صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: دو سوال برای ارسال مدارک

پیش فرض پاسخ : دو سوال برای ارسال مدارک

بازم معذرت. نوشته اضافیه خونده نمیشه حالا نمی دونم دل بخواهی یکی رو اضافی در نظر میگیرن:
    Two reference letters - Submit only two. If more than two are submitted, surplus letters wil be discarded unread. They must be written on official letterheads and submitted in a sealed envelope.
    http://www.mcgill.ca/ece/grad/admiss...ebapplication/

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    در مورد سوال اولتون تو سایت بعضی دانشگاهها نوشته که مثلا دو تا Recom می خواد و بیشتر از دو تا نفرستید وگرنه هیچ کدوم رو قبول نمی کنیم. بهتر هست سایت دانشگاه رو خوب ببینی
    خیلی ممنون. شاید من اشتباه از حرف شما برداشت کرده بودم. طبق گفته دانشگاه اگه 4 تا بفرستید فقط 2 تا رو در نظر میگیرن و به 2 تای دیگه توجه نمیکنن. ولی من از حرف شما برداشت کردم هیچ کدوم از 4 تا رو در نظر نمیگیرند (شاید چون مثلا به فرستادن فقط 2 تا توجه نکردیم).
    هرچند من تا حالا از این موارد ندیده بودم ولی به هر حال چیزی که قطعی هست بیشتر فرستادن اگه سودی نداشته باشه ضرری هم نداره.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

یه سوال. من که دارم برای سازه apply میکنم اگر rec letr هام از استادای مختلف مثل سازه، آب و راه باشه ضایس؟ (ضایع است؟!) آخه تو لیسانس همه ی گرایشا رو آدم میخونه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خیر مشکلی نداره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)