صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 134

موضوع: راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی واسه یادگرفتن زبان دانمارکی

سلام
    میشه بیشتر در موردشون توضیح بدین، ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

سلام خسته نباشید دوستان. من و همسرم می خواستیم کلاس های زبان دانمارکی رو تو ایران شرکت کنیم حدود 4 ماه اینجا فرصت داریم فکر می کنم بهتره که دست خالی نریم انور. من امروز با دوتا موسسه تماس گرفتم خیلی قیمت هاشون باهام متفاوت بود حقیقتش مطمئن نیستم طبق قوانین فروم نام موسسه ها رو میتونم بگم یا نه ولی یکی از اونها در فاطمی هست که ترمی 300 گفت و بعدی در میدان ولیعصر که ترمی 180 گفت. هر دو 1.5 ماه هستن ده جلسه و بین 4 تا 6 نفر!! دوستان لطف می کنن راهنمایی کنن الان این کلاسا قیمتشون تو چه رنجی هست جون زمان کمه می خوایم سریع تر شروع کنیم ممنون می شم راهنمایی منید

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

نقل قول نوشته اصلی توسط pako نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان. من و همسرم می خواستیم کلاس های زبان دانمارکی رو تو ایران شرکت کنیم حدود 4 ماه اینجا فرصت داریم فکر می کنم بهتره که دست خالی نریم انور. من امروز با دوتا موسسه تماس گرفتم خیلی قیمت هاشون باهام متفاوت بود حقیقتش مطمئن نیستم طبق قوانین فروم نام موسسه ها رو میتونم بگم یا نه ولی یکی از اونها در فاطمی هست که ترمی 300 گفت و بعدی در میدان ولیعصر که ترمی 180 گفت. هر دو 1.5 ماه هستن ده جلسه و بین 4 تا 6 نفر!! دوستان لطف می کنن راهنمایی کنن الان این کلاسا قیمتشون تو چه رنجی هست جون زمان کمه می خوایم سریع تر شروع کنیم ممنون می شم راهنمایی منید
    منم همین مشکل رو دارم که چرا اینقدر اختلاف است در ضمن این که در عنوان نوشته به بخش خدمات مراجعه شود یعنی جی؟؟؟

سلام دوستان.آیا درمورد کلاسهای iaتو کپنهاگ اطلاع دارید.آیا بعد از کلاسهای زبان kissاین کلاسها مناسبترند برای پزشکا.سوال بعدیم اینه که اطلاع دارید کدوم منطقه کپنهاگ بیشتر تو کمونش این کلاسها رو پوشش میده.ودرآخر اینکه این کلاسها رایگان هستند.

Junior Member dri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط saidehroohina نمایش پست ها
    سلام دوستان.آیا درمورد کلاسهای iaتو کپنهاگ اطلاع دارید.آیا بعد از کلاسهای زبان kissاین کلاسها مناسبترند برای پزشکا.سوال بعدیم اینه که اطلاع دارید کدوم منطقه کپنهاگ بیشتر تو کمونش این کلاسها رو پوشش میده.ودرآخر اینکه این کلاسها رایگان هستند.

موسسات زبان رایگان در حوزه کمون کپنهاگ:

Københavns Sprogcenter
    Valdemarsgade 16
    1665 København V
    Phone: 33 21 31 31
    E-mail: adm@kbh-sprogcenter.dk
    www.kbh-sprogcenter.dk
    Sprogcenter IA
    Hejrevej 26, 2. floor
    2400 København NV
    Phone: 38 88 32 33
    E-mail: post@sprogcenter-ia.dk
    www.sprogcenter-ia.dk

CBSI-SprogcentretKigkurren
    Hejrevej 10
    2400 København NV
    Phone: 82 56 52 00
    E-mail: cbsi.sprogcenter@bif.kk.dk
    www.cbsisprogcenter.kk.dk

Studieskolen (danskuddannelse 3 only)
    Borgergade 12
    Postbox 2219
    1018 København K
    Phone: 33 18 79 99
    E-mail: infodansk@studieskolen.dk
    www.dansk.studieskolen.dk

اینها داخل شهر هستند. ولی در اطراف کپنهاگ هم کلاس های رایگان هست مثل hellerup .
    منظورتون رو در مورد کلاس مناسب تر برای پزشکها نفهمیدم. ولی موسسه hellerup یکسری کلاس برای پزشک ها داره که بعد از مادول سه هست. یعنی به جای مادول چهار و پنج. که توی این کلاس ها علاوه بر زبان دانمارکی ترمینولوژی پزشکی هم درس داده میشه و یکسری کارورزی هم در بیمارستان داره.
    اگر در خود کپنهاک یا اطرافش زندگی کنید.hovedregion یا همون central region می تونید با هماهنگی با کمونتون هر موسسه ای که دوست دارید بروید. لازم نیست حتما" نزدیک محل زندگیتون باشه.
    از آنجا که تا زبان دانمارکی بلد نباشید نمی توانید در دانمارک طبابت کنید، مسلما" در موسسه ای هم بروید ، باید کلاس های فشرده را انتخاب کنید و علاوه بر کلاس خودتان هم بسیار تلاش کنید.

سلام
    دوستان کسی فایل صوتی Colloquail از فصل 6 به بعد داره؟اگر
    لینک دانلودشو بزارید ممنون میشم.

Junior Member

يرای یادگیری دانمارکی میتونین از سایت https://www.duolingo.com/ استفاده کنین، هم نسخه اینترنتی داره و هم اپلیکیشن موبایل برای آیفون، اندروید و ویندروزفون.

Junior Member

سلام
    دوستان چه كتابي براي يادگيري دانماركي خوب است كه تا يه حدي راه بيفتم تا وقتي مي رم اونجا؟
    يكي از همكارانم دانماركي است و هفته بعد مي آد ايران، مي خوام ازش خواهش كنم بياره برام.
    كتابي كه سي دي و فايل صوتي هم داشته باشه

دوستان من یکم سرچ کردم این دو کتاب رو پیدا کردم:
    Colloquial Danish و Complete Danish هردو با CD
    کسی آشنایی داره؟استفاده کرده؟ برای اینکه یک مبتدی بتونه تا حدودی راه بیفته که صحبت کنه مناسبن؟
    ویرایش توسط adrian : July 21st, 2015 در ساعت 09:00 PM دلیل: ترکیب دو پست متوالی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_beigy نمایش پست ها
    من یه چناد تا فایل پیدا کردم. کم کم میذارمشون

سلام
    من امروز از انقلاب کتاب Colloquial Danish را همراه فایلهای صوتی اش گرفتم. خیلی هم فایل کتاب الکترونیکی دانمارکی داشتند. که بعضی هاشون هم CD داشتند. هر کدام از فایلهای را بخواهید روی سی دی رایت می کنند و یا به صورت کتاب پرینت می گیرند و صحافی می کنند.
    ویرایش توسط adrian : July 21st, 2015 در ساعت 09:01 PM دلیل: درج تلفن خلاف مقررات فروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    به صورت مدون و برنامه ریزی شده کلاسهای زبان انگلیسی رایگان نیست ولی در نزدیکی ایستگاه نوروپورت یک مرکزی هست که کلاسهای زبان انگلیسی رایگان داره برای عموم(گرین کارتی و غیره). ترمیک نیست. 4 سطح کلاس داره هر کدام به دردتون بخوره می تونید شرکت کنید. صبحانه و پذیرایی رایگاه هم میده. عموما شلوغه ولی برای ابتدا و برای آشنایی با دیگر بیکارها بد نیست.
    ببخشید منظورتون کپنهاگه؟