صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

سلام
    دوستان
    من ایمیل مربوط به ریکام ها به همه استادهام رسیده، ولی از دو تا دانشگاه ایمیلها به استادها نرسیده، راه حل چیه؟ کسی تجربه مشابه نداشته؟
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    من ایمیل مربوط به ریکام ها به همه استادهام رسیده، ولی از دو تا دانشگاه ایمیلها به استادها نرسیده، راه حل چیه؟ کسی تجربه مشابه نداشته؟
    سلام

به دانشگاهی که apply کردید درخواست ارسال remainder بدید تا مطمئن بشید که ایمیل ها واصل نمیشن...
    در این صورت سه راه دارید...
    1- اگر استادتون ایمیل آکادمیک دیگه ای داره اون رو ارائه کنید...
    2- در صورت پذیرش دانشگاه مقصد LOR رو به صورت hard copy ارسال کنید...
    3- referent خودتون رو عوض کنید!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    آره. دانشگاه هم ریکام رو آنلاین گذاشته و هم فرمش رو گذاشته دانلود کنیم. آخه یکی از بچه ها اینجا پرسیده بود چطور میشه تو پی دی اف فرم مطلب نوشت. فکر کردم شاید واجبه که با خودکار نباشه و تایپ شه. یه چیز دیگه. من برای مک مستر میخوام ریکام بفرستم . نوشته که:
    Two Confidential Reports on Application for Admission (Word, PDF or in Word Perfect) from instructors most familiar with your academic work. Recommendations must be provided directly from the instructors.
    این یعنی اماده شدن و یا فرستادن؟ اگه فرستادن هست استادم چطور مستقیم میتونه بفرسته واسه اونا؟
    مرسی
    سلام

منظور ثبت LOR از طریق ایمیل آکادمیک شخصی استاد هست تا به نوعی هویت کسی که LOR رو submit می کنه مشخص باشه...
    استاد می تونه متن مدرک رو به صورت pdf یا فایل word از طریق لینکی که به ایمیلش ارسال میشه، بفرسته...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    دوستان میشه یه نفر منو راهنمایی کنه؟
    استاد یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم به من میل زده که چرا ریکام های تو هیچ کدوم امضا شده نیستن و من ریکام رسمی میخوام!!!این چه سوالیه آخه !؟؟ مگه ریکام الکترونیکی امضا میخواد؟
    اگه امضا میخواد منظورش چیه؟ باید اسکن کنم یعنی؟
    ویرایش توسط mandana93 : January 22nd, 2015 در ساعت 04:27 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana93 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه یه نفر منو راهنمایی کنه؟
    استاد یکی از دانشگاه هایی که اپلای کردم به من میل زده که چرا ریکام های تو هیچ کدوم امضا شده نیستن و من ریکام رسمی میخوام!!!این چه سوالیه آخه !؟؟ مگه ریکام الکترونیکی امضا میخواد؟
    اگه امضا میخواد منظورش چیه؟ باید اسکن کنم یعنی؟
    سلام

اگر LOR رو به صورت اسکن شده ارسال کردید، باید استاد پایین اون رو امضا کرده باشه...
    حتی اگر تایپ شده هم باشه، اسم استاد باید در پایین اون اومده باشه...
    ازش سوال کنید که برای حل و فصل این موضوع می تونید مجددا LOR امضا شده رو آپلود کنید یا نه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero

دوستان در ریکامندیشن آنلاین جایی که ازمون Title استاد رو می پرسه باید بنویسیم Dr. یا مثلاً Assistant Professor چون تا اونجایی که من می دونم دومی رو تایتل نمیگن!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستان در ریکامندیشن آنلاین جایی که ازمون Title استاد رو می پرسه باید بنویسیم Dr. یا مثلاً Assistant Professor چون تا اونجایی که من می دونم دومی رو تایتل نمیگن!
    بسته به استادت یکی ازینها رو مینویسی:
    Professor
    Assistant Professor
    Associate Professor

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    بسته به استادت یکی ازینها رو مینویسی:
    Professor
    Assistant Professor
    Associate Professor
    پی نوشت: توی سایت یکی از دانشگاه هایی که الان قسمت ریکام رو پر کردم، قسمت Title اش از پیش تعریف شده بود تایتل هاش شامل Mr. , Mrs. Dr. و... بود و چیزی مثل اینی که شما گفتید نداشت فقط به جز اینها گزینه Professor رو داشت. فکر کنم پس تایتل همون Dr. میشه در حالت کلی.

ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

دوستان سلام
    دانشگاهی که من دارم اپلای می کنم برای ریکامندیشن باید فرم رو به ایمیل استاد آکادمیک استاد بفرستم اون پر کنه خودش ایمیل کنه برای دانشگاه. ولی فرم پی دی اف هست و وقتی هم با گوگل کروم بازش کردم و کپی پیست کردم روی ورد جدول ها از بین رفت که در واقع اصل چارچوب فرم بود. در حالی که من میخوام حتما به شکل word درش بیارم و بفرستم برای استادام که بعد از پر کردن خودشون پی دی اف کنن. آخه مطمئنم که استادام هم مثل خودم از این نرم افزارها سر در نمیارن و نمیخوام به خاطر بی حوصلگی یه دفعه پشیمون بشن نفرستن. یه نرم افزارxilisoft هم دانلود کردم ولی رجیستر کد میخواست و خلاصه فایده نداشت. ممنون از کمکتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Guilas نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دانشگاهی که من دارم اپلای می کنم برای ریکامندیشن باید فرم رو به ایمیل استاد آکادمیک استاد بفرستم اون پر کنه خودش ایمیل کنه برای دانشگاه. ولی فرم پی دی اف هست و وقتی هم با گوگل کروم بازش کردم و کپی پیست کردم روی ورد جدول ها از بین رفت که در واقع اصل چارچوب فرم بود. در حالی که من میخوام حتما به شکل word درش بیارم و بفرستم برای استادام که بعد از پر کردن خودشون پی دی اف کنن. آخه مطمئنم که استادام هم مثل خودم از این نرم افزارها سر در نمیارن و نمیخوام به خاطر بی حوصلگی یه دفعه پشیمون بشن نفرستن. یه نرم افزارxilisoft هم دانلود کردم ولی رجیستر کد میخواست و خلاصه فایده نداشت. ممنون از کمکتون
    سلام

هیچ کدوم از نرم افزارهایی که ادعا می کنند می تونند فایل pdf رو به plain text تبدیل کنند، نمی تونند این کار رو به نحو عالی انجام بدن...
    یکی از بهترین های اونها Nitro professional هست که اگر فایلتون دارای layout خاصی باشه، اون هم متن به هم ریخته ای ایجاد می کنه..
    به هر صورت ناچار هستید از نرم افزار های editor استفاده کنید...
    بین اونها adobe acrobat pro از همه قویتر هست و البته منجر به بهترین خروجی میشه...

راه جایگزین: فرم رو پرینت بگیرید، بدید استادتون پر و امضا کنه و نهایتا مجدد scan کنید و بعد هم ارسال...

براتون ارزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)