صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 260

موضوع: توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامۀ آنلاین و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

به دانشگاهی که apply کردید درخواست ارسال remainder بدید تا مطمئن بشید که ایمیل ها واصل نمیشن...
    در این صورت سه راه دارید...
    1- اگر استادتون ایمیل آکادمیک دیگه ای داره اون رو ارائه کنید...
    2- در صورت پذیرش دانشگاه مقصد LOR رو به صورت hard copy ارسال کنید...
    3- referent خودتون رو عوض کنید!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم
    دوست عزیز این راه حلهایی که شما ارائه دادید به ندرت عملی هستند:
    1- اساتید معمولا یک ایمیل آکادمیک دارند
    2- دانشگاه ها هارد کپی قبول نمیکنن
    3- پیدا کردن استادی که ریکام بفرسته سخته خصوصا اگه درستون تموم شده باشه و به اساتید دسترسی نداشته باشید و مجبور باشید ایمیلی و تلفنی پیداشون کنید
    من خودم به این مشکل برخوردم و فرم ریکام به ایمیل آکادمیک یکی از اساتیدم نمیرسه حالا موندم واقعا این ایمیل غیر آکادمیک ممکنه دردسرساز باشه یعنی کسی نمونه عملی سراغ داره که به خاطر این مسئله ازش ایراد گرفته باشن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط starry eyed نمایش پست ها
    دوست عزیز این راه حلهایی که شما ارائه دادید به ندرت عملی هستند:
    1- اساتید معمولا یک ایمیل آکادمیک دارند
    2- دانشگاه ها هارد کپی قبول نمیکنن
    3- پیدا کردن استادی که ریکام بفرسته سخته خصوصا اگه درستون تموم شده باشه و به اساتید دسترسی نداشته باشید و مجبور باشید ایمیلی و تلفنی پیداشون کنید
    من خودم به این مشکل برخوردم و فرم ریکام به ایمیل آکادمیک یکی از اساتیدم نمیرسه حالا موندم واقعا این ایمیل غیر آکادمیک ممکنه دردسرساز باشه یعنی کسی نمونه عملی سراغ داره که به خاطر این مسئله ازش ایراد گرفته باشن
    سلام

خدمت شما عارضم که:

1- اساتیدی که در انستیتو ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه ها فعال هستند، در بعضی موارد ایمیل و affiliation اون مرکز رو هم به یدک می کشند... مثلا مرکز تحقیقات پلیمر ایران... با این ایمیل های تحقیقاتی و رسمی هم میشه کار submission توصیه نامه ها رو انجام داد...

2- اگر سری به لینک دانشگاه های بسیاری از دانشگاه های دنیا مثل SFU بزنید می بینید که هرچند ترجیح به online submission هست ولی LOR به صورت hard copy رو هم می پذیرند...

3- دانشجویان فعال و خوشنام در دانشگاه معمولا مورد شناخت اساتید مختلفی واقع شده اند که در شرایط لزوم میشه برای LOR به اونها هم متوسل شد...

4- سرویس هایی که کار ارسال ایمیل رو به اساتید انجام میدن، به صورت خودکار ایمیلی به سرویس های رایگان مثل google و yahoo ارسال نمی کنند... این رو دوستان قبلا تجربه کرده اند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    در چند قسمت از توصیه نامه آنلاین سوال داشتم:
    1.
    من در دوره فوق لیسانس شاگرد اول شدم...حالا نمیدونم اولی را بزنم یا دومی...زیرا در دیکشنری آمده است:
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    2.
    خوب فوق 4 ترم است که ترم 3 و 4 مربوط به پایان نامه است ..حالا اینجا بزنم 2 ترم یا 4 ترم؟؟؟ فکر کنم 4 ترم درست باشد چون پایه تز است؟؟؟؟
    [IMG][/IMG]
    3.
    ببخشید میشه برای این قسمت پیشنهاد بدید چی بگم؟ منظورش اینکه چه ضعف هایی اپلای کننده دارد که باید رفع شوند یا ...؟
    [IMG][/IMG]

سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    در چند قسمت از توصیه نامه آنلاین سوال داشتم:
    1.
    من در دوره فوق لیسانس شاگرد اول شدم...حالا نمیدونم اولی را بزنم یا دومی...زیرا در دیکشنری آمده است:
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    2.
    خوب فوق 4 ترم است که ترم 3 و 4 مربوط به پایان نامه است ..حالا اینجا بزنم 2 ترم یا 4 ترم؟؟؟ فکر کنم 4 ترم درست باشد چون پایه تز است؟؟؟؟
    [IMG][/IMG]
    3.
    ببخشید میشه برای این قسمت پیشنهاد بدید چی بگم؟ منظورش اینکه چه ضعف هایی اپلای کننده دارد که باید رفع شوند یا ...؟
    [IMG][/IMG]

سپاس
    سلام

1- First class honours...

2- 4... اینجا منظور طول "دوره" تحقیقاتی هست...

3- نقاط ضعفی که از دید recommender وجود داره و اصطلاحا کمیت applicant در اونها می لنگه، اینجا قید میشن...
    این نقاط ضعف می تونند تحقیقاتی باشند یا شخصیتی... این که چیزی هست یا نه رو خودتون نمی تونید بنویسید!!! ماکزیمم می تونید بنویسید که در فلان زمینه کمی جای کار بیشتر داره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام.
    تا جایی که فهمیده ام برای توصیه نامه میشه این حق رو داشت که اگه پذیرش گرفتیم ببینیم استاد چی نوشته توی توصیه نامه...
    آیا به استاد گفته میشه که دانشجو این حق رو داره یا نه؟
    به نظرتون بهتره این حق رو ویو کنم یا نه؟ برای استاد که شاید معنی عدم اعتماد بده؛ برای دانشگاه چی؟
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    تا جایی که فهمیده ام برای توصیه نامه میشه این حق رو داشت که اگه پذیرش گرفتیم ببینیم استاد چی نوشته توی توصیه نامه...
    به نظرتون بهتره این حق رو ویو کنم یا نه؟ برای استاد که شاید معنی عدم اعتماد بده؛ برای دانشگاه چی؟
    ممنون
    سلام
    من برای یکی از دانشگاه ها پیش استادم بودم داشت پر می کرد. اوله ایمیل نوشته بود که دانشجو این حقو از خودش سلب کرده که ببینه!
    معمولا می گن بهتره که این حقو از خودتون بگیرید و ویو کنید. دلیلشو خیلی نمیدونم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    دوست عزیز این سوال رو در پیج مناسبش میتونید جوابشو پیدا کنید، اینجا نباید بپرسین! خود من آخرین پست اون پیج جواب کامل این سوال رو واسه همه کسایی که مثل خود من در این مورد سوال داشتن رو نوشتم. اسم پیجش waiving or retaining access to recom. letters هستش. اینم لینکش: http://www.applyabroad.org/forum/sho...endation/page2

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

بچه ها تو توصیه نامه ی انلاین اگه همه گزینه ها رو عالیه عالی بزنن شک برانگیزه؟

کسی به توصیه نامه های ما توجهی نمیکنه دوست عزیز. فقط همین که از یه ایمیل دانشگاهی یه استاد و genuine باشی کافی هست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    بچه ها تو توصیه نامه ی انلاین اگه همه گزینه ها رو عالیه عالی بزنن شک برانگیزه؟
    سعی کنید که به صورت منطقی پرش کنید، توصیه نامه هایی که از استادهای ایرانی به دستشون میرسه، معمولا به دلیل ناشناخته بودن استادهای ایرانی کم اهمیتتر نسبت به توصیه نامه های استادهای شناخته شده خارجی تلقی میشن، فکر کنم اگه توصیه نامه غیر منطقی هم پر بشه دیگه کاملا از اعتبار می افته.
    درسته که برای ما ایرانی ها که از استادهامون شناخت کمتری وجود داره، ممکنه توصیه نامه نقش با اهمیتی ایفا نکنه، ولی باز به عنوان بخشی از پروسه اپلای شما به بهترین و منطقی ترین شکل ارائه اش کنید.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)