صفحه 6 از 148 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1479

موضوع: اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در خصوص گواهی تمکن مالی از بانک

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام شبگرد عزیز
    ممنون از راهنماییتون ،لطف کردید
    پس باید گردش مالی هم گرفته بشه دیگه حالا اگر تراکنش زیاد بالا نباشه که مهم نیست ،نه ؟ و اینکه دیگه نه نامه موجودی و نه گردش مالی اگر به انگلیسی باشه احتیاج به ترجمه و مهر بقیه ارگانها نداره دیگه
    اگر انگلیسی باشه دیگه احتیاج به ترجمه نیست. اما اگر به فارسی بهتون دادن فقط مهر مترجم کافیه و به چیزای دیگه احتیاج نداره.
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

گویا بانک پارسیان جدیدا با یه فرمت دیگه گواهی میده و کل مبلغ رو به یورو نمیزنه و فقط معادل یک یورو رو به ریال در پایین میزنه و این نامه در اکثر موارد مورد تائید سفارت نیست

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Senior Member

دوستان سلام...

من چندین حساب دارم در بانک پارسیان....همه اونا رو سالها پیش باز کردم...اما در گواهی تمکن مالی همیشه تاریخ 1 یا نهایتا دو سال پیش رو می زنه....

بهش میگم چرا....میگه که حسابهای شما هر سال دارن خود به خود با همون شرایط قبلی اتوماتیک تمدید می شوند....به خاطر همین ما همون تاریخی رو می زنیم که آخرین بار تمدید شده....مثلا فرض کنید من حسابم رو 1/1/2001 باز کردم....الان برم تمکن مالی بگیرم میزنه 1/1/2012....یعنی همون تاریخی که سال به سال داره تمدید میشه....مال شما هم همین طوری است؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید....

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

من چندین حساب دارم در بانک پارسیان....همه اونا رو سالها پیش باز کردم...اما در گواهی تمکن مالی همیشه تاریخ 1 یا نهایتا دو سال پیش رو می زنه....

بهش میگم چرا....میگه که حسابهای شما هر سال دارن خود به خود با همون شرایط قبلی اتوماتیک تمدید می شوند....به خاطر همین ما همون تاریخی رو می زنیم که آخرین بار تمدید شده....مثلا فرض کنید من حسابم رو 1/1/2001 باز کردم....الان برم تمکن مالی بگیرم میزنه 1/1/2012....یعنی همون تاریخی که سال به سال داره تمدید میشه....مال شما هم همین طوری است؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید....
    این مشکلی نداره که برای سفارت 3ماه اخر مهم هست. در ضمن پارسیان قیمت یورو میزنه که سفارت قبول نمیکنه باید باهاشون حرف بزنید که معادل یورو بزنه بهتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    این مشکلی نداره که برای سفارت 3ماه اخر مهم هست. در ضمن پارسیان قیمت یورو میزنه که سفارت قبول نمیکنه باید باهاشون حرف بزنید که معادل یورو بزنه بهتون.
    من قبلا رفتم و ازشون درخواست کردم و برام زدند...هم می زنه 1 یورو = فلان ریال

هم جمع کل رو به یورو می زنه...یعنی کل موجودی = فلان یورو

برای دلار کانادا و دلار آمریکا و کلا هر واحد پولی که بخوای میزنه...

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    من قبلا رفتم و ازشون درخواست کردم و برام زدند...هم می زنه 1 یورو = فلان ریال

هم جمع کل رو به یورو می زنه...یعنی کل موجودی = فلان یورو

برای دلار کانادا و دلار آمریکا و کلا هر واحد پولی که بخوای میزنه...
    پس مشکلی نیست میتونید تمکن مالی و گردش حساب 3ماهه رو بهشون بدید.

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

سلام

این تمکن مالی که موجودی حساب هست رو جدا میدن و بعد تو یه برگه دیگه گردش 3 ماه، درسته ؟

موجودی حساب به انگلیسی هست و با مهر امور بین الملل و هیچ احتیاج به ترجمه و مهر ارگانها نداره.

اما در مورد گردش مالی چی اونم به انگلیسی میدن از یکی از دوستان شنیده بودم همون فارسی داده سفارت. یا فقط پاراف میکنن ؟؟؟

از دوستانی که به سفارت گردش مالی رو دادن لطفا" توضیح بدن
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام

این تمکن مالی که موجودی حساب هست رو جدا میدن و بعد تو یه برگه دیگه گردش 3 ماه، درسته ؟

موجودی حساب به انگلیسی هست و با مهر امور بین الملل و هیچ احتیاج به ترجمه و مهر ارگانها نداره.

اما در مورد گردش مالی چی اونم به انگلیسی میدن از یکی از دوستان شنیده بودم همون فارسی داده سفارت. یا فقط پاراف میکنن ؟؟؟

از دوستانی که به سفارت گردش مالی رو دادن لطفا" توضیح بدن
    تمکن مالی لاتین هست و نیازی به ترجمه و یا تائید نداره.
    گردش حساب هم بعضی از بانکهای دولتی میدن (به عنوان مثال ملت میده رفاه نمیده وبانکهایی که نمیده باید بدید ترجمه و فقط مهر مترجم رو باید داشته باشه) بانکهای خصوصی هم کلا گردش حساب به لاتین میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engineering- Shahid Beheshti university

سلام دوستان
    من برای PhD پذیرش گرفتم از دانشگاه TU Vienna و الان با شوهرم به عنوان همراه من، می خوایم ویزا بگیریم تا دو هفته دیگه حدودا. در مورد تمکن مالی یه سوال دارم و ممنون می شم اگه کمکم کنید
    از پست های قبلی متوجه شدم که همراه هم نیازه 10 هزار یورو توی حساب داشته باشه، یعنی در مجموع 20 هزار یورو نیاز داریم. حالا سوال من اینه که آیا این 20 هزار یورو باید توی حساب من باشه و یک پرینت حساب کافیه یا باید شوهرم جداگانه 10 هزار یورو تو حساب داشته باشه و دو تا پرینت حساب 10 هزار یورویی ببریم سفارت؟

آیا کسی توصیه ای در مورد اینکه ریسک گرفتن ویزا با همراه کمتر بشه، داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engineering- Shahid Beheshti university

یه سوال دیگه هم داشتم و ممنون می شم کسایی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
    من خودم حساب پاسارگاد نداشتم و یک هفته است که حساب باز کردم، حدودا زمانی که می خوام برم سفارت سه یا چهار هفته دیگه است. اگر تو این مدت نقل و انتقال زیاد داشته باشم با حسابم و در نهایت هم 20 هزار یورو برای خودم و شوهرم توی حساب بذارم و پرینت حساب بگیرم، چون کمتر از سه ماه از افتتاح حساب گذشته، مشکلی پیش نخواهد امد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)