صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 134

موضوع: راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazik نمایش پست ها
    انگلیسی درست و حسابی بلد باشید بهتره تا یه ذره دانمارکی بلد باشید با یه انگلیسی ضعیف
    کاملا درست می گین.
    ببینین پزشکا به دلیل اینکه باید مدرک دنسک 3 را داشته باشند که بتونن اینجا شروع به کار کنند برای همین شاید اگه تو ایران دانمارکی بخونن اینجا برن ماجول 2 یا 3 و اینطوری چند ماه جلو بیفتن.در غیر اینصورت از همون ماجول 1 اینجا بخونین بهتره. (من اومدم اینجا ماجول 3 نشستم ولی واقعا وفتی کتاب و نحوه تدریس و روندیادگیری همسرم رو می بینم که از اول اینجا شروع کرده به خودم گفتم کاش منم این محدودیت زمانیو نداشتم و اینجا از اول شروع می کردم).
    به دوستان غیر پزشک پیشنهاد می کنم که زبان انگلیسی رو روش کار کنن تا توی مصاحبه ها و همایش ها کاری کم نیارن. شما هرچقدر زبانتون بهتر باشه خوب بهتر می تونید خودتونو present کنید. ولی نقص زبان امکان present خوب رو ازتون می گیره.
    . ( همسر من ارشد IT هست . توی 90 درصد آگهی های کاری می نویسن انگلیس فلونت و دانستن دنیش هم اولویت داره . همسرم میگه خوب من که دنیش بلد نیستم و واقعا انگلیسم هم در مقایسه با انگلیسی دانمارکی ها واقعا فلونت حساب نمیشه کاشکی تو ایران بیشتر رو مکالمه انگلیسی کار می کردم. )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdi_azin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 ماه دیگه وقت سفارت دارم و میخوام تا اون موقع هر چند کم اما تا حدودی با زبان دانمارکی آشنا بشم متاسفانه کلاسی پیدا نکردم. ممنون میشم اگه کمکی بکنید.
    شما توسفارت فارسی صحبت می کنید. اونجا حتی یک کلمه هم دنیش نمی شنوید از کسی نگران سفارت نباشید. سفارت فقط نقش اداره پست رو بازی می کنه. کار دیگه ای انجام نمی ده.

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

دوستان عزیز سلام. یک سوالی برایم پیش آمده.

بعد از رسیدن و رجیستر کردن برای cpr no. آیا سریعا کلاس های زبان danish را می توان رفت یا اینکه صفی است و باید مدتی منتظر ماند؟
    لطفا کمی توضیح دهید که این کلاس ها چند ترم است و چقدر طول میکشد؟ آیا فقط با این کلاس های رایگان و بدون ثبت نام در موسسات دیگر میتوان دنیش را کامل یاد گرفت و چقدر طول می کشد؟

با تشکر

رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

ببخشید یک سوال دیگر.

آیا کلاس ها، مدت ها آنها و کیفیت شان و طول صف شان در شهر های مختلف یکسان است؟ مثلا آیا کیفیت کلاس ها و نوع آنها در کپنهاک بهتر است تا آرهوس؟

دوستان این سایت رو هم یه نگاهی بندازید
    زبانهای مختلف و از جمله دانمارکی رو آموزش داده
    برای شروع خیلی خوبه

خوبیش اینه که هر کلمه ای رو که یاد میده بعدها در بازه های زمانی مختلف اون رو می پرسه و باعث میشه که کاملا در حافظه طولانی مدتتون بشینه

البته تعداد کورس های دانمارکی اون خیلی زیاده ولی چون بیشترشون صوتی نیستن زیاد برای مبتدی ها قابل استفاده نیستن ولی من حدود 7 تا شون رو خوندم و خیلی راضی بودم

http://www.memrise.com/home/
    این هم کورس های دانمارکی

http://www.memrise.com/courses/english/danish/

رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiii نمایش پست ها
    سلام دوستان.ممنون میشم اطلاعات مربوط به معلم کلاس دانمارکی در تهران برای من به صورت خصوصی پیغام بفرستید.برای خودم و همسرم میخواستم. سپاسگزارم
    دوست عزیز
    سلام

زبان دانمارکی زبان بسیار عجیب و غریبی است. پیشنهاد شخصی من آن است که همینجا یاد بگیرید. بعید میدانم با کتاب و سایت و ... بتوان از ایران آنرا یاد گرفت.
    What to do ... What not to do

Junior Member

از دوستاني كه دانمارك تشريف بردن و كلاس زبان ثبت نام كردن يك سوال دارم و اون اين كه آيا همه موسسه هاي آموزش زبان يك كتاب يا متد خاص رو تدريس مي كنند يا نه هر كدام كتاب مورد نظر خودشو تدريس ميكنه؟؟ اصلا آيا امكان خريد اينترنتي اين كتاب ها هست كه خودمون بشينيم تا زماني كه دانمار نرفتيم و كلاس زبان ثبت نام نكرديم يه چيزايي ياد بگيريم؟خلاصه كتابي يا متدي براي آماده شدن براي امتحان prøve i dansk سطح ٣ هست كه بشه تهيه كرد پستي؟

Junior Member

اين نمونه سوالات رسمي امتحان prøve i dansk هست تمام سطوح ولي آيا متد رسمي اي هم داره؟ من مي دونم منابع يادگيري زبان دانماركي فراوونن ولي خوب آدم وقتي بخواد هدفش فقط پاس كردن اين امتحان سطح ٣ باشه شايد بهتر باشه واسه صرفه جويي زماني هم شده متد هاي خاص اين امتحان رو بخونه و مهارت هاي تكميلي رو بذاره واسه بعد!
    http://uvm.dk/Uddannelser/Uddannelse...arturl404=true

Junior Member

با سلام. از دوستان آیا کسی دیکشنری دانمارکی به فارسی تو دانمارک سراغ داره که بشه خریداری کرد یا تو اینترنت چیزی هست که قابل دانلود باشه؟ ممنون از راهنمایی تون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drhannes نمایش پست ها
    با سلام. از دوستان آیا کسی دیکشنری دانمارکی به فارسی تو دانمارک سراغ داره که بشه خریداری کرد یا تو اینترنت چیزی هست که قابل دانلود باشه؟ ممنون از راهنمایی تون.
    با سلام
    از دیکشنری اطلاعی ندارم ولی از گوگل ترنسلیت (google translate) میشه تا حدودی برای ترجمه لغات استفاده کرد، هر چند مانند دیکشنری کامل نیست که برای هر کلمه چندین معنی و ... داشته باشد.