صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط Mgj8866 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها اخيرا يه مشكلي واسم بوجود اومد نميدونم واسه سما هم پيش اومده يا نه
    يكي از دانشگاههاي انگليس كه فرم توصيه نامه را واسه استادم ميل كرد،اين استاد دانشگاه نميتونست از طريق ايميل رسمي خودش كه با ac.ir ختم ميشد فرم پر شده را ايميل كنه به ايميل رسمي دانشگاه انگليس!!!!!
    سلام منم همین مشکل را داشتم با انگلستان استرالیا و نیوزلند! آخر سر از استاد یک دانشگاه دیگه خواستم برام فرستاد! فک کنم یجورایی چیلتر شدن!

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

دوستان یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

همانطور که می دانید اکثر دانشگاه ها سیستم آن لاین برای فرم های توصیه نامه دارند. آیا در این حالت نیاز به نوشتن تکست توسط استاد نیز هست؟ یا فقط چند تا تیک هست که استاد باید بزنه؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Elec. Amirkabir, M.Sc. Energy Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها

همانطور که می دانید اکثر دانشگاه ها سیستم آن لاین برای فرم های توصیه نامه دارند. آیا در این حالت نیاز به نوشتن تکست توسط استاد نیز هست؟ یا فقط چند تا تیک هست که استاد باید بزنه؟
    ممنونم
    تو سیستم های آنلاین هم عموماً علاوه بر اون تیک ها و درصد ها، یه جا برا تکست هم داره و استاد متن رو اونجا وارد می کنه. حتی بعضی ها یه انتخاب برای استاد داره که می خواد متن رو همونجا وارد کنه، یا می خواد فایل متنی توصیه نامه رو آپلود کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_1st نمایش پست ها
    تو سیستم های آنلاین هم عموماً علاوه بر اون تیک ها و درصد ها، یه جا برا تکست هم داره و استاد متن رو اونجا وارد می کنه. حتی بعضی ها یه انتخاب برای استاد داره که می خواد متن رو همونجا وارد کنه، یا می خواد فایل متنی توصیه نامه رو آپلود کنه.
    یعنی در بعضی دانشگاه ها استاد علاوه بر اون درصدها می تونه مثلاً یه فایل pdf هم آپلود کنه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله، فایل تکست می گرفت البته اونی که من دیدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

البته کلگری یادمه می گفت اسکن متن رو با مهر و امضا رو سربرگ دانشگاه با ایمیل آکادمیک بفرستین.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

درسته كه چند تا تيك هست اما همه بچه ها از اساتيد ميخواند كه نامه ريكامنديشن كه استاد در آن از روحيات طرف تا سطح سوادش رو توضيح داده به انتهاي همين فرمهاي آنلاين ضميمه شه
    نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC Industrial engineering

سلام
    من می خواستم ریزنمرات و مدارکمو پست کنم. ولی فهمیدم که توصیه نامه ها هم باید در Admission package باشه. ازاونجاییکه توصیه نامه ها آنلاین هستند و خود دانشگاه برای استادا ایمیل می کنه٫ خود دانشگاه فرم های پر شده رو برای من می فرسته؟ من الان باید منتظر باشم استادا جواب بدن بعد پرینت بگیرم با بقیه پست کنم؟ یا اینکه من اصلا قرار نیست توصیه نامه رو ببینم و فرم پرینت شده نخواهم داشت که پست کنم. اون قسمت کلا آنلاینه
    در مورد ریکام هم اینو نوشته دانشگاه:
    In the week following the submission of your application, your referees will receive an e-mail asking them to complete the on-line recommendation form. This process is completed within a secure portal where your personnel information will remain protected and accessible only by authorized personnel, ensuring the confidentiality of your recommendation letters.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lilac85 نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم ریزنمرات و مدارکمو پست کنم. ولی فهمیدم که توصیه نامه ها هم باید در Admission package باشه. ازاونجاییکه توصیه نامه ها آنلاین هستند و خود دانشگاه برای استادا ایمیل می کنه٫ خود دانشگاه فرم های پر شده رو برای من می فرسته؟ من الان باید منتظر باشم استادا جواب بدن بعد پرینت بگیرم با بقیه پست کنم؟ یا اینکه من اصلا قرار نیست توصیه نامه رو ببینم و فرم پرینت شده نخواهم داشت که پست کنم. اون قسمت کلا آنلاینه
    در مورد ریکام هم اینو نوشته دانشگاه:
    In the week following the submission of your application, your referees will receive an e-mail asking them to complete the on-line recommendation form. This process is completed within a secure portal where your personnel information will remain protected and accessible only by authorized personnel, ensuring the confidentiality of your recommendation letters.
    سلام
    نياز به پست ريكام نيست عزيز! همه چي آنلاينه به استاد هم ربط داره. بهش ي پيني/كدي ميفرستن؛ ايشان هم با كليك بر آن ميتونه فرم شما را باز و پر كنه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    نياز به پست ريكام نيست عزيز! همه چي آنلاينه به استاد هم ربط داره. بهش ي پيني/كدي ميفرستن؛ ايشان هم با كليك بر آن ميتونه فرم شما را باز و پر كنه
    Tarkan عزیز آیا امکانش هست که استاد ایمیل دانشگاه رو برای ما فوروارد کنه و ما خودمون بعد تکمیل فرم با ایمیل خودمون بفرستیم فرم رو؟ یعنی اونا نمی فهمن ما خودمون پر کردیم فرم رو؟...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)