صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Online Recommendation

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    چطوری میشه ریکامندیشنای آنلاینی رو که استادا فرستادندو دید؟ من تو مسیره apply به اون سوالی که گفته بود حقتو waive کنیم گفتم نه و الان وقتی میرم تو پروفایلم هیچ قسمتی نداره که ریکامنیشنا رو نشون بده.
    ممنون
    سلام
    برخي سيستمشون اينطوريه كه بعد كه تو دانشگاه پذيرفته شديد و ثبت نام كرديد ميريد درخواست ديدن متن توصيه ها رو ميدين و چون اون گزينه رو نزديد بهتون نشون ميدن. نه اينكه فرك كنيد چون اون رو نزديد حالا استاد هر چي بنويسه براي شما هم يك نسخه مياد. پس چرا اصلا لينك به استاد ميفرستن ديگه ؟ شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام،

دوستان برای من یک مشکل عجیب پیش اومده. استاد برای من recomm رو فوروارد کرد ولی نمیتونم بازش کنم!!! تو قسمت url که نگاه میکنم میبینم انگار mail.tabrizu.ac.ir/..... رو دنبال میکنه(من تبریز بودم). انگار میفهمه که mail من tabrizu نیست. بنظرتون چکار باید بکنم. استاده بدجوری تنبله و اصلا حوصله کلیک کردن رو نداره!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط iustlondon نمایش پست ها
    سلام،

دوستان برای من یک مشکل عجیب پیش اومده. استاد برای من recomm رو فوروارد کرد ولی نمیتونم بازش کنم!!! تو قسمت url که نگاه میکنم میبینم انگار mail.tabrizu.ac.ir/..... رو دنبال میکنه(من تبریز بودم). انگار میفهمه که mail من tabrizu نیست. بنظرتون چکار باید بکنم. استاده بدجوری تنبله و اصلا حوصله کلیک کردن رو نداره!!!!
    با فندق شکن امتحان کن درست میشه

For GPA Conversion See INJA

Junior Member

دوستان ددلاین دانشگاه من دیروز پانزدهم ژانویه بود که منم همون دیروز اپلیکیشنم رو سابمیت کردم و مشخصات و ایمیل سه تا استاد رو توش نوشتم برای ریکام آنلاین. اساتید هفته آینده ایملشون رو جواب میدن. یعنی از اون مدلها هستن که خودم باید برم بشینم کنار دستشون ایمیلو باز کنیم و فرم رو پر کنیم. فکرمی کنم همین که من قبل ددلاین سابمیت کردم کافیه و اینکه جواب استادام چند روز بعد به دستشون برسه مشکلی ایجاد نمی کنه. آیا درسته؟ چندروز گذشته چندین ایمیل به دپارتمان دانشگاه زدم (در مورد موضوعات دیگه) که هیچ کدوم رو جواب نداده به خاطر همین دیگه از خودشون نپرسیدم گفتم اینجا بپرسم. ممنون میشم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    دوستان ددلاین دانشگاه من دیروز پانزدهم ژانویه بود که منم همون دیروز اپلیکیشنم رو سابمیت کردم و مشخصات و ایمیل سه تا استاد رو توش نوشتم برای ریکام آنلاین. اساتید هفته آینده ایملشون رو جواب میدن. یعنی از اون مدلها هستن که خودم باید برم بشینم کنار دستشون ایمیلو باز کنیم و فرم رو پر کنیم. فکرمی کنم همین که من قبل ددلاین سابمیت کردم کافیه و اینکه جواب استادام چند روز بعد به دستشون برسه مشکلی ایجاد نمی کنه. آیا درسته؟ چندروز گذشته چندین ایمیل به دپارتمان دانشگاه زدم (در مورد موضوعات دیگه) که هیچ کدوم رو جواب نداده به خاطر همین دیگه از خودشون نپرسیدم گفتم اینجا بپرسم. ممنون میشم از راهنماییتون
    این موضوع بستگی به دانشگاه دارد. بعضی از دانشگاه ها سخت گیری کمتری دارند و لازم دارند سابمیت شدن اپلیکیشن پیش از ددلاین انجام شوند. برخی هم به شدت سخت گیرند و می گویند که تمام مدارک را باید تا پیش از ددلاین دریافت کرده باشند. اگر سؤالتان را در صفحه ی دانشگاهتان مطرح کنید، شاید بعضی از دوستان تجربه ای در این مورد داشته باشند و بتوانند کمکتان کنند.

Junior Member

سلام
    یکی از 3 تا استادی که من اسمشون رو وارد کردم ایمیل ریکام براش نرفته. این گزینه reminder مثله همون resend عمل میکنه دیگه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    یکی از 3 تا استادی که من اسمشون رو وارد کردم ایمیل ریکام براش نرفته. این گزینه reminder مثله همون resend عمل میکنه دیگه؟
    سلام
    بله همون ريمايندر دستي محسوب ميشه.بزنيد براشون يادآوري ميره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    آره...یه ایمیل جدید براش می زنه که یادآوری کنه....اما اگه دوباره نرفت اسمشو پاک کن دوباره از نو براش بفرست....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها

سلام
    من خودم یه جا اپلای کردم، بعد از سابمیت کردن (حدود 2 روز قبل از ددلاین) بهم میل زدن که تا یک ماه دیگه یعنی 15 ژانویه وقت داری همه نواقص رو از جمله ریکام ها رو کامل کنی
    یه جای دیگه که ددلاین 5ژانویه بود گفت تا آخر ژانویه وقت داری
    به خاطر همین نگران نباش اصلا، چون فقط یک ماه طول میکشه پرونده رو جمع و جور کنن شروع کنن به بررسی!
    اما یه دانشگاه فقط بود که آفیسر دپارتمان من 3 روز بعد ددلاین بهم میل زد که من شروع کردم به بررسی اپلیکیشن ها، اونم البته زیادی جوگیر بود و آفیسرهای گرایش های دیگه همون دانشگاه به دوستام میل نزده بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط iustlondon نمایش پست ها
    سلام،

برو دانشگاه ایمیل را باز کن شاید جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)