صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Senior Member

Wink پاسخ : Online Recommendation

دوستان من هم خوشبختانه (یا متاسفانه !) استاد راهنمای ارشدم یوزر و پسورد اکانت ثبت ان لاین ریکامش رو داده بهم. ایشون واقعا سرشون شلوغه و استاد علم و صنعت هم هستند. سر اطمینان و کار خوبی که مدتها با هم داشتیم این کار رو انجام داده. حالا من نمیخوام هول ورم داره این قدر از خودم تعریف کنم که تابلو شه . این یه نکته من در مورد ریکم کاریم هم مدیرم همین کار رو کرد ولی اشتباهی که کردم متاسفانه از همون کامپیوتر شرکت که برای مدیرم ریکام درخواست داده بودم با همون هم سابمیت کردم برای دانشگاه.
    با حرف بچه ها کلی الان استرس گرفتم که نکنه متوجه شن؟ کسی واقعا اطلاعی داره که آی پی رو چک میکنن یا نه؟ برای کانادا هست.
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    دوستان من هم خوشبختانه (یا متاسفانه !) استاد راهنمای ارشدم یوزر و پسورد اکانت ثبت ان لاین ریکامش رو داده بهم. ایشون واقعا سرشون شلوغه و استاد علم و صنعت هم هستند. سر اطمینان و کار خوبی که مدتها با هم داشتیم این کار رو انجام داده. حالا من نمیخوام هول ورم داره این قدر از خودم تعریف کنم که تابلو شه . این یه نکته من در مورد ریکم کاریم هم مدیرم همین کار رو کرد ولی اشتباهی که کردم متاسفانه از همون کامپیوتر شرکت که برای مدیرم ریکام درخواست داده بودم با همون هم سابمیت کردم برای دانشگاه.
    با حرف بچه ها کلی الان استرس گرفتم که نکنه متوجه شن؟ کسی واقعا اطلاعی داره که آی پی رو چک میکنن یا نه؟ برای کانادا هست.
    ممنون میشم اگر اطلاعی دارید بفرمایید.
    بله IP ها رو تقریبا همه جا بطور اتوماتیک چک می کنند و یک ریپورت کوتاه برای مسئول ادمیشن نوشته میشه. اشتباه بدی کردید ولی دیگه چاره ای نیست. اگه می تونید قبلی رو حذف کنید و جدید بنویسید که چه بهتر٬ اگه نه که هیچ و صداش رو در نیارید. از IP های فیک و فری گیت و امثال اینها هم استفاده نکنید. ایده آل اینه که با اینترنت خود دانشگاه انجام بدید.

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

سلام دوستان من یه مشکلی دارم من از یکی از استادام خواستم واسم ریکام آنلان واسه دانشگاه بوستن بفرسته و اونم گفت که قبل از ددلاین این کارو کرده و چون من دقیقه نود اپلیکشنم رو سابمیت کردم و دانشگاه 15 روز بعد بهم پسورد و Student ID رو داد من نتونستم وضیعت اپلیکشنم رو چک کنم که آیا واقعا استاده کارشو درست انجام داده یا نه؟! اما الان از دانشگاه برام ایمیل اومده که اپلیکشن شما ناقصه و ریکام این استاده کمه!!!! حالا من موندم این وسط !!!!! دوباره به استادم زنگ زدم گفت فرستادم نمی دونم میشه دانشگاه اشتباه کرده باشه؟!!! تازه الان ددلاین هم گذشته به نظرتون این مسئله باعث میشه late application حساب بشم؟ حالا اگه بخوام دوباره این استاد برام بفرسته باید چیکار کنم. فرمت Pdf ریکام رو از سایت دانشگاه دانلود کردم بدم استاده دستی پر کنه بعد پست کنم واسه دانشگاه؟ زنگ زدم دانشگاه بپرسم گفت تا دوشنبه تعطیله به خاطر storm!!!!!!!! خواهشا کمکم کنید من رو این دانشگاه خیلی حساب کرده بودم خیلی نگران به خاطر بی دقتی یه استاد کل تلاشم به باد بره!!!!!

سلام دوستان
    من میهوام برای دکتری مدیریت اپلای کنم.لیسانس مکانیک بودم و ارشد ام بی ای تهران.استاد راهنمای پایان نامه لیسانسم آدم آکادمیکیه و ازم خیلی راضی بوده و یه ریکام خوب بهم میده حتما.به نظرتون مشکلی نداره که برای دکتری از استاد لیسانس ریکام بگیرم؟یعنی یه ریکام خوب از استاد لیسانس بهتر از یه ریکامه متوسط از استاد ارشده؟
    ممنون

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میهوام برای دکتری مدیریت اپلای کنم.لیسانس مکانیک بودم و ارشد ام بی ای تهران.استاد راهنمای پایان نامه لیسانسم آدم آکادمیکیه و ازم خیلی راضی بوده و یه ریکام خوب بهم میده حتما.به نظرتون مشکلی نداره که برای دکتری از استاد لیسانس ریکام بگیرم؟یعنی یه ریکام خوب از استاد لیسانس بهتر از یه ریکامه متوسط از استاد ارشده؟
    ممنون
    کدام یک صلاحیت ارزیابی توانایی های شما رو در رشته مدیریت دارند؟
    استاد مهندسی مکانیک - استاد مدیریت !

مطمئنا استاد مکانیک چیز خاصی در خصوص توانایی ها و اطلاعات شما در شاخه مدیریت نمیتونه به اپلیکیشنتون اضافه کنه
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

دوستان سوالی برام پیش اومده در رابطه با ایمیلی که استاد میخواد استفاده کنه برای ریکام ... این ایمیل حتماً باید ساب دامین دانشگاه باشه (یعنی ایمیل مربوط به خود دانشگاه که استاد توش فعاله باشه) یا میتونه جیمیل یا یاهو استاد هم باشه؟

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    دوستان سوالی برام پیش اومده در رابطه با ایمیلی که استاد میخواد استفاده کنه برای ریکام ... این ایمیل حتماً باید ساب دامین دانشگاه باشه (یعنی ایمیل مربوط به خود دانشگاه که استاد توش فعاله باشه) یا میتونه جیمیل یا یاهو استاد هم باشه؟
    هیچ محدودیتی نداره. از هر دامین و ایمیلی میتونه باشه. ولی خب اگر ایمیل آکادمیک باشه وجهه بهتری داره.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

بچه ها تو سایت دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم این رو نوشته :
    -Two references are attained electronically when you list your referees (academic references
    are preferred, however one academic and one employee reference is acceptable
    حالا با توجه به اینکه نوشته یکی از رفرنس ها بهتره آکادمیک باشه و از اونجایی که استاد من ایمیل آکادمیکش رو استفاده نمی کنه به نظرتون اگر با ایمیل یاهو فرم رو بفرسته مشکلی پیش میاد ؟ می خواستم از خود دانشگاه بپرسم اما انقدر بهشون ایمیل زدم در مورد مسائل مختلف دیگه این یکی رو خجالت می کشم سوال کنم !
    چون سرآمد دولت شب های وصل ...بگذرد ایام هجران نیز هم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIT - Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mona11262 نمایش پست ها
    بچه ها تو سایت دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم این رو نوشته :
    -Two references are attained electronically when you list your referees (academic references
    are preferred, however one academic and one employee reference is acceptable
    حالا با توجه به اینکه نوشته یکی از رفرنس ها بهتره آکادمیک باشه و از اونجایی که استاد من ایمیل آکادمیکش رو استفاده نمی کنه به نظرتون اگر با ایمیل یاهو فرم رو بفرسته مشکلی پیش میاد ؟ می خواستم از خود دانشگاه بپرسم اما انقدر بهشون ایمیل زدم در مورد مسائل مختلف دیگه این یکی رو خجالت می کشم سوال کنم !
    One of my recommenders last year did the same for almost all universities with gmail account. That's fine. They gave me admission anyway

Junior Member

سلام
    بچه ها اخيرا يه مشكلي واسم بوجود اومد نميدونم واسه سما هم پيش اومده يا نه
    يكي از دانشگاههاي انگليس كه فرم توصيه نامه را واسه استادم ميل كرد،اين استاد دانشگاه نميتونست از طريق ايميل رسمي خودش كه با ac.ir ختم ميشد فرم پر شده را ايميل كنه به ايميل رسمي دانشگاه انگليس!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)