صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 134

موضوع: راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    دوستان با تجربه که دانمارک کلاس زبان رفتن و به خصوص اقا بهزاد، سوالم اینه که ایا کیفیت کلاسها چقدر با هم فرق داره? ایا ارزش هزینه اضافه برای کپنهاگ و برای شرکت در کلاس های اونجا به تفاوت سطح کااس و معلم ها توجیه داره? سوال دوم اینکه ایا کورس فشرده توی همه شهرها حتی کوچیکتر ها مثل
    viborg هم هست یا نه? ممنون از جواب همه دوستان

من نمی دونم چقدر کیفیت فرق داره. من فکر می کنم بستگی به معلم ها داره تا کلاس زبان. من خودم هم معلم خوب و هم معلم بد رو تجربه کردم.
    اگر فقط بحث زبانه، نه اصلا توجیه نداره. توی ویبورگ کلاسهای صبح سه روز در هفته و روزی شش ساعت هست. معلم خوب و بد همه جا هست. ولی در نهایت تمرین خودتون هم خیلی مهمه.
    اکثر شهرهای بالای 20 هزار جمعیت کلاس زبان داره و معمولا در این حد فشرده رو داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    من نمی دونم چقدر کیفیت فرق داره. من فکر می کنم بستگی به معلم ها داره تا کلاس زبان. من خودم هم معلم خوب و هم معلم بد رو تجربه کردم.
    اگر فقط بحث زبانه، نه اصلا توجیه نداره. توی ویبورگ کلاسهای صبح سه روز در هفته و روزی شش ساعت هست. معلم خوب و بد همه جا هست. ولی در نهایت تمرین خودتون هم خیلی مهمه.
    اکثر شهرهای بالای 20 هزار جمعیت کلاس زبان داره و معمولا در این حد فشرده رو داره.
    در این حد فشردگی که در ویبورک کلاس هست یعنی تا اخر مدول 5 چند ماهه تموم میشه؟
    honesty and rationality are keys to peace

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    در این حد فشردگی که در ویبورک کلاس هست یعنی تا اخر مدول 5 چند ماهه تموم میشه؟
    بستگی به خودتون داره. هر وقت خوب باشین میگن برو امتحان بده. کسی رو داشتیم که 6 ماهه تموم کرد. کسی هم هست نزدیک سه ساله داره می خونه.

Junior Member salam_danmark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSC EE / CHALMERS

من هم با اینکه تازه وارد هستم میخواستم تجربه خودم را به اشتراک بگذارم. کلا زبان دانمارکی خیلی زبان سختی است علی الخصوص بحث تلفظ و نوشتن درست و صحیح... من با وجود اینکه کلاس غیر فشرده میروم احساس میکنم همان کلاس غیرفشرده هم میتواند تا حد زیادی سخت باشد و وقت را کامل پرکند. حتی همان کتاب های غیرفشرده را اگر کسی عمیق بخواهد بخواهد میبیند در هر صفحه چندین لغت وجود دارد. حالا پیداکردن معنی لغات، حفظ کردن تلفظ و ... کلا خیلی زمان میبرد. من به نظر شخصی ام، اگر کسی همان کلاس های معمولی را برود، و همان کتاب ها را درست و خوب یاد بگیرد خیلی هنر کرده است. چه فایده روزی 200 300 لغت معلم یاد بدهد ولی این لغات در ذهن براحتی ننشیند، درست تلفظ نشود و ... تاکیدم هم بر تلفظ به این دلیل است که اینها اگر لغت را درست تلفظ نکنیم، کلا نمیفهمند!!! چندین بار هم آرام تکرار کنیم، تا صداها مثل خودشان نباشد منظور را نمیفهمند
    What to do ... What not to do

سلام
    درخواست کمک فوری
    دوستان کسی از تاریخ شروع کلاس های زبان شهرداری اطلاع داره
    برای خریدن بلیط و رفتن به دانمارک میخوام خیلی حیاتیه واسم
    قبلا تو یکی از پست ها یکی از دوستان گفته بود 2 بار در سال این کلاسها برگزار میشه ولی تاریخ شروع کلاسارو نگفته بود
    ممنون میشم از بچه های دانمارک اگه کسی اطلاع داره بگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط crisler_clk نمایش پست ها
    سلام
    درخواست کمک فوری
    دوستان کسی از تاریخ شروع کلاس های زبان شهرداری اطلاع داره
    برای خریدن بلیط و رفتن به دانمارک میخوام خیلی حیاتیه واسم
    قبلا تو یکی از پست ها یکی از دوستان گفته بود 2 بار در سال این کلاسها برگزار میشه ولی تاریخ شروع کلاسارو نگفته بود
    ممنون میشم از بچه های دانمارک اگه کسی اطلاع داره بگه
    سلام. باتوجه به اطلاعات خودم جواب سوال شما رو میدم. تا اونجایی که من میدونم شما براین اساس نمی تونین تاریخ سفر رو مشخص کنید چراکه بعد از مراجعه به کمون و گرفتن سی پی آر، اول مراجعه می کنین به مرکز زبان کمونی که تو اون ساکن هستین ومعمولا اول یه جلسه آشنایی برای کل افرادیکه تازه وارد هستن گذاشته میشه، بعد از اون نامه ای برای شما میاد شامل تاریخ و ساعت مصاحبه. تو اون جلسه با شما مصاحبه میشه و تعیین سطح میشین و تازه بعد از اون باید مدتی منتظر نامه دعوت به کلاس باشین. لزوماً شما رو ممکنه تو کلاسی نذارن که جلسه اولش باشه و این احتمال هست که تو کلاسی وارد شین که کارش رو قبلا شروع کرده. البته بدون شک این روال با توجه به بزرگ و کوچیکی کمون و مرکز زبانش متفاوت خواهد بود. بازم یقینا پاسخ سایر دوستان باعث نتیجه گیری بهتر خواهد شد. موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drhannes نمایش پست ها
    سلام. باتوجه به اطلاعات خودم جواب سوال شما رو میدم. تا اونجایی که من میدونم شما براین اساس نمی تونین تاریخ سفر رو مشخص کنید چراکه بعد از مراجعه به کمون و گرفتن سی پی آر، اول مراجعه می کنین به مرکز زبان کمونی که تو اون ساکن هستین ومعمولا اول یه جلسه آشنایی برای کل افرادیکه تازه وارد هستن گذاشته میشه، بعد از اون نامه ای برای شما میاد شامل تاریخ و ساعت مصاحبه. تو اون جلسه با شما مصاحبه میشه و تعیین سطح میشین و تازه بعد از اون باید مدتی منتظر نامه دعوت به کلاس باشین. لزوماً شما رو ممکنه تو کلاسی نذارن که جلسه اولش باشه و این احتمال هست که تو کلاسی وارد شین که کارش رو قبلا شروع کرده. البته بدون شک این روال با توجه به بزرگ و کوچیکی کمون و مرکز زبانش متفاوت خواهد بود. بازم یقینا پاسخ سایر دوستان باعث نتیجه گیری بهتر خواهد شد. موفق باشین
    سلام
    همنطور که ذوستمون گفتن بعد از گرفتن سی پی آر می تونید برای کلاس ها اقدام کنید. کلاسها با توجه به بزرگی موسسه و شهرتون ممکنه هر دو هفته یا یک ماه یا چند ماه کلاسها شروع بشه. مثلا تو موسسات کپنهاک هر ماه تقریبا یک کلاس شروع می شه و مدت انتظار زیاد نیست( از شهرهای کوچیک خبر ندارم ولی فکر نمی کنم خیلی متفاوت باشه).
    در ضمن اون امتحان PD3 هست که فقط دو بار در سال برگزار می شه نه شروع کلاسها.

پیشنهادم اینه که اگه می تونید در همین ماههای آگوست و سپتامبر بیاین. اوایل پاییز کلاس ها زیادی شروع می شه چون تابستون همه تعطیل بودند و تمام کسانی که تو طول تابستون اومدن همه منتظرند تا تو پاییز شروع کنند در نتیجه زود کلاسها به حد نصاب می رسه.

سلام
    کلاسهای زبان که توسط شهرداری برگزار میشه رایگان هستش یا باید پول بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام
    کلاسهای زبان که توسط شهرداری برگزار میشه رایگان هستش یا باید پول بدیم؟
    کلاسهای عمومیشون رایگان هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_H_A نمایش پست ها
    کلاسهای عمومیشون رایگان هست
    لطف میکنید بیشتر توضیح بدید. منظورتون از کلاس عمومی چیه؟ کلاسهای نوع دیگه چیه؟