صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 134

موضوع: راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی واسه یادگرفتن زبان دانمارکی

دوستان
    آموزش زبان اینجا رایگانه و به هر حال شما چون تحصیلات آکادمیک دارین، و کلان گرین کاردیها از سطحه ۳ مدول ۱ شروع میکنن که باید تا ۵ بخونین یعنی ۳-۱ ، ۳-۲، تا ۳-۵ بستگی به تلاش شما داره والی چون تو جامه هاستین ۱ سال ۱.۵ سال طول میکشد. من ۳ سال پیش امتحان دادم، هر ۳ را ۱۰ گرفتم، تازه با کلی مشکلات شخصی. لذا به نظرم واسه کلاس هزینه نکنین ایران بهتره چون talafoz خیلی مهمه، طلافوذ. و باید از معالمه آموزش دیده دانمارکی یاد بگیرین ، تازه ونام هنوز مشکله.

سطح های ۱ ،۲ ماله کم سوادها یا و بیشتر هم پناهنده هستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

دوست عزیزم اطلاعات شما در زمینه زبان کاملا درسته،ولی‌ ۲،۳ تا مساله مهم دیگه هم هست، من ۳ سال تجربهٔ زندگی‌ در سوئد رو داشتم با بیش از ۱۰ سال سابقه در پروژهایی بین‌المللی ولی‌ کار گیر نیاوردم به خاطره مسال زبان!!! چون کشورهای اسکاندیناوی شما برای زندگی‌ نیزی به یدنگرفتن زبون ندارید ولی‌ برای کار حتما باید بدونید.اگه فرض کنیم ۲ لول از این کلاسها ۶ ماه طول میکش شما میتونید حساب کنید که ۶*۷۰۰۰ ددک*۵۵۰ تومن!!!در نتیجه داشتن ای‌ پیش زمینه خیلی‌ کمک می‌کنه و اینکه شمارو راحت تر تو جامعه می‌پذیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    دوستان
    آموزش زبان اینجا رایگانه و به هر حال شما چون تحصیلات آکادمیک دارین، و کلان گرین کاردیها از سطحه ۳ مدول ۱ شروع میکنن که باید تا ۵ بخونین یعنی ۳-۱ ، ۳-۲، تا ۳-۵ بستگی به تلاش شما داره والی چون تو جامه هاستین ۱ سال ۱.۵ سال طول میکشد. من ۳ سال پیش امتحان دادم، هر ۳ را ۱۰ گرفتم، تازه با کلی مشکلات شخصی. لذا به نظرم واسه کلاس هزینه نکنین ایران بهتره چون talafoz خیلی مهمه، طلافوذ. و باید از معالمه آموزش دیده دانمارکی یاد بگیرین ، تازه ونام هنوز مشکله.

سطح های ۱ ،۲ ماله کم سوادها یا و بیشتر هم پناهنده هستن.
    خب به هر حال هر چی اینجا هم یاد بگیریم (با کتاب هائی که صدای نیتیو دارن و حتی کسائی که تدریس میکنن ) اونجا دستمون جلو تره. شما موافق نیستید؟ 6 ماه اینجا بخونیم خب 5-6 ماه جلوتریم اونجا دیگه؟
    honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

به نظاره من رایگان هر چی مانی کلمه یاد بگیرین و گرامر خوبه والی کلان باید از سطحه ۱ اینجا شروع کنین. پس در کل به این رابط داره چه قدر آماده هستید و کدوم کلاس میرید، بازی کلاسها مسله آموزشگاهه IA در کپنهاگن خوبان و فشرده دارند.

کلان اینجا همه انگلیسی بلدان و قضیه کار گیر اوردن یک تراژدی جداگانه است.
    موافق باشین

Junior Member

فایل بسیار خوب برای زبان (کتاب همراه فایل صوتی)

(Danish language learning pack(torrent

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط cope000 نمایش پست ها
    به نظاره من رایگان هر چی مانی کلمه یاد بگیرین و گرامر خوبه والی کلان باید از سطحه ۱ اینجا شروع کنین. پس در کل به این رابط داره چه قدر آماده هستید و کدوم کلاس میرید، بازی کلاسها مسله آموزشگاهه IA در کپنهاگن خوبان و فشرده دارند.

کلان اینجا همه انگلیسی بلدان و قضیه کار گیر اوردن یک تراژدی جداگانه است.
    موافق باشین
    ببخشید جولای و آگوست که تعطیله بازم تو کپنهاگ کلاس زبان برگزار می شه یا می ره تا بعد از تعطیلات؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    vétérinaire medecine l'université de Téhéran

چرا این زبانو انقد غولش کردن؟ دیگه فکر نکنم از فرانسه گرامرو تلفظ و نوشتنش سخت تر باشه...با انگیزه و یکم تلاش میشه یاد گرفت...تلفظ فرانسم سخته کلی حروف بیخود و بیکار تو یه کلمه مینویسن ولی کم کم آدم یاد میگیره که چی کجا بیکارو بیخوده...

سلام.

اونهایی که دانمارک هستن به دردشون میخوره:
    ضمیمه رو ببینید.
    کلاسهای زبان ظاهرا تا 3 سال مجانی است. نحوه رجیستر کردن رو هم گفته. این برگه رو من وقتی رفتم کمون گرفتم. ازش عکس گرفتم و براتون اینجا میذارم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام.

اونهایی که دانمارک هستن به دردشون میخوره:
    ضمیمه رو ببینید.
    کلاسهای زبان ظاهرا تا 3 سال مجانی است. نحوه رجیستر کردن رو هم گفته. این برگه رو من وقتی رفتم کمون گرفتم. ازش عکس گرفتم و براتون اینجا میذارم.
    البته این مال شهر آرهوس هستش

آموزش زبان دانمارکی در سه ماه Danish in Three Months
    این کتاب در قالبpdf با فایل صوتی mp3 دارای ۲۳۹ صفحه و با حجم ۱۳/۲۲۵ مگابایت از دوره های کاربردی برای فراگیری زبان دانمارکی از ابتدا و به زبان انگلیسی می باشد. دانلود کنید!
    The 2nd Revised and expanded editionُ
    of this textbook is designed to give the reader a working knowledge of Danish within three months. It explains essential grammar in a simple and practical way and provides short exercises and conversational drills to put it into context
    There is also a pack available, containing this book and an audio cassette. On the cassettes there is an expanded pronunciation guide, with sentences andword lists, dialogues and selected passages from the text. The tapes carry no extra tuitional material, but some exercises have been specially adapted for oral work