیرم ایراد داره؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط hanana نمایش پست ها
    دوستان سلام، می خواستم ببینم با یورو الان که حدود 4500 تومان هست ، 10000 یورو میشه 45میلیون. این مقدار کافی هست یا حتما باید بالای 50 م باشه؟ سوال دومم، گردش حساب من، آذر و دی و بهمن 91 خوب بوده به نسبت 2 ماه اخیر، آیا اگر از اون تاریخ پرینت بگیرم ایراد داره؟ مرسی
    سلام.به نظرم بهتره بهونه دست سفارت ندید.همه 50 بردن.شما هم اینکارو بکن.گردش حساب هم از تاریخ رزرو سه ماه قبلش باید باشه.حسابتون گردش خوبی داشته باشه 2 ماهم میشه.چون مهم گردش حساب با موجودی هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hanana نمایش پست ها
    اگر براتون مقدوره بالاخره یه جوری 50 میلیون رو جور کنین که خوب این گزینه مطمئن تری هستش. مسئولین سفارت خودشون هم میدونن اکثر متقاضی ها فقط به مدت چند روز این مبلغ رو تو حساب نگه میدارن چون منطقاً تو ایران کسی پولشو تو بانک نگه نمیداره مگر گزینه دیگه ای نداشته باشه. با وجود این در کل هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدین تا مسئولین مطمئن بشن که شما میتونین از پس هزینه هاتون تو اتریش بر بیاین. شما میتونین گردش پنج شش ماه اخیر رو ببرین که تازه برای سفارت مقبول تر هم هست. من هم همین کار رو در مورد گردش یکی از حساب ها انجام دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)