نقل قول نوشته اصلی توسط sanazik نمایش پست ها
انگلیسی درست و حسابی بلد باشید بهتره تا یه ذره دانمارکی بلد باشید با یه انگلیسی ضعیف
کاملا درست می گین.
ببینین پزشکا به دلیل اینکه باید مدرک دنسک 3 را داشته باشند که بتونن اینجا شروع به کار کنند برای همین شاید اگه تو ایران دانمارکی بخونن اینجا برن ماجول 2 یا 3 و اینطوری چند ماه جلو بیفتن.در غیر اینصورت از همون ماجول 1 اینجا بخونین بهتره. (من اومدم اینجا ماجول 3 نشستم ولی واقعا وفتی کتاب و نحوه تدریس و روندیادگیری همسرم رو می بینم که از اول اینجا شروع کرده به خودم گفتم کاش منم این محدودیت زمانیو نداشتم و اینجا از اول شروع می کردم).
به دوستان غیر پزشک پیشنهاد می کنم که زبان انگلیسی رو روش کار کنن تا توی مصاحبه ها و همایش ها کاری کم نیارن. شما هرچقدر زبانتون بهتر باشه خوب بهتر می تونید خودتونو present کنید. ولی نقص زبان امکان present خوب رو ازتون می گیره.
. ( همسر من ارشد IT هست . توی 90 درصد آگهی های کاری می نویسن انگلیس فلونت و دانستن دنیش هم اولویت داره . همسرم میگه خوب من که دنیش بلد نیستم و واقعا انگلیسم هم در مقایسه با انگلیسی دانمارکی ها واقعا فلونت حساب نمیشه کاشکی تو ایران بیشتر رو مکالمه انگلیسی کار می کردم. )