صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: دو سوال برای ارسال مدارک

ApplyAbroad Champion

پیش فرض دو سوال برای ارسال مدارک

برای ارسال مدارک من دو تا سوال دارم که ممنون می شم مثل همیشه راهنماییم کنید : :

1) اگر دانشگاه 3 تا rec letter می خواد و من 4 تا بفرستم تاثیرش مثبته یا منفی یا اصولا بی تاثیره ؟
    2) من official transcript لیسانسم رو گرفتم ولی فوقم رو می خوام unofficial بفرستم (دانشگاه پاکت می ده ولی مهر نمی زنه !) به نظرتون اگه برای graduate office نامه بزنم و بگم official رو تا 1 ماه بعدش می فرستم مدارکم بررسی می شه ؟ کسی تا حالا سر این قضیه گرفتار شده ؟

پیش فرض پاسخ : دو سوال برای ارسال مدارک

جواب سوال دوم رو نمیدونم اما راجع به سوال اول: قطعا مثبته تاثیرش چون به معنای این هست که افراد بیشتری هستند که حاضرند شما رو recommend کنن ، البته حواست باشه برای بقیه جاهایی که میخوای apply کنی recommendation کم نیاری !!!

ApplyAbroad Champion

کسی نظری در مورد سوال دوم نداره ؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شما هر جوابی که در این باره از ما بشنوید قابل اعتماد کامل نیست و همونطور که خودتون گفتید نهایتا باید به grad office میل بزنید. ولی چیزی که هست اکثر دانشگاهها واسه ببرسی مدارک فقط کارنامه رسمی رو قبول میکنن حالا شما باید به دانشگاهی که میخوای apply کنی میل بزنی تا مطمئن بشی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

در مورد سوال اولتون تو سایت بعضی دانشگاهها نوشته که مثلا دو تا Recom می خواد و بیشتر از دو تا نفرستید وگرنه هیچ کدوم رو قبول نمی کنیم. بهتر هست سایت دانشگاه رو خوب ببینی

wow.oops
    Guest

به نظر منم زیاد مثبت بازی در نیارین. من یه سه چهار سالی هست که admission رو تو mechanical Eng dep تو دانشگاه خودمون زیر نظر دارم. راستشو بخواین فقط یه سری استادا هستن که فقط تو یه سری دانشگاه میشناسنشون و recom شون خیلی خیلی خیلی تاثیر داره. البته فقط تو یه سری دانشگاه خاص. همین استادا تو دانشگاه های دیگه و همچنین بقیه استادا که ناشناسن recommendation شون تاثیر خاصی نداره و فقط جهت تکمیل کردن مدارکه. پس زیاد خودتونو نگران نکنید. راستش این نظر خودمه که زیادم معتبر نیست. به نظر من recom یه جور قانونی کردن پارتی بازیه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    در مورد سوال اولتون تو سایت بعضی دانشگاهها نوشته که مثلا دو تا Recom می خواد و بیشتر از دو تا نفرستید وگرنه هیچ کدوم رو قبول نمی کنیم. بهتر هست سایت دانشگاه رو خوب ببینی
    میشه بگید کدوم دانشگاه اینطوری هست؟ به نظر من این حرف کاملا غیر منطقی هست. در ضمن من با نظر wow.oops کاملا موافقم.
    شوپنهاور

Mcgill اینو نوشته Vahid

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

ممنون hn عزیز
    من البته تا به حال همچین چیزی نشنیده بودم و سایت Mcgill هم چک کردم و اینو فقط پیدا کردم:

Letters of recommendation: Applicants (with some exceptions) are required to ask two instructors familiar with their work to send letters of recommendation on letterhead with original signatures. Some academic units have special requirements regarding letters of recommendation (e.g., three letters may be required, the appraisal may need to be done on a form rather than letterhead, etc.) Please consult the appropriate academic unit's application instructions for details.
    حالا شاید واسه یک دپارتان خاص اینطور باشه که شما میگید.
    شوپنهاور

بله عذر می خوام که ننوشتم Electrical engineering department در قسمت Graduate

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)