صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

عذرخواهی میکنم من این را ندیده بودم.

شما حتما قبل از درج اسم استاد باید با ایشان هماهنگ بفرمایید و موافقتشان را جلب کنید. بنابراین فرم را برای دانشگاه نفرستید تا استاد به شما رسما اعلام کنند که اینکار را خواهند کرد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ROMA2 نمایش پست ها
    Dear Dr. ...,
    I Hope you are well.
    In regard of my plan to apply for “........” Master of Science program in University of ..........., It is very kind of you to write your opinion about me.
    Sincerely yours
    بنظرتون این کافی و درسته؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    عذرخواهی میکنم من این را ندیده بودم.

شما حتما قبل از درج اسم استاد باید با ایشان هماهنگ بفرمایید و موافقتشان را جلب کنید. بنابراین فرم را برای دانشگاه نفرستید تا استاد به شما رسما اعلام کنند که اینکار را خواهند کرد.

پایدار باشید
    بله من با استادم هماهنگ کردم و اوکی داده ، این درخواست از طرف من براشون ایمیل میشه ، منظورم به لحاظ گرامری و حفظ ادب و احترام بود . چون اینو توی پروسه اپلی توی سایت دانشگاه وارد میکنم

دوستان سلام،
    بنده با کمال احترام و ارزشی که برای ریکام دهنده خود در دانشگاه تهران قائل هستم، ولی سوال دارم. ایشان در فامیل خود پسوند **الاسلامی دارند مثلا فامیل ایشان نجم الاسلامی است. می خواستم بدونم که چنین اسمی در فرایند اپلای تاثیرگذار است؟ ممنونم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    بنده با کمال احترام و ارزشی که برای ریکام دهنده خود در دانشگاه تهران قائل هستم، ولی سوال دارم. ایشان در فامیل خود پسوند **الاسلامی دارند مثلا فامیل ایشان نجم الاسلامی است. می خواستم بدونم که چنین اسمی در فرایند اپلای تاثیرگذار است؟ ممنونم.
    سلام دوست عزیز

تاًثیری ندارد نگران نباشید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان ، یکی از دانشگاه هایی که قصد اپلای دارم برای ارسال مدارک یه پلتفرم آنلاین داره که مدارک رو توش آپلود کنم.
    حالا برای توصیه نامه همچین قسمتی داره
    First reference letter [+/-]
    First reference letter, must be uploaded by your referent or Master Coordinator

و حالا یه دکمه آپلود عکس هم داره
    من باید از استادم نامه کاغذی دریافت کنم و عکسش رو اینجا آپلود کنم؟
    مگه متن توصیه نامه محرمانه نبود؟
    (دانشگاه مد نظر imt atlantique فرانسه هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یکی از دانشگاه هایی که قصد اپلای دارم برای ارسال مدارک یه پلتفرم آنلاین داره که مدارک رو توش آپلود کنم.
    حالا برای توصیه نامه همچین قسمتی داره
    First reference letter [+/-]
    First reference letter, must be uploaded by your referent or Master Coordinator

و حالا یه دکمه آپلود عکس هم داره
    من باید از استادم نامه کاغذی دریافت کنم و عکسش رو اینجا آپلود کنم؟
    مگه متن توصیه نامه محرمانه نبود؟
    (دانشگاه مد نظر imt atlantique فرانسه هست)
    آپلود عکس است یا PDF؟
    بله محرمانه است. از آنجایی که گفته Upload your letter، باید اپلود نامه باشه به فرمت حالا JPG و یا PDF. باید خود استاد شما اپلود کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    آپلود عکس است یا PDF؟
    بله محرمانه است. از آنجایی که گفته Upload your letter، باید اپلود نامه باشه به فرمت حالا JPG و یا PDF. باید خود استاد شما اپلود کنه.
    بعد از تحقیقات بیشتر متوجه شدم که این قسمت رو خود سایت پر میکنه که بهمون اطلاع بده استاد مدنظر ایمیل رو تایید کرده یا نه ، از قسمت دیگه ای از سایت فقط باید اسم و ایمیل استاد رو قرار میدادم که باهاشون تماس بگیرند.

دوستان، بعد از چه مدتی اوکی هست که دوباره reminder توسط اپلیکیشن فرم به استاد بزنیم جهت پر کردن ریکام؟ و چند بار reminder؟ مرسی
    ویرایش توسط Plus_Energy : January 19th, 2021 در ساعت 11:59 PM
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

با عرض سلام و وقت بخیر

دوستان استادام لینک Reference form را که از دانشگاه دریافت کرده‌اند را برای من فرستاده اند، خودم می‌توانم فرم هر استاد را پر کنم و سابمیت کنم( با رضایت خود اساتید) ؟ چون ایمیلی نباید ارسال شود فقط در اخر پس از پاسخ گویی به سوالات و قرار دادن متن توصیه نامه باید روی گزینه submit کلیک شود.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شرایط شما کاملا قابل درک است. یک راه کمی بهتر این است که متن را به استاد بدهید دستکم خودشان در فرم قرار بدهند و ارسال کنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpatrick نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر

دوستان استادام لینک Reference form را که از دانشگاه دریافت کرده‌اند را برای من فرستاده اند، خودم می‌توانم فرم هر استاد را پر کنم و سابمیت کنم( با رضایت خود اساتید) ؟ چون ایمیلی نباید ارسال شود فقط در اخر پس از پاسخ گویی به سوالات و قرار دادن متن توصیه نامه باید روی گزینه submit کلیک شود.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)