صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

سلام بچه ها ببخشید، میشه لطفا به من کمک کنین. من الان دو روز بیشتر وقت ندارم که استادم خارج از کشور آنلاین برام recomendationo پر کنه چون اگه از این دو روز بگذره دیگه نمیتونه و نیست بعدش از deadline میگذره. الان من میخواستم بدونم که اگه من application fee رو که مرحله آخریایست نپردازم ولی ایمیل این استاده رو وارد کردم اونوقت دانشگاه براش میفرسته یا حتما باید الان پرداختو انجام بدم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva456 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ببخشید، میشه لطفا به من کمک کنین. من الان دو روز بیشتر وقت ندارم که استادم خارج از کشور آنلاین برام recomendationo پر کنه چون اگه از این دو روز بگذره دیگه نمیتونه و نیست بعدش از deadline میگذره. الان من میخواستم بدونم که اگه من application fee رو که مرحله آخریایست نپردازم ولی ایمیل این استاده رو وارد کردم اونوقت دانشگاه براش میفرسته یا حتما باید الان پرداختو انجام بدم؟
    سلام

پرداخت application fee ربطی به درخواست LOR نداره...
    به محض اینکه اطلاعات Recommender رو در سیستم ثبت کردید، ایمیل براشون ارسال میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

خلیی ممنون مرسی خیالم راحت شد. بعد ببخشید الان UIC در مراحل Application ش اصلا ازم نپرسید که ایمیل استادارو وارد کنم. اونوقت چطور؟ ممکنه دانشگاه هایی باشن که اینجوری نباشن و باید APPLICATION FEE رو پرداخت بعد بفرستن؟

Junior Member

خلیی ممنون مرسی خیالم راحت شد. بعد ببخشید الان UIC در مراحل Application ش اصلا ازم نپرسید که ایمیل استادارو وارد کنم. اونوقت چطور؟ ممکنه دانشگاه هایی باشن که اینجوری نباشن و باید APPLICATION FEE رو پرداخت بعد بفرستن؟
    سلام

من برای دانشگاه های تورنتو،کلگری و کوئینز که اقدام کردم هر سه بعد از پرداخت اپلیکیشن فی، ریکامندهاشونو برای استادام فرستادند

Junior Member

ممنونم. مرسی از همگی. ببخشید یه سوال دیگه اینکه اگر فعلا فقط ایمیل یه استادو وارد کردم اشکال داره؟ میتونم بعد از دو سه روز دو تا ایمیلای دیگه رو وارد کنم؟

Banned

ممنونم. مرسی از همگی. ببخشید یه سوال دیگه اینکه اگر فعلا فقط ایمیل یه استادو وارد کردم اشکال داره؟ میتونم بعد از دو سه روز دو تا ایمیلای دیگه رو وارد کنم؟
    سلام

بله...
    موردی نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام
    دوستان در ای پیج مطالب زیادی رو در مورد رکام آنلاین مطرح کردند و بسیار استفاده کردیم. اما من اینجا یه سوال خاص برام پیش اومده که البته تجربه ی جالبی هم درش نهفته ست من تقریبا 6 تا رکام از استادام گرفتم اما کتبی و وقتی کار به فرستادن انلاینشون رسید مکافات شروع شد... معمولا یا وقت نداشتن یا اینقد ایمیل نخونده داشتن که حتی نمیتونستن ایمیل دانشگاه رو از توش پیدا کنن و برام فروارد کنن. اما یکیشون بلاخره برام فروارد کرد و من وقتی پسوردشو برای رکامندر های دیگه هم زدم تونستم رکامندیشن اونا رو هم آپلود کنم!!!!! اما واسه بعضی ها وارد نمیشو نمیدونم چرا! همش میگفت پسورد غلطه! ینی مشکل از کجاست؟ اونا قبل من
    پسوردشونو عوض کردن؟

سلام
    من ریکام انلاین رو پرینت گرفتم و استادم با خودکار پر کرده. ایرادی داره اینکه تایپ نکرده و با خودکار نوشته؟

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    سلام
    من ریکام انلاین رو پرینت گرفتم و استادم با خودکار پر کرده. ایرادی داره اینکه تایپ نکرده و با خودکار نوشته؟
    ببخشید من نفهمیدم؟ یعنی چی؟
    ایا فرم بوده که شما باید دانلود میکردید میدادید استادتون؟ اگر اینجوری بوده مشکل خاصی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    ببخشید من نفهمیدم؟ یعنی چی؟
    ایا فرم بوده که شما باید دانلود میکردید میدادید استادتون؟ اگر اینجوری بوده مشکل خاصی نیست
    آره. دانشگاه هم ریکام رو آنلاین گذاشته و هم فرمش رو گذاشته دانلود کنیم. آخه یکی از بچه ها اینجا پرسیده بود چطور میشه تو پی دی اف فرم مطلب نوشت. فکر کردم شاید واجبه که با خودکار نباشه و تایپ شه. یه چیز دیگه. من برای مک مستر میخوام ریکام بفرستم . نوشته که:
    Two Confidential Reports on Application for Admission (Word, PDF or in Word Perfect) from instructors most familiar with your academic work. Recommendations must be provided directly from the instructors.
    این یعنی اماده شدن و یا فرستادن؟ اگه فرستادن هست استادم چطور مستقیم میتونه بفرسته واسه اونا؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)