صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    Tarkan عزیز آیا امکانش هست که استاد ایمیل دانشگاه رو برای ما فوروارد کنه و ما خودمون بعد تکمیل فرم با ایمیل خودمون بفرستیم فرم رو؟ یعنی اونا نمی فهمن ما خودمون پر کردیم فرم رو؟...
    بله ميشه. متاسفانه يا خوشيختانه خيلي ها اين كار را ميكنن. اينكه استاد زحمتش را ميندازه گردن دانشجو و ...
    نخير نميفهمن. لينكي كه دانشگاه به استاد فرستاده را ازش ميگيرين بعد شخصا انجام ميديد.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

در مورد آی پی یکسان یه فکری به ذهنم رسید. اونم اینکه هر کدومو از یه کافی نت پر کنید

البته اگه تروجان نداشته باشه کامپیوترشون

در مورد بوروکسی قایر و نونل و اینجور نرم افزارا نظرتون چیه. دوستان میگن استفاده نکنین. مشکلش چیه؟

یه سوالم داشتم:

تو تمام ریکامندیشنای آنلاین باید یه متن ریکام به صورت PDF آپلود شه؟ میخوام بدونم باید برای هر استادی که میخواد بهم ریکام بده، یه متن آماده کنم؟(البته اگه استاد اتوماتیک نباشه )

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

همانطور که می دانید اکثر دانشگاه ها سیستم آن لاین برای فرم های توصیه نامه دارند. آیا در این حالت نیاز به نوشتن تکست توسط استاد نیز هست؟ یا فقط چند تا تیک هست که استاد باید بزنه؟
    ممنونم
    یه نمونه ریکام آنلاین اینجا گذاشتم. بله.. استاد باید چند جمله ای رو در مورد دانشجو بنویسه در حد 3-4 خط
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

سلام لطفا منو راهنمایی کنید.
    این سیستم آنلاین ریکام در دانشگاههای آمریکا به چه صورت هست؟ باید نامه رو آپلود کنن یا بسته به نوع دانشگاه، مدل مختلف داره!! مثلا اینکه یک باکسی باشه که توی اون تایپ کنن یا مدل های دیگه!! و اینکه اگه نامه ای باشه باید رو سربرگ دانشگاهی باشه!!
    مرسی از راهنماییتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.akbari نمایش پست ها
    سلام لطفا منو راهنمایی کنید.
    این سیستم آنلاین ریکام در دانشگاههای آمریکا به چه صورت هست؟ باید نامه رو آپلود کنن یا بسته به نوع دانشگاه، مدل مختلف داره!! مثلا اینکه یک باکسی باشه که توی اون تایپ کنن یا مدل های دیگه!! و اینکه اگه نامه ای باشه باید رو سربرگ دانشگاهی باشه!!
    مرسی از راهنماییتون
    دقيقا همين دليلها كه گقتيد رو شامل ميشه. از آپلود و باكسي كه بايد در اون نوشت و ... اما همشون يك پرسشنامه ي چند گزينه ايي ارزيابي دارند.كه استاد يك 10 دقيقه ايي براي تكميل كلش با دقت بايد زمان بزاره.البته اين سوال خاص نبودا.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دقيقا همين دليلها كه گقتيد رو شامل ميشه. از آپلود و باكسي كه بايد در اون نوشت و ... اما همشون يك پرسشنامه ي چند گزينه ايي ارزيابي دارند.كه استاد يك 10 دقيقه ايي براي تكميل كلش با دقت بايد زمان بزاره.البته اين سوال خاص نبودا.شادزي
    میبخشید ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:

یعنی به این صورته که وقتی آدرس ایمیل استاد رو به دانشگاه میدیم یه پرسش نامه براش ارسال میشه که باید دانلود کنه و پرش کنه و بعد آپلودش کنه یا اینکه یک لینک اینترنتی واسش به ایمیلش میاد که با باز کردن اون به صفحه ای که باید اطلاعات رو وارد کنه هدایت میشه؟ کدومشونه دقیقا؟
    اونوقت این فرم های ریکام چه موقع واسه اساتید ارسال میشه؟ قبل از پرداخت اپلیکیشن فی یا بعدش؟
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

من شروع که به اپلای کردم یکی از استادام 4 تا ریکام آنلاین پر کرد اما بعد از یک ماه دیدم بقیه دانشگاه ها هنوز pending هست و پر نکرده ایمیل که زدم بهش هم برگشت خورد. با هزار زحمت امروز باهاش تماس تلفنی گرفتم میگه که من از دانشگاه رفتم ایمیل هم غیرفعاله! من هم ادیت کردم پروفایل هامو و حل شد اما مشکل من الان اینه که اون قبلی ها چی میشه! اگر باهاش بخوان تماس بگیرن و بخوان تایید کنند و ایمیلشون برگشت بخوره! دیگه سابمیت شده نه میشه پاک کردش نه عوضش کرد. کسی تجربه داره در این زمینه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choogi نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

من شروع که به اپلای کردم یکی از استادام 4 تا ریکام آنلاین پر کرد اما بعد از یک ماه دیدم بقیه دانشگاه ها هنوز pending هست و پر نکرده ایمیل که زدم بهش هم برگشت خورد. با هزار زحمت امروز باهاش تماس تلفنی گرفتم میگه که من از دانشگاه رفتم ایمیل هم غیرفعاله! من هم ادیت کردم پروفایل هامو و حل شد اما مشکل من الان اینه که اون قبلی ها چی میشه! اگر باهاش بخوان تماس بگیرن و بخوان تایید کنند و ایمیلشون برگشت بخوره! دیگه سابمیت شده نه میشه پاک کردش نه عوضش کرد. کسی تجربه داره در این زمینه؟
    سلام

اجازه داريد شماره ي ايشون رو بديد؟ ازشون همين مورد رو بپرسيد و بگيد اگر 1% بخوان با شما تماس بگيرند با اون ايميل ديگه امكان نداره به من آلترنيتيو بدين. و تماس جديد رو با همين توضيح كه جابه جا شدن و تا ايميل جديد فعال شه طول ميشكه به گرجوايت آفيس ارسال كنيد درخواست اصلاح مشخصات تماس ايشون رو بكنيد.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    میبخشید ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:

یعنی به این صورته که وقتی آدرس ایمیل استاد رو به دانشگاه میدیم یه پرسش نامه براش ارسال میشه که باید دانلود کنه و پرش کنه و بعد آپلودش کنه یا اینکه یک لینک اینترنتی واسش به ایمیلش میاد که با باز کردن اون به صفحه ای که باید اطلاعات رو وارد کنه هدایت میشه؟ کدومشونه دقیقا؟
    اونوقت این فرم های ریکام چه موقع واسه اساتید ارسال میشه؟ قبل از پرداخت اپلیکیشن فی یا بعدش؟
    سلام
    من دير ديدم سوالتون رو. a
    ببينيد مدلهاي متفاوتي وجود داره. بخوام تك تك رو بگم طولاني ميشه اما بخوام اوني كه از همه رايج تره بگم:

شما ايميل رو وارد مي كنيد و مشخصات استاد. به محض پرداخت اپليكيشن في ايميل به تمام نفرت ارسال ميشه( برخي دانشگاه ها قبل پرداخت في با سابميت فمر ميفرستند لينك رو كه زودتر نتايج جمع آوري شه) . بعد به استاد ايميل ميره و ايشون با پسوورد اختصاصي به فرمي آنلاين دسترسي پيدا ميكنه.ممكنه جايي براي آپلود يك فايل هم باشه و يا يك باكس براي تاپيپ مثلا 500 كاراكتر در توصيف شما. نهايتا كه سابميت كنه يك ايميل به ايشون و يكي به شما جهت Announcement ارسال ميشه. من يك نمونه از دانشگاهي رو ميزارم.
    چيزي شبيه اين :

Dear **********,

The applicant below is in the process of applying to the University of ****** and has chosen you to provide a recommendation.

You may access the online recommendation form at the URL listed below. The personal access code and password, also provided below, are required for entry. If you prefer to submit a paper recommendation, please contact the applicant and ask him/her for a form. PLEASE DO NOT SEND YOUR RECOMMENDATION AS AN ATTACHMENT IN RESPONSE TO THIS MESSAGE. Recommendations will not be accepted via this e-mail account.

Please note that Simon has waived his/her right to review this letter of Recommendation.

Message from the Applicant:

Thanks in advance

Submit your letter of Recommendation at:

Personal Access Code: **************

Initial Password: ******************

Name of Applicant: Simon
    Department/Major: **** (Ph.D.)

Term: Fall 2003

For security purposes, please keep your Personal Access Code and Password confidential and do not share them with the applicant.

You will use the password from this email for your initial login. Once you login, you will be required to change your password to something that you select for security reasons. You will receive another email with your updated password. Please do not send your Recommendation as an attachment in response to this notification message.

Thank You,
    University of ****

This message was sent by ***** on behalf of University of ****** at the request of Simon (Simon@****.com)

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

دوستان فرض کنید 15 دسامبر ددلاین یه دانشگاهه. بعد ما 14 دسامبر مراحل اپلای رو کامل میکنیم (فرم های اینترنتی رو پر می کنیم و اپلیکیشن فی رو می پردازیم و اسم و مشخصات تماس اساتید رو برای ریکام بهشون میدیم.) معمولا چند روز بعد دانشگاه ها با اساتید تماس میگیرن و درخواست ارسال توصیه نامه رو میکنن؟ کسی تجربه ای داره کمک کنه؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)