صفحه 5 از 148 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

این جریان 8000 یورو که دوستان توی تاپیکای دیگه مطرح کرده بودن چیه؟ من که میل زدم گفتن 10000 یوروه. کسی اطلاع درست حسابی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط rohamnoori نمایش پست ها
    این جریان 8000 یورو که دوستان توی تاپیکای دیگه مطرح کرده بودن چیه؟ من که میل زدم گفتن 10000 یوروه. کسی اطلاع درست حسابی داره؟
    این واسه تمدید اقامت یکساله شما در اتریش هست و باید اینجا تویه حسابتون باشه
    البته بعضی مواقع همین اول هم برای گرفتن کارت اقامت ازتون این پول رو میخوان

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط elenayz نمایش پست ها
    سلام
    بانک ها یورو به نرخ دولتی میزنن یا آزاد
    یعنی معادل 10000 یورو به نرخ دولتی تو حساب داشته باشیم یا آزاد؟
    من صادرات حساب دارم مشکلی نیست که ؟
    مرسی
    به نرخ دولتی حساب میکنند.من 18000000 ریختم شد 11842 یورو.هر یورو 1520 حساب کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc; MBA; PhD

دوستان سلام

من حساب ارزی یورویی در بانک پارسیان دارم که موجوذیش 10000 یورو هست ولی هیچ گردش حسابی نداره . آیا برای حسایهای ارزی هم باید گردش ببریم .....

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soh11ir نمایش پست ها
    دوستان سلام

من حساب ارزی یورویی در بانک پارسیان دارم که موجوذیش 10000 یورو هست ولی هیچ گردش حسابی نداره . آیا برای حسایهای ارزی هم باید گردش ببریم .....
    احتیاجی به حساب ارزی نبود ولی فکر میکنم باید برای همه حسابها گردش بخوان به نظرم یک حساب ریالی در بانک پاسارگاد باز کنید بهتره

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

سلام دوستان
    چندتا سوال در مورد این نامه تمکن مالی داشتم ممنون میشم جواب بدید.

من میخوام نامه تمکن مالی رو از بانک پارسیان بگیرم، بانک پارسیان که موردی نداره که ؟
    10000 یورو داخل یانک ( حتی برای یه روز هم کافیه ) میزاریم بهدش ازشون مثلا" فرداش صورتحساب میگیریم که معادل یورو هم داخلش بنویسه و به انگلیسی هم باشه ( دیگه احتیاج به ترجمه و مهر دادگستری و اینجور چیزا نداره ؟ )
    بعد گرفتن نامه میتونیم پول رو برداریم ؟ اگر همراه داشته باشیم بازهم همین 10000 یورو هست ؟
    پس با این اوصاف احتیاج به گردش مالی 3 ماه آخر اینا نیستش که ؟

اگر مورد دیگه ای هم هست که من فراموش کردم بگم لطف کنید بگید.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال در مورد این نامه تمکن مالی داشتم ممنون میشم جواب بدید.

من میخوام نامه تمکن مالی رو از بانک پارسیان بگیرم، بانک پارسیان که موردی نداره که ؟
    10000 یورو داخل یانک ( حتی برای یه روز هم کافیه ) میزاریم بهدش ازشون مثلا" فرداش صورتحساب میگیریم که معادل یورو هم داخلش بنویسه و به انگلیسی هم باشه ( دیگه احتیاج به ترجمه و مهر دادگستری و اینجور چیزا نداره ؟ )
    بعد گرفتن نامه میتونیم پول رو برداریم ؟ اگر همراه داشته باشیم بازهم همین 10000 یورو هست ؟
    پس با این اوصاف احتیاج به گردش مالی 3 ماه آخر اینا نیستش که ؟

اگر مورد دیگه ای هم هست که من فراموش کردم بگم لطف کنید بگید.
    اگر بانک معادل کل مبلغ شمارو به یورو میزنه مشکلی نداره
    و برای همراه هم باید به همون اندازه پول در حساب داشته باشید یعنی 20.000 یورو و گردش مالی هم احتیاج هست

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    اگر بانک معادل کل مبلغ شمارو به یورو میزنه مشکلی نداره
    و برای همراه هم باید به همون اندازه پول در حساب داشته باشید یعنی 20.000 یورو و گردش مالی هم احتیاج هست
    یعنی باید گردش مالی سه ماه آخر رو بگیرم و در آخرش مجموع رو به یورو بنویسه ؟ شما خودتون گردش مالی گرفتین ؟
    گردش مالی رو به انگلیسی بگیرم و با مهر برجسته که احتیاج به ترجمه نداشته باشه دیگه درسته ؟ گردش مالی رو به انگلیسی میدن ؟

ممنونم از وقتی که میزارید
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    یعنی باید گردش مالی سه ماه آخر رو بگیرم و در آخرش مجموع رو به یورو بنویسه ؟ شما خودتون گردش مالی گرفتین ؟
    گردش مالی رو به انگلیسی بگیرم و با مهر برجسته که احتیاج به ترجمه نداشته باشه دیگه درسته ؟ گردش مالی رو به انگلیسی میدن ؟

ممنونم از وقتی که میزارید
    منم گواهیم رو از بانک پارسیان گرفتم و مشکلی نداشت.
    توجه داشته باشید که نامه باید به انگلیسی باشه و ضمنا معادل موجودی شما رو باید به یورو بزنه.نه اینکه بنویسه هر یورو چقدر.باید بزنه شما معادل چقدر یورو در حساب دارید که قائدتا باید 10000 تا یا بیشتر باشه برای هر نفر.اگه حساب شما ریالیه قیمت ارز رو دولتی حساب خواهند کرد که از این نظر کلی به صرفه خواهد بود.به بانک بفرمائید برای سفارت میخواهید خودشون فرمت آماده دارن و مهر برجسته میزنند و امضا هم میکنند.
    گردش مالی هم به انگلیسی باید باشه.البته دیگه مهر برجسته فکر نمیکنم داشته باشه و فقط یه مهر شعبه و پاراف داره.
    خوبیه بانک پارسیان اینه که اگه صبح زود بروید همون روز نامه رو میدن.اکثر بانکها دو سه روز معطلی دارند.
    اگه شعبه بانک شما درباره معادل یورویی نوشتن متوجه نشد و زیر بار نرفت به شعبه مرکزی بانک پارسیان در شهرک غرب مراجعه کنید.اونجا حتما کارتون رو راه می اندازن.

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    منم گواهیم رو از بانک پارسیان گرفتم و مشکلی نداشت.
    توجه داشته باشید که نامه باید به انگلیسی باشه و ضمنا معادل موجودی شما رو باید به یورو بزنه.نه اینکه بنویسه هر یورو چقدر.باید بزنه شما معادل چقدر یورو در حساب دارید که قائدتا باید 10000 تا یا بیشتر باشه برای هر نفر.اگه حساب شما ریالیه قیمت ارز رو دولتی حساب خواهند کرد که از این نظر کلی به صرفه خواهد بود.به بانک بفرمائید برای سفارت میخواهید خودشون فرمت آماده دارن و مهر برجسته میزنند و امضا هم میکنند.
    گردش مالی هم به انگلیسی باید باشه.البته دیگه مهر برجسته فکر نمیکنم داشته باشه و فقط یه مهر شعبه و پاراف داره.
    خوبیه بانک پارسیان اینه که اگه صبح زود بروید همون روز نامه رو میدن.اکثر بانکها دو سه روز معطلی دارند.
    اگه شعبه بانک شما درباره معادل یورویی نوشتن متوجه نشد و زیر بار نرفت به شعبه مرکزی بانک پارسیان در شهرک غرب مراجعه کنید.اونجا حتما کارتون رو راه می اندازن.
    سلام شبگرد عزیز
    ممنون از راهنماییتون ،لطف کردید
    پس باید گردش مالی هم گرفته بشه دیگه حالا اگر تراکنش زیاد بالا نباشه که مهم نیست ،نه ؟ و اینکه دیگه نه نامه موجودی و نه گردش مالی اگر به انگلیسی باشه احتیاج به ترجمه و مهر بقیه ارگانها نداره دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)